برای کارلوس کی روش و حرف های بودارش

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1925 ] - چهارشنبه, 14 شهریور 1397

برای کارلوس کی روش و حرف های بودارش

اظهارات اخیر کارلوس کی روش در برنامه نود یک فراز بسیار مهم دارد که لازم است خیلی جدی و سختگیرانه بررسی شود. او در توجیه بازگرداندن سردار آزمون به تیم ملی بعد ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
برای کارلوس کی روش و حرف های بودارش

اظهارات اخیر کارلوس کی روش در برنامه نود یک فراز بسیار مهم دارد که لازم است خیلی جدی و سختگیرانه بررسی شود. او در توجیه بازگرداندن سردار آزمون به تیم ملی بعد ...

ارتش سرخ دات كام :

اظهارات اخیر کارلوس کی روش در برنامه نود یک فراز بسیار مهم دارد که لازم است خیلی جدی و سختگیرانه بررسی شود. او در توجیه بازگرداندن سردار آزمون به تیم ملی بعد از اعلام خداحافظی این بازیکن، توضیحات ناقص و سربسته ای ارایه داد که در نوع خودش بی سابقه بود. کی روش گفت: «من در جریان خداحافظی آزمون بودم. دلایل اتخاذ این تصمیم توسط او محرمانه است و من آنها را فقط به رییس فدراسیون گفته ام. فقط همین قدر بگویم که عده ای دنبال سوءاستفاده از تیم ملی برای ایجاد شکاف اجتماعی در جامعه ایران هستند و این برای شما خوب نیست. تا زمانی که من باشم، تیم ملی مال همه ایران است، نه فقط متعلق به شمال، جنوب، شرق، غرب یا پایتخت.» کی روش حتی اصرار عادل فردوسی پور برای ارایه توضیح بیشتر در این مورد را هم بی پاسخ باقی گذاشت و گفت همه چیز در این مورد محرمانه است.

این از آن دست ماجراهایی نیست که کی روش بتواند از زیر بار توضیح دادن در موردش قسر در برود. او الهه تناقض است. در همین مصاحبه تاکید می کند نقطه قوت آرمین سهرابیان که باعث دعوت او به تیم ملی شد این است که برای استقلال هم در پست دفاع وسط و هم در پست دفاع چپ بازی کرده، اما دو دقیقه بعد دوباره یادآوری می کند وریا غفوری به جرم انتفال از پست دفاع راست به خط میانی از تیم ملی خط خورد! همه اینها اما مسایل «فنی» است و آخر آخرش به خود کارلوس مربوط می شود. با این وجود داستان سازی او در مورد سردار آزمون حکایت دیگری دارد. بر خلاف پافشاری مجهول کی روش، ماجرای دلخوری آزمون هیچ جنبه محرمانه ای نمی تواند داشته باشد. تمام مسایل اجتماعی به همه آحاد جامعه مربوط است و کسی نمی تواند مانع دانستن مردم شود. افکار عمومی باید بداند چه رخداد اجتماعی ناخوشایندی برای ستاره تیم ملی ایران پیش آمده که او را تا این حد آزرده کرده است. اگر ندانیم مشکل چیست، چگونه می توانیم حلش کنیم؟ مسوولان این مملکت خودشان به اندازه کافی استاد لاپوشانی و پنهان کاری هستند و آنقدر آشغال هایی مثل آمار ایدز و اعتیاد و کودک آزاری را زیر فرش جارو کرده اند که کل کشور را بوی گند برداشته؛ دیگر لازم نیست سینیور فرنگی هم یک ماله دستش بگیرد و عیب و اشکالات این جامعه را رفو کند. خوب است اگر «واقعا» موضوع حادی وجود دارد، خود آقای کی روش یا نهایتا مهدی تاج آن را مطرح کنند تا همه بدانیم.

یک فرضیه جدی اما می تواند این باشد که سردار آزمون «سوگلی» کی روش است و چون امروز مربی پرتغالی نمی تواند رفتار منفعلانه اش را در بازگرداندن این بازیکن به تیم ملی توجیه کند، دنبال قصه ساختن رفته است. به عکس آنچه استاد می گوید، تیم ملی این کشور قبل از حضور او هم مال همه مملکت بوده. آقای گل این تیم یک اردبیلی به نام علی دایی است و یکی از شیرین ترین اسطوره های تاریخش یک تبریزی به اسم کریم باقری. مردم هنوز با یادآوری گل خداداد بچه مشهد به استرالیا بغض می کنند و به احترام علی کریمی گیلانی تمام قد می ایستند. این جماعت هنوز ته دل شان به یاد صلابت و رشادت عابدزاده آبادانی آرام می گیرد و همه ‎شان ذوق می کنند وقتی علی آقای پروین با لهجه قدیم تهرانی خاطرات کهنه اش را تعریف می کند. چرا راه دور برویم و «قدیم قدیسی» کنیم؟ همین سه ماه پیش مگر وقتی وریا غفوری کردستانی از لیست جام جهانی خط خورد، همه ایران یکصدا به کادرفنی تیم ملی اعتراض نکرد؟ آن روزها چه کرد و ترک و فارس و چه پرسپولیسی و استقلالی حذف وریا را ناعادلانه خواندند و هنوز آنقدر از آن دوره دور نشده ایم که موضوع فراموش شده باشد. مگر نه این است که همین آقای آزمون با لایک هایی از سراسر ایران جزو شاخ های اینستاگرام به شمار می آید؟ حالا گیریم که طبق معمول چهار تا «ابله» حرف نامربوطی به او زده باشند، آیا این موضوع را باید به «شکاف اجتماعی» تعبیر کرد؟ نه آقای کی روش؛ بساطت را جمع کن. یک کلمه بگو سردار برای من با مهدی رحمتی فرق دارد و خلاص!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محمد صادق نادریان
  محمد صادق نادریان :
  ظاهرا آقای کارلوس بعد سیطره در فوتبال ایرانی و فدراسیون فوتبال قصد ایجاد سازمان اطلاعاتی جدیدی در کنار دیگر سازمان های موازی کار اطلاعاتی کشور داره.اولین پروندشون مورد فوق محرمانه سردارآزمون،چند مدت دیگه از چند کیلومتری فدراسیون فوتبالم نمیشه رد شد منطقه حفاظتی محسوب میشه.انشالله ایشون تا دوره بعدی جام جهانی بتونن وارد سیستم بانکداری کشور بشن و بتونن یه قسمت مملکت از طریق فردوسی پور مصادره کنن.
 • omid 110
  omid 110 :
  کسی حرف نامربوط و ناسزا به سردار ازمون نزده..هرکی هرحرفی زده کاملا درست بود و سزاوار این بچه لوس بوده....
 • omid 110
  omid 110 :
  شاید منظورش بحث شیعه و سنی هست...سردار ازمون سنی مذهبه...مثل وریا غفوری..درضمن به کار بردن کلمه (ابله) برای افرادی که به ملیجک کیروش یعنی سردار ازمون حرف زدن اصلا درست نبود
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  اتفاقا در همه این سالها اگر کیروش یک حرف راست زده باشه « همین محرمانه بودن دلیل دعوت آزمون بعد از اون خداحافظی کذایی است !!!

  این محرمانه بودن را در خیلی جاهای دیگه هم دیدیم ومیبینیم که واقعا نمیشه به مردم توضیح داد و فقط باید به هم کاسه ایها گفت!!
  مثلا یک نمونه اش همون جریان سعید طوسی بوده وهست که فقط باید به شخص خاصی گفته میشد که شد و تبرئه هم شد..این از همون محرمانه هاست که خیلی طول نمیکشه که گندش در میاد..

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن