انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > لیگ برتر(جام خلیج فارس) > باشگاه تراكتور سازي
اطلاع رسانی

پوسترز

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-03-2009, 10:39 PM
g.hoseyn
مدير بازنشسته
g.hoseyn آواتار ها

نام حقیقی: حسین
تشکر شده 4,764 بار در 1,782 نوشته
g.hoseyn is on a distinguished road
پیش فرض / هفته پانزدهم ليگ برتر فوتبال از نگاه آمار/ تراكتورسازي و مس پرتماشاگرترين ديدار

ديدار تيم‌هاي فوتبال تراكتورسازي تبريز و مس كرمان پر تماشاگرترين ديدار هفته پانزدهم بود.
اين مسابقه در ورزشگاه يادگار امام تبريز برگزار شد و بيش از 50 هزار هوادار از نزديك شاهد برتري يك بر صفر تراكتورسازي برابر مس بودند.
پس از اين مسابقه ديدار پرسپوليس و استيل‌آذين با حدود 25 هزار تماشاگر در رده بعدي قرار گرفت.
كم‌تماشاگرترين ديدار هفته پانزدهم بين پيكان قزوين و راه‌آهن برگزار شد كه از اين ديدار تنها هزار نفر استقبال به عمل آوردند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

g.hoseyn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-03-2009, 10:43 PM
g.hoseyn
مدير بازنشسته
g.hoseyn آواتار ها

پیش فرض شفق: نيكبخت آزاد است به هر تيمي كه مي‌خواهد،‌ برود

مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز در واكنش به مصاحبه نيكبخت واحدي مبني بر جدايي‌اش از اين تيم گفت:‌ نيكبخت آزاد است به هر تيمي كه مي‌خواهد، برود.

ناصر شفق با اشاره به وضعیت قرارداد نیکبخت با تراکتورسازی گفت: در جریان فصل نقل و انتقالات ابتدای فصل ما با نیکبخت برای پیوستن به تراکتور قرار داد بستیم اما بعدا مشخص شد که وی مشمول منشور اخلاقي شده و عملا اجازه همراهي ما را در ليگ پيدا نكرد، لذا باشگاه تراکتورسازی هم به دنبال اين اتفاق چكي كه در قبال پيوستن اين بازيكن به پرسپوليس داده بود را پاس نكرد. نیکبخت مجاز است که تیم آینده خود را آزادانه انتخاب کند.

وي در رابطه احتمال ماندن نیکبخت در جمع تراکتورسازان تصريح كرد: با توجه به شرايط به وجود آمده، در صورتي كه مقررات اجازه بازي به نيكبخت را بدهد و خودش نيز علاقه‌مند به حضور در جمع ما باشد، مي‌تواند در نيم فصل دوم ما را در ادامه بازي‌هاي ليگ همراهي كند.

مديرعامل باشگاه تراكتورسازي نتایج این تیم را به دور از فراز و نشیب خواند و گفت: من به عنوان مدیر این باشگاه معتقدم که تیم ما در سایر دیدار ها به جز در روز شکست خانگی مان مقابل سایپا هیچ گونه فراز و نشیبی نداشته و در اکثر بازی ها چه در زمان باخت ها و چه در زمان برها تیم برتر میدان بوده ایم.

وي در ادامه افزود: با توجه به اينكه، تراكتور سال اولي است كه در ليگ برتر حضور می یابد، تنها به دنبال تجربه‌اندوزي بوده و مطمئنا شكست در ليگ نهم مقدمه پيروزي و موفقيت اين تيم در ليگ‌هاي بعدي خواهد بود، ضمن اينكه معتقدم تيم ما در نيم فصل دوم عملكردي به مراتب بهتر از نيم فصل اول از خود ارائه مي‌دهد.

شفق در خصوص احتمال جذب بازيكن براي اين تيم در نيم فصل دوم ليگ نهم اذعان داشت:‌اگر مقررات سازمان ليگ تغيير كرده و سهميه بازيكن ليگ برتري را افزايش بدهد قطعا براي تقويت تيم با گزينه‌هاي مناسبي مذاكره خواهيم كرد.

وي در پاسخ به این سوال که برخی مدعی اند باشگاه تراکتورسازی پرطرفدارترین باشگاه ایرانی است، گفت: این یک ادعا نبوده و یک واقعیت بزرگ است. ضمن آنکه ما ترجیح می دهیم به جای یدک کشیدن نام پرطرفدارترین عنوان بهترین هواداران را داشته باشیم که البته این چنین هم هست.

وي تاكيد كرد: تيم تراكتور از سال پیش با يك شعار شروع کرد و همواره به دنبال تثبیت آن بوده ایم. شعار ما (اين خوب است كه پرافتخار باشيم؛ و اين افتخار است كه خوب باشيم) همواره در تمامي بازي‌ها مد نظر ماست.

مديرعامل تيم فوتبال تراكتورسازي در واكنش به مصاحبه كعبي مبني بر اينكه هواداران تبريزي بازيكنان استيل آذين را برای بازی برگشت تهديد كرده‌اند، اظهار داشت: در وهله اول بعيد مي‌دانم كعبي چنين ادعايي كرده باشد، اما او پس از بازی مقابل ما خودش را زیاد از حد بزرگ فرض کرده بود. او باید بپذیرد که این چنین چیزی اصلا امکان پذیر نیست.

وي ادامه داد: در جريان ديدار تراكتورمقابل استيل آذين كه تیم میزبان(استیل آذین) به كمك داوري به تساوي مقابل ما رسید، هواداران این تیم بارها بدترین الفاظ ركيك را نثار بازيكنان و هواداران تراكتور كردند، اما مطمئن باشيد ما در بازي برگشت مقابله به مثل نخواهيم كرد و با دسته ‌هاي گل به پيشوازشان مي‌رويم.

شفق خاطر نشان كرد: كريمي و كعبي كه جزو قهرمانان ملي ما هستند بايد توجه داشته باشند كه مردم هميشه به حقيقت، ‌راستي، فتوت و جوانمردي قسم مي‌خورند نه به قهرمانان، قهرمانان كساني هستندكه در دل مردم حكومت كنند، همه قهرمانان و كساني كه ادعاي بزرگي دارند بايد پرچم پهلواني به دست بگيرند.

وي با حمايت از سرمربي تراكتورسازي افزود: كمالوند كسي است كه توانست تراكتور را به قدري خوب ارنج كند كه در مقابل حريفان بزرگ هم بازي های خوبي ارائه دهد به همين خاطر به او هيچ انتقادي وارد نيست و با تمام قدرت از او حمايت مي‌كنم.

وي با اشاره به طلب دو ميلياردي خود از باشگاه ابومسلم خاطر نشان كرد: هنوز اين مبلغ به من پرداخت نشده و قرار است يك سال استانداري مشهد به تيم‌داري خود ادامه بدهد و هر زمان كه اين تيم را نخواست، آن را به صاحبان اصلي‌اش که ما هستیم بازگرداند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 11-06-2009, 11:04 AM
shahram1
كاپيتان
shahram1 آواتار ها

تشکر شده 487 بار در 236 نوشته
shahram1 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط redboy2atishe نمایش پست ها
خدایی من خیلی تراکتور و دوس داشتم البته داشتم ... راسته که میگن بین عشق و نفرت فاصله

یه قدمه البته عشق یعنی پرسپولیس اما تراکتور تا زمانی که همون تراکتور معمولی بود خیلی

قابل ستایش بود اما یه عده می خوان تراکتو رو بنز کنن که صد البته شدنی نیست تراکتور

تراکتوره و به عنوان یه تیم لیگ برتری قابل احترام جلو پرسپولیس هم حقشون باخت نبود اما نمی دونم

چرا یهو دلمو زد؟دل خیلی از پرسپولیسارو زد شاید به خاطر دروغایی بزرگی بود که یه عده گفتن و

روش تاکیید دارن شایدم ...

ارزوی موفقیت چون رنگ پیرهنش قرمزه فقط همین ...
بله دقیقا دوسش داشتین

ما ایرانیا همینطوریم تا کسی کاری بهمون نداره کارش نداریم ولی وقطی پرش خورد به پر ما حتی اگه حق باشه به پرش میپیچیم به خصوص اگه حق باشه

چون واقعیت تلخه
shahram1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-06-2009, 11:06 AM
shahram1
كاپيتان
shahram1 آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط redboy2atishe نمایش پست ها
خدایی من خیلی تراکتور و دوس داشتم البته داشتم ... راسته که میگن بین عشق و نفرت فاصله

یه قدمه البته عشق یعنی پرسپولیس اما تراکتور تا زمانی که همون تراکتور معمولی بود خیلی

قابل ستایش بود اما یه عده می خوان تراکتو رو بنز کنن که صد البته شدنی نیست تراکتور

تراکتوره و به عنوان یه تیم لیگ برتری قابل احترام جلو پرسپولیس هم حقشون باخت نبود اما نمی دونم

چرا یهو دلمو زد؟دل خیلی از پرسپولیسارو زد شاید به خاطر دروغایی بزرگی بود که یه عده گفتن و

روش تاکیید دارن شایدم ...

ارزوی موفقیت چون رنگ پیرهنش قرمزه فقط همین ...
نقل قول:
نوشته اصلی توسط red girl نمایش پست ها
برخی هواداران تراکتور شور دارند اما شعور ندارند این بحث من شامل اکثر هواداران دوست داشتنی تراکتور سازی نمی شود و فقط مر بوط به تعدادی از آنهاست چرا که امروز با هماهنگی حاج حبیب برای خوش آمد گویی به تیم و لیدر های تراکتور سازی به عنوان نماینده باشگاه و در معیت چند نفر از اعضای کانون مشوقین و خبر نگاران سایت باشگاه به هتل هویزه رفتم ودر جلسه ای که با حضور آقای بخشی رییس هیات مدیره تراکتو و چند نفر از مسولین و لیدر های این تیم برگزار شد موضع باشگاه پرسپولیس را به گوش آنها رساندم و ضمن تقدیر از هواداران از آنها به عنوان تیمی که خواهر خوانده پرسپولیس است یاد کردم و البته از لیدر هاشون خواستم مانند دهه ۷۰که هواداران پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه باغشمال در کنار همدیگر مینشستند. کمک کنند تا حساسیتهای موجود کم شود و برخی نتوانند از این حضور پرشور آنها بر علیه پرسپولیس سو استفاده کنند اما علی رغم هم این حرفها وقتی وارد ورزشگاه شدیم با شعارهای تحریک کننده ای روبرو شدیم که متاسفانه لیدرهای تراکتور سازی هم توان مقابله با آن را نداشتند و من از لیدر های خودمون خواستم که حساسیتی درست نکنند اما کار به جایی کشید که نیمه دوم مجبور شدیم به آنها ثابت کنیم اگر بخواهیم ما هم بلدیم شعارهای تحریک آمیز بدهیم و نتیجه آن شعار تهران عروسیه تبریز....

((( نقل قول از وبلاگ عباس . لیدر پرسپولیس ))

بله هواداران تراکتور شعور ندارند

چون اصلا در فوتبالی که فوحش ناموس شعور به حساب بیاد هوادارانی که این کا ر را نمی کنند به آنها می گویند شعور ندارید
این کاربر برای پست مفید ازshahram1 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-06-2009, 11:08 AM
shahram1
كاپيتان
shahram1 آواتار ها

Traxtor-Fenebahche

Tabriz
[IMG]http://api.ning.com/files/bSbQOB6nzzR6M8da43ug6vt1OCGPHEQuFsSOKuS8teQKCOF8xy THdO3ffmbJr6Ce*qfzZCzHc4B2YsXPxOJGeH15K5sGbkmz/fenerbahce_logo_118x98.jpg[/IMG]
تراکتور در یک بازی تدارکاتی و دوستانه در مقابل یکی از قدرتمندترین تیم های اروپا صف آرایی خواهد کرد تا پس از اثبات دارا بودن طرفدارانی با فرهنگ بالا، در میدان مسابقه و در بازی تیمی نیز قدرت خود را محک نماید.
مسئولان تیم تراکتور بدنبال این هستند که درمسابقات نیم فصل حداقل سه بازی دوستانه با دوتیم "آدانا اسپور" و "فنر باغچه" برگزار کند.
تراکتور با آدانا اسپور یک مسابقه انجام خواهد داد که محل برگزاری آن در ترکیه میباشد؛ ولی در مقابل فنرباغچه به صورت رفت و برگشتی بازی خواهد کرد؛ یک مسابقه در ترکیه و دیگری در ایران و شهر تبریز انجام خواهد پذیرفت.
مسئولان تراکتور برای فراهم کردن مقدمات این بازی ها مذاکراتی را با این باشگاه ها انجام داده اند و نامه هایی نیز به ترکیه فرستاده شده است و به احتمال بسیار قوی این مسابقات در نزدیکی برگزار خواهند گردید.

سایت هواداران تراکتور سازی

تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-06-2009, 11:10 AM
چوری طلایی
بازيكن اصلي
چوری طلایی آواتار ها

تشکر شده 96 بار در 69 نوشته
چوری طلایی is on a distinguished road

سلام آقا شهرام من را که به خاطر داری
اینها الان یه ذره که چه عرض کنم بیشتر از یه ذره بی ادبی می کنند بعد مدیر سایت می آد که یعنی محیط را آروم کنه
البته به نظره من اگه از اول بحثها مدیر سایت این کار را بکنه بهتره

ای صفاهان چقدر دلشادم
که به دامان تو مادر زادم
چوری طلایی آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازچوری طلایی تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-06-2009, 11:13 AM
shahram1
كاپيتان
shahram1 آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط چوری طلایی نمایش پست ها
اینها الان یه ذره که چه عرض کنم بیشتر از یه ذره بی ادبی می کنند بعد مدیر سایت می آد که یعنی محیط را آروم کنه
بله ارادت داریم خدمتتون

متاسفانه باید به حال فوتبالی که عباس لیدری تو اون حریم ها رو مشخص می کنه گریست
این کاربر برای پست مفید ازshahram1 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-06-2009, 11:38 AM
zamara
مدیر كل
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 23,955 بار در 7,998 نوشته
بازیکن مورد علاقه: كريم باقري
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط چوری طلایی نمایش پست ها
سلام
دوست عزيز زماني كه شما افتخار داديد و به جمع كوچك ارتش سرخ پيوستيد متاسفانه من در سايت حضور نداشتم و بعد از كلي كل كل كردن هاي شما من وارد سايت شدم .
از بابت كوتاهي كه انجام دادم پوزش ميخواهم
اميدوارم شما و ساير دوستان خوب شما و همچنين آقا شهرام عزيز با فعاليت خوب و مفيدتان باعث افتخاز فوتبال ايران و تيم محبوب شهرتان شويد.
با آرزوي موفقيت براي شما و محبوبيت هر چه بيشتر تيم هاي خوب و دوست داشتني ايران.
موفق باشيد

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-06-2009, 07:33 PM
red girl
ریش سفید انجمن
red girl آواتار ها

تشکر شده 6,895 بار در 3,827 نوشته
red girl is on a distinguished road

shahram1

اولاً که غلاف کن اینجا جای دعوا نیست.
دوماً علیک سلام.
سوماً خوش اومدی.
چهارماً ; اقای با ادب, عباس لیدری فامیل داره .. عباس اسماعیل بیگی.
بعدشم ..
شما تا حالا کلمه برخی به گوشت خورده ؟
اگه نخورده من روشنت کنم جای دیگه سوتی ندی برات بده!
زمانی که در یک جمع یا یک فضایی که عده زیادی در اون هستند , وقتی نخوان همه رو با هم خطاب کنن و به چیزی نسبت بدهند از کلمه برخی استفاده میکنن .. افتاد ؟
برخی یعنی تعدادی از اون عده ! ok? نه همه ..
هوادارای تراکتور فکر نمیکنم به درجه معصومین نائل شده باشند! یعنی بینشون آدمی هم که شعور نداشته باشه پیدا میشه!
تراکتور هم مثل همه تیمها .. هوادار با شعور و بی شعور داره. آها؟؟
پرسپولیس هم داره ..
البته بی شعور ها نام هوادار رو یدک میکشند !!
پس سوء تفاهم رو بنداز دور.

سرخ بی همتاست سرخ بی پرواست

سرخ در رگهاست
سرخ در هر جا در هر جا در هر جا
همه با هم پاکوبان با هم
همه با هم هم پیمان با هم
ای عشق بی پایان ما پرسپولیس قهرمان ما

<<پلاک 73 شهرک ارتش>>
red girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-06-2009, 07:35 PM
g.hoseyn
مدير بازنشسته
g.hoseyn آواتار ها

پیش فرض تيم فوتبال استقلال اهواز با نتيجه 3 بر 2 برابر تراكتورسازي باخت تا باقري‌نيا اولين شكست خود را تجربه كند.

اولين شكست استقلال اهواز با باقري‌نيا برابر تراكتورسازي تيم فوتبال استقلال اهواز با نتيجه 3 بر 2 برابر تراكتورسازي باخت تا باقري‌نيا اولين شكست خود را تجربه كند.

اين ديدار از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختي اهواز و در حضور حدود 15 هزار تماشاگر برگزار شد.
لئوناردو پيمنتا در دقيقه 5(پنالتي)،محمد ابراهيمي در دقيقه 10 و فرهاد خيرخواه در دقيقه 25 براي تراكتورسازي گلزني كردند. گل‌هاي استقلال اهواز را محسن ارزاني در دقيقه 37 و هادي خنيفر در دقيقه 43 به ثمر رساندند.
اين پنجمين شكست اهوازي‌ها و اولين باخت با مربيگري باقري‌نيا بود.
احمد صالحي داور مسابقه به ميلاد ميداودي، حسين ماهيني و محسن ارزاني از استقلال اهواز و عليرضا ميرشفيعيان و امير محبي از تراكتورسازي تبريز كارت زرد نشان داد.
با اين شكست استقلال اهواز 21 امتيازي باقي ‌ماند و تراكتورسازي 23 امتيازي شد.

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش