با برانکو، کامبک از رگ گردن نزدیک تر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2394 ] - یکشنبه, 18 شهریور 1397

با برانکو، کامبک از رگ گردن نزدیک تر است

پرسپولیس با برانکو همیشه توانسته عملکرد جالب توجهی در بازگشت به بازی ها داشته باشد. علی رغم شکست خفیف پرسپولیس مقابل الدحیل در دوحه و نوید یک جهنم 80 هزار نفر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
با برانکو، کامبک از رگ گردن نزدیک تر است

پرسپولیس با برانکو همیشه توانسته عملکرد جالب توجهی در بازگشت به بازی ها داشته باشد. علی رغم شکست خفیف پرسپولیس مقابل الدحیل در دوحه و نوید یک جهنم 80 هزار نفر...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با برانکو همیشه توانسته عملکرد جالب توجهی در بازگشت به بازی ها داشته باشد.
علی رغم شکست خفیف پرسپولیس مقابل الدحیل در دوحه و نوید یک جهنم 80 هزار نفری در آزادی، بازهم خیال هواداران پرسپولیس از صعود به مرحله نیمه نهایی و جبران شکست دور رفت راحت نیست. آنها می دانند که کارشان در برابر تیم نبیل معلول ساده نیست و بتاید در بهترین فرم خود قرار داشته باشند تا کامبک، با موفقیت انجام شود.
در ادامه نگاهی انداخته ایم به عملکرد جالب توجه برانکو در دیدار های برگشت، مقابل تیم هایی که در بازی رفت او و تیمش را شکست داده اند یا متوقف کرده اند. احتمالا با تماشای این لیست می توان به بازی روز بیست و ششم شهریور بیش از پیش امیدوار بود.

فصل پانزدهم:
بازی رفت با درخشش بیت سعید و اشتباهات ایمان صادقی به سود استقلال خوزستان تمام شد، اما در جدال برگشت این سرخپوشان تهرانی بودند که با ارائه یک فوتبال برتر و با درخشش مهدی طارمی موفق شدند از سد دفاع رسوخ ناپذیر آبی های خوزستان و فرناندو دی خسوس بگذرند و به یک برد شیرین دست پیدا کنند.
رفت: استقلال خوزستان 2 – پرسپولیس یک
برگشت: پرسپولیس 2 – استقلال خوزستان صفر

فصل شانزدهم:
توقف نا به هنگام در ابتدای فصل و آن هم در برابر فولادی که فقط یک موقعیت داشت، اما عبدالله ناصری قدرش را دانست. درهمین مسابقه بود که اولین گل وحید امیری برای پرسپولیس زده شد و طهماسبی هم با یک سیو رویایی برد را از پروفسور گرفت. با این حال در بازی برگشت اشتباهات سریالی مدافعان و دروازه بان فولاد، این اجازه را به پرسپولیس داد تا با نتیجه 3-0 جبران مافات کند.
رفت: پرسپولیس یک – فولاد یک
برگشت: فولاد صفر – پرسپولیس 3

این بار جدال با تراکتورسازی در زمین تمرین این تیم تبریزی و ثبت نتیجه مساوی بدون گل در فضایی به شدت متشنج. سرخپوشان در جدال برگشت که کاملا شش امتیازی بود از همان ابتدا با توپ پر به میدان آمدند و 3-0 به پیروزی رسیدند تا قلعه نویی و تیمش از کورس عقب بمانند. بعد از این دیدار بود که درگیری های قلعه نویی با بنگر هم استارت خورد.
رفت: تراکتورسازی صفر – پرسپولیس صفر
برگشت: پرسپولیس 3 – تراکتورسازی صفر

بازهم توقف مقابل استقلال خوزستان. ایستگاهی زهیوی با ضربه سر دقایق پایانی فرشاد احمدزاده جبران شد، اما این برای برانکو و تیمش کافی نبود. آنها تشنه پیروزی بودند و در جدال برگشت به این مهم دست پیدا کردند. بازهم مهدی طارمی برای آبی ها کافی بود. او در دقیقه 16 روی حرکت خوب امیری تک گل بازی را به ثمر رساند.
رفت: استقلال خوزستان یک – پرسپولیس یک
برگشت: پرسپولیس یک – استقلال خوزستان صفر

در ورزشگاه شهدای شهر قدس جدال پیکان و پرسپولیس برنده ای نداشت. اخراج محمد انصاری هم مزید بر علت شد تا برانکو نتواند سه امتیاز خارج از خانه را مال خود کند. با این حال چند ماه بعد در ورزشگاه آزادی با گل های طارمی و علیپور به برد شیرینی در حضور 45 هزار نفر رسید.
رفت: پیکان صفر – پرسپولیس صفر
برگشت: پرسپولیس 2 – پیکان صفر

فصل هفدهم:
اولین باخت فصل در ورزشگاه آزادی با ایستگاهی آقاخان. این شکست غیر منتظره سیلی محکمی بود برای پرسپولیس تا بتواند در ادامه با قدرت به کارش ادامه دهد. البته که این کافی نبود. در ورزشگاه شهدای شهر قدس، قلعه حسن خان توسط سرخپوشان پایتخت فتح شد. آنها با درخشش منشا و علیپور به یک برد دلنشین رسیدند و فاصله خود را با رقبا زیاد کردند.
رفت: پرسپولیس صفر – پیکان یک
برگشت: پیکان یک – پرسپولیس 3

یک هفته بعد از شکست مقابل پیکان پرسپولیس به دومین سنگ بزرگ برخورد کرد و در یکی از زیباترین بازی های لیگ مقابل سپاهان با نتیجه 2-2 متوقف شد. گل دقیقه 85 مروان حسین آنها را از یک برد دلنشین باز داشت، اما اصلا این پایان کار دو تیم نبود. پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با دو گل توسط علیپور و شجاع خلیل زاده به برتری رسید و تسویه حساب کرد.
رفت: سپاهان 2 – پرسپولیس 2
برگشت: پرسپولیس 2 – سپاهان صفر

تیم پدیده در هفته دوازدهم موفق شد با ارائه یک فوتبال تدافعی و منطقی پرسپولیس را متوقف کند، اما این روش در بازی برگشت جواب نداد و گل وحید امیری روی اشتباه سعید جلالی راد باعث شد تا سرخپوشان بازهم در ورزشگاه ثامن به برتری برسند و قهرمانی خود را در لیگ برتر قطعی کنند.
رفت: پرسپولیس صفر – پدیده صفر
برگشت: پدیده صفر – پرسپولیس یک

لیگ قهرمانان آسیا فصل 2017
مرحله یک هشتم نهایی و بازی رفت پرسپولیس و لخویا که بدون حضور تماشاگران به انجام می رسید و همین مسئله کار تیم برانکو را دچار مشکل کرد و آنها مقابل شاگردان جمال بلماضی به یک تساوی بدون گل رضایت دادند. با این حال در بازی برگشت همه چیز جور دیگری آغاز شد. گل به خودی چیکو فلورس نتیجه را یک بر صفر کرد و در ادامه حمله های بی امان لخویا به در بسته خورد تا پرسپولیس به یک چهارم نهایی برسد.
رفت: پرسپولیس صفر – لخویا قطر صفر
برگشت: لخویا قطر صفر – پرسپولیس یک

لیگ قهرمانان آسیا فصل 2018
در ورزشگاه جاسم بن حمد یکی از تلخ ترین شب های پرسپولیس با مرد کروات رقم خوردو آنها یک شکست خورده تمام عیار بودند و در برابر بغداد بونجاح و السد هیچ حرفی برای گفتن نداشتند. گل دقیقه 93 سیامک نعمتی هم التیام بخش خوبی نبود. آنها فقط با شکست السد آرام می شدند. اتفاقی که در ورزشگاه آزادی با کمک یک ایرانی در تیم حریف رخ داد. گل به خودی مرتضی پورعلی گنجی سه امتیاز را به برانکو و شاگردانش هدیه داد و تیر دروازه هم به کمکشان آمد تا با آن برد سرگروه شوند و به مرحله بعدی برسند.
رفت: السد قطر 3 – پرسپولیس یک
برگشت: پرسپولیس یک – السد قطر صفر

بازهم یک شکست دیگر در حاشیه خلیج فارس، اما این بار با نتیجه ای به مراتب بهتر. باخت 3-2 مقابل الجزیره و تیم هنک تن کات در حالی رقم خورد که گویی همه می دانستند بازگشتی در راه است. بازگشتی دشوار و سخت که با گل رومارینیو می رفت کاملا بر ملا شود، اما سید جلال حسینی در نقش یک سوپرمن وارد گود شد و با گلی حیاتی حکم به پیروزی پرسپولیس داد و آنها را به یک چهارم رساند تا به مصاف الدحیل بروند و حالا در اندیشه ثبت 12 امین کامبک در زمان برانکو به سر ببرند.
رفت: الجزیره امارات 3 – پرسپولیس 2
برگشت: پرسپولیس 2 – الجزیره امارات یک


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : سیدمهدی سیدعلی
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن