انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > اسطوره های سرخ
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-07-2016, 07:13 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,430 بار در 13,409 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران علي كريمي(جادوگر)

یادداشت: چرا علی کریمی دوست داشتنی است؟!

ارتش سرخ دات کام :
علی کریمی، یکی از اساطیر باشگاه پرسپولیس امروز 38ساله خواهد شد.

بیش از 18 سال است که کریمی را میشناسیم. از آن زمان که در سالن 12 هزار نفری فوتسال استقلال را هفت تایی کرد و به پرسپولیس پیوست تا آخرین اسطوره نسل قدیم سرخ ها باشد. او یکی از دوست داشتنی ترین هاست، آن قدر دوست داشتنی حتی وقتی فیگو، مالدینی و سیدورف هم در کنارش باشند یک ورزشگاه او را تشویق می کتتد. اما راز محبوبیت علی کریمی در چیست؟!

کریمی در 18 سال دوران بازیگری اش نه تعداد جام هایش به علی پروین رسید، نه به اندازه علی دایی گل زد، نه مانند خداداد غزال تیزپا شد و هزار و یک نه دیگر! اما او به شکل عجیبی در میان مردم محبوب است. در تمام جوامع چیز یا کسی مورد مقبولیت مردم قرار می گیرد که شکل آن ها باشد و خود را برتر نداند و در یک کلام خودش باشد، فاکتورهایی که دقیقا مربوط به علی کریمی است! کریمی در تمام سال ها یک پرسپولیسی ماند اما هیچگاه در مقابل هواداران تیم رقیب ادا و اطوار در نیاورد و با اعداد بازی نکرد تا منش پهلوانی اش را نشان دهد. او عاشقانه مردم کشورش را دوست داشت، نشان به آن نشان که در بازی سال 88 مقابل کره جنوبی، همگام با مردمش مچ بند سبز به دست کرد و وارد زمین شد. علاوه بر این سال 90 پیراهن امضا شده شالکه 04 را به خانواده یکی از کشتگان جریان های دو سال قبل اهدا کرد.

اما مردانگی کریمی در این ها خلاصه نمی شود. او با معرفت بود و برای رفقایش کم نمی گذاشت. چه در داخل مستطیل سبز و چه بیرون از آن یک کاپیتان واقعی بود. کریمی در عمل نشان داده یک پرسپولیسی است، در زمان بازیگری وقتی پرسپولیس او را خواست در پرسپولیس ماند و وقتی هم پرسپولیس او را نخواست بی هیچ حاشیه ای از پرسپولیس رفت. حالا هم وقتی پرسپولیس نیازمند اوست بدون دعوت نامه به ورزشگاه و برای انگیزه بخشی به جوان ها به تمرین می رود. دلیل محبوبیت و دوست داشتنی بودن جادوگر نه گل هایش دربی پایتخت است، نه افتخار آفرینی در بایرن مونیخ، نه گل های ملی و نه دریبل های دل ربایش، او دوست داشتنی و محبوب است چون با مردم و مثل مردم است.

آری! راز جاودانگی کریمی در همین مردانگی اش است. در همین پاک، خالص و بی ریا بودنش است. امروز استقلالی های زیادی هستند که تولد جادوگر را به او تبریک خواهند گفت. زیرا عشق به علی کریمی بزرگ و کوچک، پرسپولیسی و استقلالی و حتی فوتبالی و غیر فوتبالی نمی شناسد. ویژگی های منحصر به فردش باعث شده تا دوست داشتنی ترین فوتبالیست دهه اخیر فوتبال کشور باشد. شاید چند ده سال بعد او از معدود خاطرات خوشِ حال حاضر باشد که دوست داشته باشیم برای آیندگان تعریف کنیم...

شما از طرفداران او هستید؟! دلیل دوست داشتنی بودن کریمی را در چه میبینید؟!

نویسنده: محمد همتی

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-14-2016, 07:03 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

اينجا خبري از «دست خدا» نيست / مواظب سامان آقازمانی باش جادوگر!

ارتش سرخ دات كام :

ظاهرا علي كريمي تصميمش را براي آينده حرفه اي اش گرفته و قصد دارد مربيگري را به شكل جدي دنبال كند. او به اين منظور در كلاس هاي مربوطه هم شركت كرده و فعلا مدرك «C» گرفته است. مسلما تماشاي علي كريمي روي نيمكت مربيگري مي تواند بسيار شيرين باشد و به جذابيت هاي فوتبال ايران اضافه كند. براي خود جادوگر اما، اين يك ريسك بسيار بزرگ است؛ ريسكي كه اگر به همه ابعادش فكر نكرده باشد، مي تواند به قيمت تاراج اعتبار او تمام شود.

علي كريمي بدون ترديد يكي از محبوب ترين مردان ايران زمين است كه به دلايل مختلف، مي توان او را يك «سرمايه اجتماعي» محسوب كرد. با اين همه اما، مربيگري دنياي بي رحمي دارد كه گاهي صغير و كبير را از زير تيغ مي گذراند. تا وقتي بازيكن هستي، فقط با ضربه هايي كه خودت به توپ مي زني قضاوت مي شوي، اما وقتي مربي شدي، ضربه هاي همه بازيكنانت را به نام تو مي نويسند. علي كريمي با آن تكنيك خارق العاده اش چنان جايي در قلب مردم باز كرده بود كه حتي در برزخي ترين روزهاي تيمش هم از هر انتقادي مصون مي ماند. در تيم ويران حميد استيلي در ليگ يازدهم، اين فقط علي كريمي بود كه هميشه احترامش توسط مردم حفظ مي شد و او را تافته جدابافته به شمار مي آوردند. در عالم مربيگري اما از اين خبرها نيست. وقتي امضاي فني سرمربي پاي تيم مي افتد، او براي همه مسايل رخ داده در زمين بايد توضيح داشته باشد. شايد در فوتبال دنيا از مارادونا بزرگتر نداشته باشيم، اما ال ديگوي افسانه اي هم شبي كه در قامت سرمربي آرژانتين چهار گل از آلمان خورد، ديگر «دست خدا» نداشت!

پاييز78 پرسپوليس با 9بازيكن، يك ساعت برابر استقلال مقاومت كرد و شيرين ترين مساوي تاريخ باشگاه را گرفت. آن روز حميد استيلي براي جبران جاي خالي اخراجي ها، آنقدر وسط زمين جنگيد و دويد كه بلافاصله بعد از سوت پايان بازي از حال رفت. اين مي تواند شريف ترين يادگار يك بازيكن از تعصبش به تيم باشد، اما افسوس كه ناكامي و ناشي گري تاريخي استيلي در لباس مربيگري، همه آن خاطرات حماسي را شست و پاك كرد. حالا هم اگر علي كريمي واقعا قصد مربيگري دارد، بايد به همه اين پايين و بالاها فكر كرده باشد؛ به اينكه در حرفه جديد، خبري از جادوگري و شعبده بازي نيست و همه چيز با مرارت و سختي به دست مي آيد. آقاي شماره هشت وقتي فوتباليست بود، فقط بايد از «علي كريمي» دفاع مي كرد، اما به عنوان يك مربي ناچار است براي دفاع از علي عسگرها و معمارزاده ها و آقازماني هاي تيمش هم جواب داشته باشد. انصافا كه كار آساني نيست؛ به خصوص در فوتبال ايران كه شعار «حياكن، رهاكن» از رگ گردن به مربي ها نزديك تر است!

نویسنده: رسول بهروش

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 12-06-2016, 06:10 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

حمایت جادوگر از شجاعی؛ کریمی/ مسعود از سر دلسوزی دغدغه های جامعه را بیان کرده

ارتش سرخ دات كام :
علی کریمی با انتشار پستی در اینستاگرام خود به حمایت از مسعود شجاعی پرداخت.

چند روز پیش بود که مسعود شجاعی، هافبک تیم ملی فوتبال، در خصوص مسائل حاشیه ای و برخی مشکلات اخلاقی موجود در فوتبال ایران صحبت هایی کرد و پس از آن به کمیته اخلاق فوتبال احضار شد.

از همین رو علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس به حمایت از وی پرداخت.

کریمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 01-27-2017, 02:09 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

کزیمی: هیچ زمان از فوتبال آلمان خوشم نمی آمد/ برنامه ریزی در فوتبال این کشور فوق العاده است

ارتش سرخ دات کام :
کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: مسولان الاهلی تا دقیقه 90 فکر می کردند من دارم بازارگرمی می کنم که مبلغ قراردادم را با الاهلی بالا ببرم.

علی کریمی در گفت و گویی درباره حضورش در بایرن مونیخ اظهار داشت: من هیچ زمان از فوتبال آلمان خوشم نمی آمد. تیم اول من آرژانتین بود. تیم دوم من هم هلند است.

وی ادامه داد: وقتی به آلمان رفتیم دیدم که واقعا برنامه ریزی در فوتبال این کشور فوق العاده است. مسولان الاهلی تا دقیقه 90 فکر می کردند من دارم بازارگرمی می کنم که مبلغ قراردادم را با الاهلی بالا ببرم. حتی در فرودگاه امارات هم که بودم تصورشان این نبود پیشنهاد این قدر جدی باشد.

کریمی افزود: در آن زمان به من پیشنهاد دادند که برای دو سال، سه میلیون دلار به تو می دهیم. من به آلمان رفتم و تست پزشکی را که دادم سایت ها پر شد از خبر عقد قراردادم با بایرن مونیخ.

تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-22-2017, 04:14 PM
SaaRaa
تازه وارد
SaaRaa آواتار ها

نام حقیقی: سارا
SaaRaa is on a distinguished road

بازیکن خوبیه . دوسش دارم

و
با پرتال کاج کاملا ریسپانسیو و بهینه سازی شده
SaaRaa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-04-2017, 01:32 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

جادوگر رمز قهرمانی پرسپولیس را فاش کرد

ارتش سرخ دات کام :

کاپیتان سابق پرسپولیس درخواست جالبی از هواداران این تیم داشت.

علی کریمی، کاپیتان سابق پرسپولیس که در زمان سرمربیگری برانکو همواره حامی این تیم بوده است، در متنی از هواداران پرسپولیس خواست تا در بازیهای آینده تیمشان ورزشگاه را پر کنند.

جالب اینکه کریمی عکسی منتشر کرده که روی آن نوشته شده، 300 هزار نفر تا قهرمانی!

در ادامه علی کریمی آورده است: «دوستان عزیز از پنج بازی باقیمانده ، سه بازى در داخل داریم، فقط فقط این سه بازى رو با حمایت هواداران ببریم، قهرمانى مسجل خواهد شد. پس لطفاً به هیچ چیز دیگه فکر نکنید، مهم قهرمانى تیم هست که نزدیکه با حمایت بیشمار هواداران. ٣٠٠٠٠٠ نفر تا قهرمانى فاصله مونده.»

تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-27-2017, 06:08 AM
NIMA K8
بازيكن اصلي
NIMA K8 آواتار ها

نام حقیقی: نیما
تشکر شده 702 بار در 202 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی آقا کریمی
مربی مورد علاقه: مورینیو
حالت من:
Sepasgozar
NIMA K8 is on a distinguished road

علی کریمی و احتمال نشستن بر روی نیمکت نفت تهران

احتمال نشستن علی کریمی بر روی نیمکت نفت تهران وجود دارد.

با پایان یافتن لیگ برتر تمامی تیم های لیگ برتر سعی در فعالیت در بازار نقل و انتقالات را دارند و نشاندن یک مربی جدید بر روی نیمکت نیز هدف اصلی بسیاری از تیم های لیگ برتر است. نفت تهران نیز به دنبال جایگزین کردن یک مربی دیگر بر روی نیمکت است و شایعات پیرامون این باشگاه خبر از یک اتفاق ویژه بر روی نیمکت این تیم را می دهند.

از روز گذشته اخبار غیر رسمی خبر از احتمال حضور علی کریمی بر روی نیمکت نفت تهران را داده اند. گفته می شود مذاکراتی جدی هنوز با کریمی صورت نگرفته است اما این احتمال که این بازیکن محبوب و بزرگ را فصل آینده بر روی نیمکت نفت تهران داشته باشیم وجود دارد.

کریمی دارای مدرک مربیگری C آسیا است و برای نشستن بر روی نیمکت یک تیم لیگ برتری مشکلی ندارد.

AK8
NIMA K8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-04-2019, 03:48 PM
bijanabedian
تازه وارد
bijanabedian آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
bijanabedian is on a distinguished road

عاشقتم جادوگر خیلی مردی
bijanabedian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 02-23-2019, 11:36 AM
parlaaraz
تازه وارد
parlaaraz آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
parlaaraz is on a distinguished road
پیش فرض امضا

متخصص طب سوزنیhttp://tebbesouzani.ir/our-spa/
طب سوزنیtebbesouzani.ir/
تعمیر یخچالcoolservice.ir/تعمیرات-یخچال-فروشگاهی/