انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > مربیان و بازیکنان گذشته
اطلاع رسانی

پوسترز

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-12-2011, 12:23 AM
Masoud
رئيس کل سایت
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 30,088 بار در 9,079 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.
پیش فرض مهرداد اولادی(باهوش)

این تاپیک رو بابک زده بود که من مجبور شدم خودم دوباره اینجا با همون نوشته های بابک بزنم و از بابک پوزش میخوام :

دراین تایپیک به بحث درباره مهرداد اولادی کسی که گل پیروزی بخش پرسپولیس برابر استقلال را زد می پردازیم

همچنین کلیه اخبار این بازیکن دراین تایپیک قرار می گیرد.

اولادی محبوب پرسپولیس وهواداران

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
VIVA RED ARMY
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط babak red : 08-10-2011 در ساعت 06:47 PM
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 10 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-12-2011, 12:27 AM
Masoud
رئيس کل سایت
Masoud آواتار ها

حالت من:
Motarez
پیش فرض پاسخ : کلوب هواداران مهرداد اولادی

پرسپولیس را به همه پیشنهاداتم ترجیح دادم / رضایی 10 را ندهد ، 33 می پوشم

مهرداد اولادی که همراه تیم ملی ایران در اردوی اتریش حضور داشت ، گفت: اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و فکر می کنم نتایج آن را در آینده خواهیم دید.

در اتریش تمرینات تاکتیکی و مناسبی را برگزار کردیم تا برای بازی با مالدیو در رقابت های مقدماتی جام جهانی آماده شویم. 3 بازی تدارکاتی انجام دادیم که مربیان از عملکرد بازیکنان تا حد زیادی راضی بودند.

وی درباره تفاوت کار مربیان ایرانی و کارلوس کی روش اظهار داشت: هر مربی سبک خاص خودش را دارد و باید هرکسی را با توانایی هایش سنجید. کی روش مربی بزرگی است و رزومه قابل توجهی دارد. کار در رئال مادرید، منچستر یونایتد، تیم ملی پرتغال و .... نشان می دهد که کی روش مربی مطرحی است. باید تمام شرایط برای کی‌روش فراهم شود تا تیم ملی ایران به موفقیت برسد.
اولادی درباره آینده خود گفت: رفتنم به اروپا منتفی شده است و می خواهم برای پرسپولیس بازی کنم. با پرسپولیس به توافقات نهایی رسیده ام و حالا بازیکن این تیم هستم. طبق قولی که به حمید استیلی و مسوولان پرسپولیس داده بودم، برای سرخپوشان بازی خواهم کرد و امیدوارم که سال خوبی را داشته باشم. از تیم های عربی پیشنهاداتی با مبالغ هنگفت داشتم، اما به مدیربرنامه هایم گفته بودم که می خواهم یک سال دیگر در ایران بازی کنم. از تیم های اروپایی هم پیشنهاد داشتم، اما باید در ایران می ماندم تا برای تیم محبوبم بازی کنم.

اولادی درباره این که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس گفته اند اگر مبلغ سقف قرارداد رعایت نشود، اظهار داشت: نمی دانم چرا بازیکنان به خودشان اجازه می دهند که درباره دیگران نظر بدهند. بازیکن حق ندارد درباره کسی صحبت کند و اگر آنها خیلی خوب هستند باید خودشان نمایش مناسبی را ارائه کنند و نه این که بخواهند درباره فرد دیگری اظهار نظر کنند. فصل پیش 23 گل برای ملوان به ثمر رساندم و هواداران می دانند که ارزش بازیکنان چقدر است. از پرسپولیس مبلغ سقف قرارداد را می گیرم و کسی بی دلیل نگران نباشد.

وی درباره این که غلامرضا رضایی اعلام کرده پیراهن شماره 10 را به او نخواهد داد، نیز خاظرنشان کرد: با رضایی دوست هستم و مشکلی با او ندارم. خودم پیراهن شماره 33 را دوست دارم و در پرسپولیس هم این پیراهن را می پوشیدم. برایم شماره مهم نیست و موفقیت پرسپولیس در الویت قرار دارد.

اولادی درباره شرایط ملوان تیم سابقش گفت: با ملوان خاطرات خوبی داشتم و امیدوارم این تیم در سال آینده موفق باشد. از این تیم پولی نگرفته بودم و اگر مشکلات مالی انزلی چی ها حل شود، آنها روزهای خوبی خواهند داشت

VIVA RED ARMY
تعداد 9 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-15-2011, 06:04 PM
Spring_red
سرپرست تيم
Spring_red آواتار ها

نام حقیقی: بهار
تشکر شده 3,807 بار در 1,856 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا کریمی مسی تورس فابرگاس
حالت من:
Khaste
Spring_red is on a distinguished road

اولادی: مهم نبود چقدر پول بدهند، فقط می خواستم پیراهن پرسپولیس را بپوشم

حضور مهرداد اولادی در پرسپولیس شور خاصی میان هواداران این تیم ایجاد کرد. مهرداد در گفت و گویی مفصل از دلایل انتخاب پرسپولیس می گوید. بخش دوم این مصاحبه از نظر شما می گذرد:

* تو اروپا را ول کردی به ایران آمدی به خاطر چه چیز؟

_ وقتی نشد به اسپانیا بروم و فوتبال آلمان را هم دوست نداشتم باید به ایران می آمدم دیگر. حال و هوای پرسپولیس هم بدجوری توی سرم بود.

حمید استیلی زنگ زد، آقای کاشانی هم همینطور. من 8 سال کنار این تیم نبودم. در رسانه ها هم می خواندم که مردم دوست دارند دوباره برگردم پرسپولیس. به خاطر همین مردم مهم بود بیایم پرسپولیس، اگر از اسپانیا پیشنهاد داشتم ممکن بود قبول کنم اما پیشنهادات آلمانی بیشتر باعث شد متقاعد شوم برای برگشتن به پرسپولیس.

* حالا قرار بود با کدام تیم آلمانی ببندی؟

_ کلن؛ حتی آقای فاضلی قرارداد را آورده بود تا من امضایش کنم.

* چقدر می دادند؟

_ نگویم بهتر است، اما این را بدانید خیلی بیشتر از پرسپولیس بود. این را هم حساب کنید اگر می رفتم لژیونر اروپایی بودم. آقای فاضلی هم خیلی از دستم ناراحت شد چون دوست داشت پیشرفت کنم اما من این تصمیم را به خاطر تنبلی نگرفتم چون تمرینات پرسپولیس هم راحت نیست. از طرفی من واقعا از محیط آلمان خوشم نمی آید، به نظر شما کریمی در آلمان موفق بود؟

* ولی فریدون زندی یک حرف جالب زد، او گفت اگر تنبل نبود در آلمان ستاره می شد.

_ انگار شما متوجه منظور من نمی شوید. آدم باید جایی بازی کند که سبک فوتبالش به آنجا بخورد. چرا می گویید کریمی تنبل است؟ انگار تاحالا تمرینات پرسپولیس را ندیدید! او در حال حاضر از همه ما آماده تر است و بهتر از همه تمرین می کند. اگر در جایگاه ما بودید با دید بازتری به این قضیه نگاه می کردید. یادم هست بعد از پیوستن کریمی به بایرن ماگات گفته بود کاری می کنم کریمی دیگر دریبل نزند! این یعنی چه؟ من عاشق سبک فوتبالم هستم، دوست دارم از بازی لذت ببرم به همین دلیل هرقدر هم پیشنهاد خوب بدهند به آلمان نمی روم!

* اما اگر به فوتبال اروپا می رفتی کی روش هم دید بهتری نسبت به تو پیدا می کرد، در این مورد نظر او را نخواستی؟

_ نه من تصمیم خودم را گرفته بودم فقط دو دل بودم که شاید دیگر این موقعیت پیش نیاید. ببینید من در تمام سطوح فوتبال ایران بازی کرده ام، از پایه تا تیم ملی بزرگسالان. الان تنها افتخاری که در کارنامه ام کم دارم حضور در فوتبال اروپاست. با خودم می گفتم شاید دیگر این موقعیت پیش نیاید، از طرفی پیشنهاد مالی عرب ها هم خیلی تحریک کننده بود اما با همه این تفاسیر فقط دوست داشتم بیایم پرسپولیس.

* یک قضیه مثبت هم که این وسط دیده شد قضیه پولکی نبودن تو بود، حداقل امارات نرفتی که درجا نزنی!

_ می خواستم بیایم پرسپولیس، همین! پول هم برایم مهم نبود. من آدم احساسی هستم، هرکس جای من بود اول به فوتبال اروپا فکر می کرد بعد هم امارات و قطر. اما من چون از نظر روحی شرایط خوبی نداشتم فقط دوست داشتم در پرسپولیس بازی کنم، اصلا هم مهم نبود که پرسپولیس چقدر پول می دهد. فقط می خواستم پیراهن این تیم را بپوشم...

* الان مهرداد اولادی چه چیزی می خواهد به پرسپولیس اضافه کند با توجه به اینکه قبلا هم برای پرسپولیس بازی کردی. می دانی توقعات چقدر بالاست؟ می خواهی علی کریمی کوچک باشی؟

_ حقیقت اینست که هر بازیکنی جایگاه خودش را دارد. او علی کریمی است و من مهرداد اولادی که تازه 25 سالش تمام شده.

* مثلا نمی خواهی از همین الان برای گلزنی در دربی قول بدهی؟

_ من همیشه در هر تیمی بودم انگیزه داشتم و از جان مایه گذاشتم. در همین ملوان هم پول زیادی نگرفتم و سرباز بودم اما خدا را شکر خوب کار کردم. در پرسپولیس انگیزه های من دو چندان می شود. الان هم علاقه ای ندارم وعده بدهم یا بگویم انقدر گل می زنم، همه چیز در زمین مشخص می شود و دوست دارم یکی از بهترین های پرسپولیس باشم.

* مثل سال قبل که نمی خواهی رکورد اخراج و کارت زرد را بزنی؟!

_ (خنده) انگار شما متوجه شرایط سخت من نمی شوید. من 6 ماه تمام نمی توانستم خودم را با شرایط وفق دهم چون از اسپانیا و آلمان آمده بودم ملوان! هر کس جای من بود فوتبال را ول می کرد. من بازی های شالکه را می دیدم و با خودم می گفتم ای بابا من باید آنجا می بودم، جلوی منچستر و تیم های بزرگ بازی می کردم. با این شرایط خودم را پیدا کردم و 16-17 گل هم در لیگ زدم.

* بعد از فینال جام حذفی هواداران ملوان می گفتند اولادی به پرسپولیس گل نزد چون می خواست دوباره به این تیم برود!

_ اصلا اینطور نبودم! تا دقیقه 90 قرار بود بروم اروپا، من در هر تیمی بودم از جان و دل مایه گذاشتم. اگر می خواستم این کار را بکنم اصلا بازی نمی کردم اما به پرسپولیس گل هم زدم. طوری می گوید انگار دروازه خالی را گل نکردم! اگر موقعیتی هم بود 30-40 درصد بود.

* البته شایعات همیشه هست...

_ این را بدانید من تاحالا پیراهن هر تیمی را پوشیدم برایش تلاش کردم، با اینکه از ناحیه کتف درد شدیدی داشتم جلوی استقلال و پرسپولیس بازی کردم. دکتر ملوان می داند چه شرایطی داشتم اما چون کادرفنی به من احتیاج داشتند با زور آمپول بازی می کردم. به نظرم نایب قهرمانی هم برای ملوان نتیجه ایده آلی بود، ما جلوی تیم بزرگ پرسپولیس بازی می کردیم. 7 گل در جام حذفی زدم و اگر به پرسپولیس بیشتر هم گل می زدم بازهم من را می خواستند. کسانی که اینطور فکر می کند ذهنشان کوچک است و فکرشان معیوب! در رفت و برگشت لیگ هم به تیم محبوبم گل زدم.

* پارسال می گفتی در ملوان گل زدن خیلی سخت است، امسال پشت سر تو کریمی و نوری هستند، کولاک می کنی دیگر؟

_ من اهل وعده دادن نیستم. هنوز هم می گویم در ملوان گل زدن خیلی سخت است ، با این حال کم گل نزدم. به قول شما کریمی و نوری بازیکنان خلاق و بزرگی هستند و امسال خیلی به من کمک می کنند.

* آخرین دربی که برای پرسپولیس بازی کردی و گل زدی یادت هست؟ اتفاقا یک اتفاق جالب افتاده ، تو به رحمتی گل زدی و امسال هم رحمتی دوباره آبی پوش شده...

_ بله یادم هست، رحمتی دروازه بان بود. انشالله امسال هم رفت و برگشت استقلال را می بریم. من خیلی به این قضیه خوشبین هستم.

* حالا رحمتی شماره یک تیم ملی است، فکر می کنی دوباره بتوانی توپ را بالای سرش بیندازی؟

_ همه چیز در زمین فوتبال مشخص می شود و الان نمی توان حرف زد. من در ملوان که بودم هم به استقلال گل زدم هم به پرسپولیس، الان هم می خواهم با تمام وجود برای موفقیت پرسپولیس تلاش کن. واقعا فرقی نمی کند چه کسی به استقلال گل بزند، ما یک تیم هستیم و برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم. من یک تصمیمی گرفته ام، درست یا غلط آنقدر انگیزه دارم که در پرسپولیس بهترین بازی ها را انجام دهم. حتی اگر تصمیم من اشتباه باشد در پرسپولیس می مانم و با انگیزه زیاد برای شادی هواداران تلاش می کنم.
Spring_red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 8 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-18-2011, 03:00 PM
pesarjonoob
ریش سفید انجمن
pesarjonoob آواتار ها

نام حقیقی: mohammad
تشکر شده 10,967 بار در 4,927 نوشته
بازیکن مورد علاقه: c.ronaldo-kaka-Mesut Özil-javad kazemeyan
مربی مورد علاقه: khodesh
pesarjonoob is on a distinguished road

اولادی: از ماندن هاشمیان در پرسپولیس خوشحال شدم

مهرداد اولادی بازیکن ملی پوش کشورمان روز گذشته یک نیمه مقابل ماداگاسکار به میدان رفت. اولادی درباره بازی با ماداگاسکار، حواشی آن و دیگر مسائل گفت و گویی انجام داد که متن آن را در ذیل می خوانید.

*بازی با ماداگاسکار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
-دیدار دوستانه با ماداگاسکار اولین مسابقه ای بود که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌کردیم و سختی های خاص خودش را داشت.
چندین سال بود که در آزادی بازی انجام نداده بودیم و به همین خاطر در ابتدا مسابقه کار دشوار داشتیم. تیم به مرور زمان بهتر می‌شود و از این بابت نگران نیستیم.

*ماداگاسکار توانست محک جدی برای تیم ملی باشد؟
-این تیم شاید از نظر اسمی مطرح نباشد، اما از نظر فوتبالی توانست نمایش خوبی را ارائه دهد. ما در اتریش صبح و بعدازظهر تمرین می کردیم تا برای بازی با مالدیو در مرحله پلی آف رقابت های جام جهانی آماده شویم. تمام تلاش خود را می کنیم تا در بازی با مالدیو بهترین نتیجه را بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

*از عملکردتان در این بازی رضایت داشتید؟
-من تنها در یک نیمه به میدان رفتم و فکر می کنم باید کادرفنی و مردم در این باره نظر بدهند. هرچند فکر می کنم که انتظارات از اولادی زیاد است و به همین خاطر باید تلاشم را بیشتر کنم تا توقعات را برآورده کنم.

*درباره شعار تماشاگران علیه بازیکنان و فدراسیون چه نظری دارید؟
اصلا فکرش را نمی کردم که تماشاگران بخواهند از دقیقه ۶۰ بازی علیه بازیکنان شعار بدهند. از این کار تعجب کردم. ماداگاسکار تیم بزرگی نبود، اما نباید علیه ملی پوشان شعار سر داده می شد. موقعی که شعار می دادند فکر می کردم تیم ملی با ۵ گل از ماداگاسکار عقب است و هواداران باید صبرشان را بیشتر کنند.

*دیدار با مالدیو را چطور می‌بینید؟
تمام این اردوها و تمریناتی را که برگزار می کنیم، فقط به خاطر موفقیت در بازی با مالدیو است. تمام تیم ها به هم نزدیک شده اند و مالدیو هم از این قاعده مستثنی نیست. در دو دیدار رفت و برگشت باید بهترین نتایج را بگیریم و باعث شادمانی اهالی فوتبال شویم.

*پرسپولیس اردوی تدارکاتی خود را در ترکیه برپا کرده است؛ آیا غیبت ملی‌پوشان به ضرر این تیم تمام نمی‌شود؟
اگر ملی پوشان در ترکیه حاضر بودند تمرینات پرسپولیس شرایط بهتری پیدا می کرد. با این حال فکر می کنم بازیکنان تمرینات خود را با جدیت دنبال می کنند و زمانی که از ترکیه بازگشتند ما هم به جمع آنها اضافه خواهیم شد. بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر و جام حذفی هنوز استراحتی نداشتم و کمی خسته هستم. بازیکنانی هستند که چند هفته ای استراحت کرده اند و من از این قضیه بی بهره بودم.

*وحید هاشمیان هم با پرسپولیس تمدید کرد؛ در این باره چه نظری دارید؟
از ماندن آقا وحید خوشحال شدم و عقیده دارم با حضور غلامرضا رضایی و هادی نوروزی می توانیم خط حمله خوبی را در پرسپولیس داشته باشیم. باید زحمت بکشیم تا خوشحالی پرسپولیسی ها را فراهم کنیم و برای رسیدن به این خواسته از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

*می‌توان به موفقیت پرسپولیس در لیگ یازدهم امیدوار بود؟
پرسپولیس بازیکنان خوبی جذب کرده و تیم یکدستی شده است. پرسپولیس این پتانسیل را دارد که افتخار آفرینی کند و به همین خاطر خیلی امیدوار هستم.

Love Özil

پرسپولیس جنوبی

pesarjonoob آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-21-2011, 07:28 PM
k a s r a
مدير بازنشسته
k a s r a آواتار ها

نام حقیقی: k a s r a
تشکر شده 2,254 بار در 886 نوشته
بازیکن مورد علاقه: a.karimi
k a s r a is on a distinguished road

مهرداد دوسسسسسسسستتتتتتت داااارممممممممم یهههههه عااااااالللللمممممممممه

k a s r a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-27-2011, 09:50 AM
babak red
ناظر سايت
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 27,536 بار در 7,633 نوشته
بازیکن مورد علاقه: سید جلال.مسی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان) و گواردیولا
حالت من:
Ghafelgir
babak red is on a distinguished road

اولادي:‌ آمدنم به پرسپوليس منطقي نبود/ يك‌سال بيشتر در ايران نمي‌مانم/ امسال از پشتك جديدم رونمايي مي‌كنم

از قديم با علي دوست بودم با هم كه صحبت مي‌كرديم به من گفت:« اگر از اسپانيا پيشنهاد داري برو و‌گرنه در آلمان به مشكل مي‌خوري» حرف‌هاي كريمي بي‌تاثير نبود. او منطقي با من صحبت كرد.

مهرداد اولادي اين روزها بيشتر از هميشه در بورس قرار گرفته است. بازگشت به پرسپوليس و قرار گرفتن در ليست اصلي كي‌روش او را به يكي از مطرح‌ترين مهاجمان اين روزهاي فوتبال ما تبديل كرده است. مجله تماشاگر در آخرين شماره خود مصاحبه‌اي با اين بازيكن انجام داده كه خواندن گزيده‌اي از آن خالي از لطف نخواهد بود.
هواداران پرسپوليس منتظر پشتك‌هاي تو هستند؟
بله، چند ماه قبل روي يك پشتك جديد تمرين كردم كه البته اجراي اين كار مي‌تواند خطرناك باشد. درواقع مي‌ترسم كه اين پشتك را اجرا كنم.
چرا مي‌ترسي؟
اين پشتك ارتفاع زيادي دارد و اگر درست اجرا نشود مصدوميت بدي به همراه دارد. براي همين فعلا پشتك‌هاي قديمي را مي‌زنم اما در پرسپوليس از اين پشتك جديدم هم رونمايي مي‌كنم.(خنده)
با سربازي در اين دو سال چه كردي؟
خيلي سخت بود. فوتباليست بايد در همان 18 و 19سالگي به سربازي برود، سن كه بالا مي‌رود ‌خدمت سربازي هم سخت مي‌شود. من به جاي آن‌كه به سربازي بروم سه سال در امارات بازي كردم به همين دليل وقتي دو فصل پيش از اسپانيا و آلمان پيشنهاد داشتم‌ تصميم گرفتم به ايران برگردم و خدمت سربازي‌ام را انجام دهم چون هر چه طولاني‌تر مي‌شد سختي‌اش هم افزايش پيدا مي‌كرد.
به نظر مي‌رسد در ملوان عذاب كشيدي براي بازي كردن؟
اتفاقا دوران خوبي در انزلي داشتم. هر چند اوايل سخت بود و من با شرايط آشنا نبودم اما در نهايت با يك خاطره خوب ملوان را ترك كردم.
اما چهره‌ات خيلي خسته به نظر مي‌رسد و اثري از خوشحالي در آن نمي‌بينيم؟
طي اين چند سال خيلي اذيت شدم اما گذشته‌ها را بايد فراموش كرد. در اين مدت بيشترين وقتم صرف حل‌و‌فصل مشكلات سربازي و خروج از كشور‌ شد و دائما در ادارات پيگير كارم بودم.
همه اين سختي‌ها به خاطر اين بود كه بتواني خارج از كشور فوتبال بازي كني نه اين‌كه در ايران بماني؟
از امارات و اروپا پيشنهاد داشتم. حداكثر يك‌سال ديگر به اسپانيا شايد هم امارات بروم.
قبول داري بعد از اين همه سختي و پيشنهاد از اروپا بستن قرارداد با پرسپوليس قابل هضم نيست.
بله؛ آمدنم به پرسپوليس در شرايطي كه از اروپا پيشنهاد داشتم منطقي نبود اما اين موضوع به روحيات هر كسي بستگي دارد. نمي‌خواستم با روحيه‌اي بد ترانسفر شوم. من عاشق پرسپوليس هستم و منتي سرش ندارم اما پولي كه پرسپوليس مي‌داد را مي‌توانستم از ملوان هم بگيرم و خيلي بيشترش را سپاهان پرداخت مي‌كرد‌ اما خواستم در تهران باشم و بعد يك سال به اروپا يا امارات ترانسفر شوم.
‌ براي بازي در اروپا حاضر شدي دوسال در ملوان بازي كني حالا چطور شده كه با رقم پايين پيراهن پرسپوليس را پوشيدي، به نظر مي‌رسد پيشنهادات اروپايي خيلي جدي نبوده؟
باور كنيد در اين چند سال خيلي به لحاظ روحي خسته شدم و ‌ براي خروج از كشور واقعا مراحل خسته‌كننده‌اي را طي كردم. اين را هم بگويم كه تنها بودم و بايد خودم تمام كارهايم را پيگيري مي‌كردم. بيشتر از اين‌كه در اردوها باشم در راه‌پله‌هاي ادارات بودم و در نهايت هم نمي‌توانستم از كشور خارج شوم و اين موضوع ضربه روحي بدي به من زد. ديگر بريده بودم.
يعني اين پيشنهادات اروپايي جنبه بازارگرمي نداشت؟
نه اگر دنبال بازارگرمي بودم پيشنهادات داخلي را مطرح مي‌كردم. شما كه مرا مي‌شناسيد دنبال اين حرف‌ها نيستم. جدا از مشكلات سربازي كه خسته‌ام كرده بود از طرف يك تيم آلماني پيشنهاد جدي داشتم اما خودم نمي‌خواستم فوتبالم را در آلمان ادامه دهم چون فوتبال آلمان يك فوتبال قدرتي است ولي من تكنيكي هستم و به درد فوتبال آلمان نمي‌خورم.
جز آلمان پيشنهاد ديگري نداشتي؟
جدي نبود. اگر از اسپانيا پيشنهاد خوبي داشتم شك نكنيد با تمام خستگي در ايران نمي‌ماندم. ولي ‌آلمان همانطور كه فوتبال كريمي را خراب ‌و تكنيك‌اش را كم كرد، فوتبال مرا هم نابود مي‌كرد.
يعني به نظرت كريمي نبايد به آلمان مي‌رفت؟
خودش كه با من صحبت مي‌كرد، مي‌گفت اشتباه كردم رفتم آلمان و از بازي كردن در بوندس‌ليگا راضي نبود.
پس كريمي راي تو را براي نرفتن به فوتبال آلمان زد؟
من چنين حرفي نزدم. خودم تصميم گرفتم ولي چون از قديم با علي دوست بودم با هم كه صحبت مي‌كرديم به من گفت:« اگر از اسپانيا پيشنهاد داري برو و‌گرنه در آلمان به مشكل مي‌خوري» حرف‌هاي كريمي بي‌تاثير نبود. او منطقي با من صحبت كرد.
به نظرت بازي‌ در آلمان بهتر از پرسپوليس نبود؟
‌باز هم مي‌گويم شايد از نظر خيلي‌ها حضورم در پرسپوليس منطقي نباشد اما ‌اگر مي‌رفتم آلمان و سه ماه ديگر بر‌مي‌گشتم خوب بود؟
گفته بودي از امارات و قطر پيشنهادي 5/1ميليون دلاري داري، آن‌جا كه آلمان نبود و فوتبال تو را هم دوست داشتند.
من هدفم بازي در اروپا بود نه امارات. مدير برنامه‌هايم آمده بود اتريش تا قرارداد ببندم اما مي‌خواستم براي يك‌سال ذهنم آرام باشد و دركنار خانواده‌ام زندگي كنم. چند سال از خانواده دور بودم و مي‌خواستم دراين يك‌سال ريكاوري روحي كنم.
تو كه فوتبال اسپانيا را دوست داري چرا قبل از آمدن به ملوان پيشنهاد خه‌رس را قبول نكردي؟ شايد از طريق مدير برنامه‌هايت مي‌توانستي به رئال مادريد هم بروي چون او مدير برنامه‌هاي مسعود اوزيل هم هست.
آن‌ها مي‌خواستند چهار‌ساله قرارداد ببندند و قيمت‌شان هم نماسب نبود. خه‌رس‌ بعد از 50سال به لاليگا صعود كرده بود و مطمئن بودم دوباره سقوط مي‌كنند. همه اين‌ها قسمت بود تا دوباره پيراهن پرسپوليس را بپوشم اما اگر از اسپانيا پيشنهاد خوبي برسد استقبال مي‌كنم. شايد اگر دوسال پيش در اسپانيا بازي مي‌كردم شانس پوشيدن پيراهن رئال را هم داشتم.
پس اولادي را تنها براي يك سال ديگر در فوتبال ايران مي‌بينيم.
معلوم نيست ديگر در ايران نباشم اما هدفم اين است كه تنها يك سال ديگر در ايران بازي كنم و بعد به اروپا و اگر نشد امارات بروم. البته اين را هم بگويم يكي از دلايل نرفتنم به فوتبال آلمان سرماي شديد هوا در اين كشور هم بود.
خيلي ها مي‌گويند اولادي در ملوان با جان و دل بازي نكرد.
قبول دارم كه عاشق ملوان نبودم اما وظيفه‌ام بود كه دوسال براي آن‌ها بازي كنم. من ‌‌ در ليگ 16گل و ‌در جام حذفي هم7‌گل براي آن‌ها زدم چطور مي‌گوييد دلم با آن‌ها نبود. ‌در 21بازي 16گل زدم اما قبول دارم كه پرسپوليس را بيشتر از ملوان دوست دارم.
با تو مثل يك سرباز برخورد مي‌كردند يا نه؟
رفتارشان به غير از اوايل كه ‌از همديگر شناخت نداشتيم خوب بود.
اما در چند نوبت پور‌غلامي از تو انتقاد كرده بود.
اگر آن‌ها با من مشكل داشتند، ديگر مشكل خودشان بود اما رابطه من با افراد هميشه منطقي بود و احترام مي‌گذاشتم.
ولي در بازي فينال جام حذفي شايد چون پرسپوليسي بودي خيلي از خودت مايه نگذاشتي.
مردم هميشه حرف مي‌زنند و من نمي‌توانم براي 20 يا 50ميليون جمعيت توضيح بدهم. ‌تنها همين را بدانيد براي رسيدن به فينال جام حذفي 7گل براي ملوان زدم. ‌ حالا كه از ملوان جدا شده‌ام زشت است كه اين حرف‌ها را بزنند. من براي آن‌ها خيلي زحمت كشيدم و با كتف مصدوم براي‌شان بازي كردم. اگر آن دوسال نبود پول خوبي از فوتبال در مي‌آوردم اما براي ملوان با تمام وجود مثل بازيكني كه قرارداد حرفه‌اي دارد بازي كردم.
شايد به خاطر آن دو موقعيتي كه در بازي برگشت فينال جام حذفي هدر دادي اين حرف‌ها را مي‌زنند؟
اين ديگر چه حرفي است. در بازي با پرسپوليس گل زدم آن هم در موقعيتي كه ‌هر كسي‌ جاي من بود هدر مي‌داد. انتظار دارند هر توپي به اولادي مي‌رسد گل ‌شود. وقتي دغاغله محكم پاس مي‌دهد من چه كار كنم.
‌ زمان قطبي مي‌گفتي پسرش هستي اما خط خوردي؛ الان كه ادعاي نمي‌كني پسر كي‌روش‌ هستي؟
من اصلا نگفتم پسر قطبي هستم و از خودشان نوشتند. ‌ خوشحالم كه پيراهن تيم ملي را بر تن مي‌كنم ‌حالا هر كسي مي‌خواهد سرمربي باشد. كارنامه مربيان معلوم است چه كاره‌اند. شايد اردوي بعدي خط بخورم اما عملكرد كي‌روش و شخصيت‌اش براي همه معلوم است. من به خاطر حرف اطرافيان قطبي خط خوردم.
گفتي ‌ با مربيان رابطه منطقي‌اي داري اما هنوز ياد‌مان نرفته كه چطور بعد از گل زدن خودت را روي پاي پروين انداختي؟
من آن زمان 16سالم بود و ‌تازه از شهرستان آمده بودم. در هيچ تيمي فوتبال بازي نكرده بودم و يك‌راست پيراهن پرسپوليس را پوشيدم. بعد از گلي كه به شموشك زدم آنقدر خوشحال شدم كه نمي‌دانستم چه كار كنم و ‌ رفتم روي زانوي پروين چون خيلي هيجان زده بودم.
حالا كه اولين جلسه تمريني با پرسپوليس را گذراندي از ماندن در فوتبال ايران پشيمان نيستي؟
دوست داشتم در كنار خانواده‌ام باشم و چون آن‌ها هم تهران هستند برايم خوشايند است. ‌ ‌
به تيمي بازگشتي كه هنوز از آن طلبكاري، فكر نمي‌كني امسال هم به طلب‌ات اضافه شود؟
من در مورد كاشاني و استيلي خيلي شنيده بودم كه آدم‌هاي خوبي هستند و با توجه به اين‌كه ‌از تيم‌هاي ديگر پيشنهاداتي به مراتب بهتر از پرسپوليس داشتم اما ترجيح دادم در تهران بمانم. طلبم را هم در دراز‌مدت خواهم گرفت اما اميدوارم اضافه نشود.
چند وقت است از پرسپوليس طلبكاري؟
سه سالي مي‌شود و فكر كنم 300‌ميليون تومان بايد به من بدهند اما ‌ هنوز به فدراسيون شكايت نكرده‌ام.
قبل از اين‌كه با پرسپوليس قرارداد ببندي بحث آمدن كريم انصاري‌فرد بود، فكر مي‌كني انصاري‌فرد مي‌توانست در تيمي مثل پرسپوليس موفق باشد؟
بستگي به شرايط و تفكر بازيكن دارد. مثل همان رفتن من به آلمان كه مطمئن بودم نمي‌توانستم در آن‌جا موفق باشم. به نظر من حضور من در پرسپوليس با حضور انصاري‌‌فرد قابل مقايسه نيست. اين‌كه يك بازيكن بتواند در تيمي موفق باشد، بستگي به خودش دارد.
تو هم مي‌تواني با دريبل‌هايت صد هزارنفر را هيجان‌زده كني و هم با ‌خراب كردن‌ موقعيت آن‌ها را عصبي.
قبول دارم حرف شما را اما من تمام تلاشم را مي‌كنم تا براي پرسپوليس موثر باشم اما از الان مي‌گويم اگر گل نزدم هواداران نگذارند به حساب كم‌كاري بلكه در فوتبال اين مسائل پيش مي‌آيد.
پس از الان بايد هواداران منتظر باشند تا روي اعصاب آن‌ها پياده‌روي كني.
(خنده) نه ‌آنطور‌ كه شما مي‌گوييد. ‌ من در ملوان خودم بايد براي خودم موقعيت ايجاد مي‌كردم اما در پرسپوليس شرايط فرق مي‌كند و قول مي‌دهم روي اعصاب آن‌ها نباشم.
بازي كردن در كنار كريمي مي‌تواند تجربه خوبي باشد.
خوشحالم با كريمي كار مي‌كنم. كريمي از دوستان قديمي من است و مي‌توانيم به همديگر كمك كنيم. هم او آماده است و هم من. در كل به آينده اميدوارم.
فكر مي‌كني پرسپوليس در برابر استقلال يا ساير تيم‌هاي پر‌مهره شانسي قهرماني داشته باشد؟
دور از دسترس نيست و فكر مي‌كنم در صورت هماهنگي بيشتر بتوانيم قهرمان شويم. پرسپوليس من و كريمي را آورده تا قهرمان شود.
‌با حضورت در خط حمله پرسپوليس خيال هواداران را راحت كردي اما در دفاع مشكل داريد.
دفاع بدي نداريم و آنطور‌ نيست كه همه فكر مي‌كنند. خط دفاعي ما با آمدن شيث بهتر شده و قرار است يك مدافع ديگر هم جذب كنند. فكر نمي‌كنم در دفاع مشكل شديدي داشته باشيم.
انگار ديگر آن بازيكن پر‌حاشيه نيستي؟
قبول دارم در ‌سال‌هايي كه در پرسپوليس بودم ‌ حاشيه‌ داشتم اما آن زمان جوان بودم و چون خوب كار مي‌كردم هيجان بيشتري هم داشتم.
الان انگار خيلي آرام‌تر هستي و يك جور افسردگي داري؟
نه بابا اين حرف‌ها چيه. آن‌هايي كه مرا قبلا ديده‌اند هم مي‌گويند خيلي عوض شده‌ام. دو،سه سال بازي خارج از ايران و بالا رفتن سن باعث شده با‌تجربه‌تر شوم. مي‌خواهم همين رويه را ادامه دهم.
پس خيال همه از اين‌كه منشوري نمي‌شوي راحت باشد.
از من فوتبال مي‌خواهند و من هم فوتبالم را بازي مي‌كنم و‌ فكر نمي‌كنم مسائل شخصي بازيكنان به كسي ربطي داشته باشد. من ‌ بيرون زمين هم آرام هستم.
پشت ِ این پنجره هاچشم انتظارم
تا بیای و
سر رو شونه هات بزارم

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-03-2011, 09:06 AM
babak red
ناظر سايت
babak red آواتار ها

حالت من:
Ghafelgir

اولادي: فرصت‌هاي گلزني زيادي را از دست داديم

مهاجم تيم پرسپوليس گفت: موقعيت‌هاي گلزني زيادي را از دست داديم اما بد بازي نکرديم.
مهرداد اولادي پس از تساوي يک بر يک برابر ملوان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موقعيت‌هاي زيادي براي گلزني داشتيم، اين موقعيت‌ها حتي از انگشتان دو دست هم بيشتر بود. اما نتوانستيم از آنها استفاده کنيم. بايد اين بازي را فراموش کنيم و به دنبال جبران باشيم. در 15 دقيقه اول بازي خوب نبوديم، اما به مرور بهتر شديم.

وي ادامه داد: به نظرم مي‌توانستم برنده اين بازي باشيم و طبيعي بود به دليل بدنسازي کمي سنگين باشيم. خودم از ناحيه دست کمي مصدوم بودم، اما قطعاً در بازي‌هاي آينده بهتر بازي خواهيم کرد. به خاطر همين مصدوميت کارآيي لازم را نداشتم و اين مسئله قبول دارم. البته پرسپوليس بد بازي نکرد فقط فرصت‌هاي گلزني را از دست داديم.

اولادي درباره بازي مقابل ملوان گفت: من و همه بازيکنان پرسپوليس زحمت خود را مي‌کشيم، براي من فرقي ندارد مقابل چه تيمي قرار بگيريم، ملوان تيم خوب و جواني است، اما فرصت زيادي براي انجام کارهاي تاکتيکي نداشتيم.
تا بیای و
سر رو شونه هات بزارم

قدیمی 08-10-2011, 03:00 PM
Masoud
رئيس کل سایت
Masoud آواتار ها

حالت من:
Motarez

وای همین رو دیگه کم داشتیم.
خیلی تیممون گل زن داره اینم رفت واسه تعطیلات !!!

----------------------------

اولادی : احتمالا 6-5 بازی پرسپولیس را از دست خواهم داد

ارتش سرخ دات كام:
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبق گفته پزشک احتمالا 6-5 بازی پرسپولیس را از دست خواهم داد.

مهرداد اولادی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: متاسفانه روزهای خوبی را سپری نمی کنم و در اوج آمادگی دچار مصدومیت های پیاپی می شوم. در لیگ امنتم پارگی دیده شده و مچ پایم هم شکستگی دارد.

وی افزود: دوشنبه تا ساعت 4 بعد از ظهر در بیمارستان بودم و درد زیادی هم داشتم. طبق گفته پزشک حداقل 4 هفته نمی توانم پا به توپ شوم و احتمالا 6-5 بازی پرسپولیس را از دست خواهم داد. به همین دلیل ممکن است بازی هفته هفتم مقابل استقلال را هم از دست بدهم.

اولادی افزود : بازیکن شاهین عمدا مرا زد و هنوز نمی دانم چرا داور به او کارت زرد نشان نداد، در اروپا چنین خطایی علاوه بر کارت قرمز چند جلسه محرومیت دارد اما داور مسابقه به سادگی از کنار این خطا گذشت.

مهرداد اولادی در خصوص شکست پرسپولیس مقابل شاهین گفت: متاسفانه شرایط جوی روی کیفیت کار ما تاثیر منفی گذاشته بود. سپاهان فصل گذشته شروع بسیار بدی داشت اما بعد هیچ حریفی جلودار این تیم نبود، یقین دارم پرسپولیس از هفته پنجم استارت خود را برای قهرمانی خواهد زد.

اولادی در خصوص اتهاماتی که باشگاه استقلال به او زده است، گفت: من دقیقه 18 بازی برگشت فینال جام حذفی دروازه پرسپولیس را باز کردم. چطور ممکن است عمدا بد بازی کنم ولی برای تیمم گل بزنم؟

اولادی افزود : از باشگاه استقلال شکایت نمی کنم اما بهتر است آقایان بدانند قرار نبود پرسپولیس ی شوم، حتی از کروش در اردوی اتریش اجازه گرفتم تا با تیم های اروپایی مذاکره کنم اما با صحبت هایی که انجام شد قانع شدم یک فصل در تیم محبوبم بازی کنم و هرگز از این تصمیم پشیمان نمی شوم.

VIVA RED ARMY

قدیمی 08-10-2011, 04:12 PM
Nazi33
بازيكن اصلي
Nazi33 آواتار ها

نام حقیقی: نازنین
تشکر شده 132 بار در 77 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهرداد اولادی
مربی مورد علاقه: علی دائی
Nazi33 is on a distinguished road

زندگی آن هنگام زیباست که آدمی بداند فکری به خاطرش در هیاهوست .
--------------------------------------------
او لادی: خدا را شکر بلای میداودی سر من نیامد

سایت گل – مهرداد اولادی مهاجم پرسپولیس در همین ابتدای لیگ با یک بدشانسی بزرگ مواجه شد و در بازی با شاهین بوشهر از ناحیه مچ پا به شدت آسیب دید. او که حالا باید حداقل یک ماه از میادین فوتبال دور باشد در مورد وضعیت خودش و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرنگار سایت گل پاسخ می‌دهد.
وضعیت فعلی‌ات چطور است؟
من از ناحیه مچ پا مصدومیت شدیدی دارم. لیگامنت مچ من حدود 90درصد پاره شده و حتی استخوان قوزک پایم نزدیک بود بشکند. خدا را شکر بلای که سر میلاد میداودی آمد سر من نیامد. ولی شدت مصدومیت طوری بود که گریه می‌کردم و تا صبح نخوابیدم.

چند هفته باید دور باشی؟
4 یا 5 هفته نمی‌توانم بازی کنم من برای بازی با شهرداری تبریز خیلی انگیزه داشتم و از طرفی بازی تیم ملی مقابل اندونزی هم در راه بود. واقعا نمی‌دانم چرا اینقدر بدشانس هستم.
مثل اینکه گفته‌ای مهدی نوری هافبک شاهین تو را از قصد مصدوم کرد؟
واقعا نمی‌دانم در این مورد چه بگویم. او بدون توپ مرا زد و حالا نمی‌دانم عمدی بود یا خیر. همه دیدند میداودی چطور با آن خطای وحشتناک بدبخت شد و نمی‌دانم چرا بعضی‌ها زمین فوتبال را با جاهای دیگر اشتباه می‌گیرند. در بدن من جایی نمانده که مصدوم نشود و نمی‌دانم چرا بعضی از بازیکنان بدون ملاحظه کردن چنین خطاهایی را مرتکب می‌شوند.
راستی مثل اینکه محمد مایلی‌کهن روز سه‌شنبه با تو تمرینات اختصاصی انجام داده؟
بله، حاجی مایلی وقتی که نشسته بودم به من تمرینات بالاتنه داد. من روی مچ پایم یخ گذاشته بودم ولی تمرینات بالاتنه را هم انجام می‌دادم تا حداقل ضعیف نشوم.
به نظرت پرسپولیس از این بحران خارج می‌شود؟
ما قبل ازشروع فصل ملی‌پوشان خود را در اختیار نداشتیم و احتیاج به هماهنگی داریم. بهتر است هواداران صبور باشند و شک نکنند که پرسپولیس نتیجه خواهد گرفت.
Nazi33 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-10-2011, 04:28 PM
babak red
ناظر سايت
babak red آواتار ها

حالت من:
Ghafelgir

اولادي دو بازي آينده پرسپوليس را از دست داد

با اعلام پزشک تيم فوتبال پرسپوليس سه بازيکن اين تيم به بازي با شهرداري تبريز نخواهند رسيد.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، وجيه الله چشمه سري پزشک سرخپوشان در خصوص وضعيت مصدومان پرسپوليس اظهار داشت: وحيد هاشميان به دليل شکستگي از ناحيه انگشت دست و عدم رفع شکستگي، قادر به بازي نخواهد بود. ضمن اينکه نوع آتل دست وحيد را تغيير داده ايم تا بتواند به نحو مطلوب تري در تمرينات گروهي شرکت کند.
وي در مورد مصدوميت علي عسگري گفت: وي همچنان تمرينات اختصاصي و استراحت را در دستور کار دارد و به احتمال فراوان از هفته آينده در تمرينات گروهي شرکت خواهد کرد.
پزشک پرسپوليس درباره مصدوميت اولادي گفت: مهرداد اولادي پس از ضربه مستقيم از سوي بازيکن تيم شاهين، با آسيب ديدگي استخوان و ماهيچه (پارگي ليگامان مچ پا) مواجه شد که پس از عکسبرداري و معاينات مربوطه در حال درمان است و احتمالا دو بازي آينده پرسپوليس را از دست خواهد داد، اما تلاش مي کنيم با درمان ويژه هر چه زودتر وي را آماده مسابقه کنيم.
تا بیای و
سر رو شونه هات بزارم

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش