اسکندر پرسپولیس کیست آقای دایی؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2038 ] - یکشنبه, 11 شهریور 1397

اسکندر پرسپولیس کیست آقای دایی؟

علی دایی یکی از طلبکاران پرسپولیس به شمار می آید؛ کسی که این روزها همزمان با اولتیماتوم AFC به باشگاه های بدهکار، بیش از هر زمان دیگری صدای او به گوش می رسد. ... 4 out of 5 based on 8 ratings.
اسکندر پرسپولیس کیست آقای دایی؟

علی دایی یکی از طلبکاران پرسپولیس به شمار می آید؛ کسی که این روزها همزمان با اولتیماتوم AFC به باشگاه های بدهکار، بیش از هر زمان دیگری صدای او به گوش می رسد. ...

ارتش سرخ دات كام :

علی دایی یکی از طلبکاران پرسپولیس به شمار می آید؛ کسی که این روزها همزمان با اولتیماتوم AFC به باشگاه های بدهکار، بیش از هر زمان دیگری صدای او به گوش می رسد. دایی ابتدای لیگ سیزدهم با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوست و اوایل لیگ چهاردهم، یعنی یک فصل ونیم پیش از پایان قراردادش از این باشگاه اخراج شد. از قرار معلوم در آن زمان مدیران پرسپولیس توانستند با پرداخت کل پول فصل دوم، رضایت دایی را جلب کنند و او را کنار بگذارند، اما این مربی از همان زمان دنبال مبلغی است که تحت عنوان مالیات ناچار به پرداخت آن شده. در قرارداد دایی پرداخت مبلغ مالیات بر عهده باشگاه گذاشته شده بود، اما او مجبور شده چیزی حدود یکصد میلیون تومان از جیب خودش بپردازد و حالا سه سال است که شبانه روز برای پس گرفتن این پول تلاش می کند. دایی بنا به ادعای خودش در رابطه با این مبلغ 26 نامه برای علی اکبر طاهری نوشت و پس از تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس، مذاکراتش را با حمیدرضا گرشاسبی ادامه داد. این اواخر که گرشاسبی خبر از توافق با دایی داده، شهریار به سیم آخر زده و ضمن تکذیب این موضوع گفته: «کاری که آقایان با پرسپولیس کردند، اسکندر با تخت جمشید نکرد.»

چه صد میلیون و چه صد میلیارد تومان؛ دایی حقش را از پرسپولیس می خواهد و مدیران این باشگاه باید با حسن خلق و در كمال احترام این رقم را تقدیم وی کنند، اما کاش علی دایی که بابت 37 هفته کار در پرسپولیس دستمزد 60 هفته را گرفته و حالا بابت فقط صد میلیون تومان روز روشن این تیم را به شب تار بدل کرده، قدری بیشتر در مورد مفهوم جمله ای که به زبان آورده، فکر کند. اسکندر پرسپولیس و در کل فوتبال ایران، شاید آن کسی باشد که پرداخت مالیات بازیکنان و مربیان توسط باشگاه ها را باب کرد. چطور ممکن است کارمندی که ماهانه شندرغاز حقوق می گیرد مالیاتش را پیش از واریز دستمزد بپردازد، اما ستاره هایی که در ناز و نعمت به سر می برند، پرداخت همین مبلغ را هم به بیت المال احاله کنند و دست شان از اين نظر نيز در جیب مردم باشد؟

اسکندر پرسپولیس شاید کسی باشد که سال 92 قرارداد سه ساله دایی را به قیمت «خون» بست. توجه کنید لطفا؛ دایی برای لیگ سیزدهم یک میلیارد و 750 میلیون تومان، بابت لیگ چهاردهم دو میلیارد و صد میلیون و براي لیگ پانزدهم حدود دوونیم میلیارد تومان از پرسپولیس دستمزد می گرفت. آخرش هم او بابت کار تا هفته هفتم لیگ چهاردهم، حدود سه میلیارد و 850 میلیون تومان از پرسپولیس دریافت کرد و حالا پی صد میلیون تومان مالیاتی می گردد که از جیب خودش داده! مرداد 93 که دایی را از پرسپولیس عزل و با او بابت دو سال تسویه حساب کردند، قیمت دلار 3100 تومان بود؛ حالا حساب کنید ببینيد جناب شهریار با دریافتی معادل یک میلیون و 200 هزار دلاري اش چه گلی به سر پرسپولیس زد که حالا تتمه آن پول، مثل استخوان لای گلوی باشگاه گیر کرده؟ جالب اینجاست که دایی دو سال بعد از پرسپولیس، در ازای فقط یک میلیارد و 120 میلیون تومان با نفت تهران قرارداد بست و ناگهان قیمتش را برای باشگاهی که هزار نفر هوادار هم ندارد شکست، اما در پرسپولیس هرگز خبری از این بذل و بخشش ها نبوده است! كاش يك نفر از دايي بپرسد گيريم همه اینها اسکندر باشند، شما چرا هیچ وقت برای پرسپولیس سرباز «داریوش» نبودید؟ چه زمان آن انتقال حيرت انگيز از السد و غرامتی که 20 سال پیش نفس هواداران را به شماره انداخته بود و چه حالا که این صد میلیون تومان، غباری روی کوه مشکلات باشگاه شده است؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  بعضیها از سوراخ سوزن وارد میشن و از درب دروازه نمیتونن رد بشن !!
  دایی یکی از این مدل آدمهاست ..ولی چیزی که بیش از همه آزار دهنده است « اینه که اکثریت مدعی هستیم باید حق گفت وحق طلب بود بجز زمانیکه پای خودمون وسط میاد که آنموقع « هزار مدل « کار و یا حرف و عمل ناحقمونو توجیه میکنیم..
  اگر چه رفتار کثیف مدیران وقت را نمیشه منکر شد ولی « جناب دایی : آن ضربه را نه پرسپولیس که بقول خودتون « یکمشت ابله وکثافتی بشما زدن که ناحق در مصدر مدیریت نشتند وگرنه پرسپولیس متعلق به همون مردمیست که شما مدام دم از حق خواهیشون میزنید و بنوعی هم خودتونو بهشون میچسبونید..مردمی که همه هزینه های این تیمو دارن پرداخت میکنن و از شک زن و بچه و از سفره های خالیشون میزنن تا این تیم سرپا بمونه..
  مردمی که هرجا گیر کرده ومیکنید « بلافاصله سپر خودتون قرار میدید و پشت آنها قایم میشید تا ....بگذریم
  جناب دایی..برخلاف بسیاری از هوواداران که به هربهونه ای به رقیب سنتی خود حمله ور میشن و همدیگر را مورد اهانت قرار میدن 0 فرق نمیکنه استقلالی و پرسپولیسی بودنشون !!) ولی ایکاش ذره ای از معرفت بعضی از همون بازیکنان رقیب سنتی در وجود جنابعالی و بعضی دیگه بود..شمایی که از کنار نام پرسپولیس به بهترینها رسیدید ( البته تلاش خودتو نمیشه منکر شد ولی نام پرسپولیس حداقل براتون 50% کارآیی داشته ) تا امثال همامی و.. که دنبال پول بادآورده اند..
  اگر چه شاید خیلیها ناراحت بشن و منفی بدهند و حتی اهانت کنن ولی اجازه بدین بگم : دم امثال آرش برهانی گرم که در این اوضاع وخیم اقتصادی از طلبشون گذشتن تا تیمشون دچار محرومیت نشه..کاری که دقیقا امثال دایی نکردن و نمیکنن تا زهر خودشونو بریزن..
  جناب دایی..آن اسکندری که شما میگید از درون امثال شما و مدیران بیکفایت و «اکار بلد بیرون آمده ومیاد..اسکندرهایی که فقط دارید از خون مردم « ارتزاق میکنید !!!
 • کیا کسری
  کیا کسری :
  آقای همیشه حق به جانب ...... خدای ادعا ..... از خود راضی .....

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 6 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 2
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن