نکونام و بازیکن نساجی پرسپولیسی ها را تهدید کردند/ وعده دیدار در قائم شهر!

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 7886 ] - چهارشنبه, 21 شهریور 1397

نکونام و بازیکن نساجی پرسپولیسی ها را تهدید کردند/ وعده دیدار در قائم شهر!

سرمربی و یکی از بازیکنان تیم نساجی با بکار بردن الفاظ ناشایست مقابل رختکن تیم پرسپولیس، سرخ پوشان را تهدید کردند که در قائم شهر از خجالت آنها در می آیند! پس ا... 1 out of 5 based on 6 ratings.
نکونام و بازیکن نساجی پرسپولیسی ها را تهدید کردند/ وعده دیدار در قائم شهر!

سرمربی و یکی از بازیکنان تیم نساجی با بکار بردن الفاظ ناشایست مقابل رختکن تیم پرسپولیس، سرخ پوشان را تهدید کردند که در قائم شهر از خجالت آنها در می آیند! پس ا...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی و یکی از بازیکنان تیم نساجی با بکار بردن الفاظ ناشایست مقابل رختکن تیم پرسپولیس، سرخ پوشان را تهدید کردند که در قائم شهر از خجالت آنها در می آیند!

پس از اینکه جواد نکونام سرمربی تیم نساجی و برخی از دستیارانش در جریان بازی با پرسپولیس در کنار زمین با انجام برخی حرکات باعث شدند تا بازی به حاشیه کشیده شود، این اتفاقات در کمال تعجب به بعد از بازی و تونل های ورزشگاه آزادی هم کشیده شد.

زمانی که جواد نکونام و دستیارانش و برخی از بازیکنان نساجی در حال عبور از در رختکن پرسپولیس بودند با دیدن ایگور پانادیچ مربی دروازه بانان تیم پرسپولیس به سمت او رفته و الفاظ تندی را علیه او و پرسپولیسی ها به کار بردند که این اقدام با واکنش مربی دروازه بانان پرسپولیس روبه رو شد. بعد از این موضوع و با بالا رفتن صدای طرفین چند نفر از مربیان و بازیکنان پرسپولیس هم به بیرون از رختکن آمدند تا این غائله را ختم کنند اما در کمال تعجب نکونام با فریاد صحبت هایی را علیه پرسپولیسی ها انجام می داد و این در حالی است که فرزاد مجیدی سرپرست تیم نساجی سعی در آرام کردن سرمربی تیمش بود.

همچنین مهدی هاشمی نسب مربی تیم نساجی هم قصد ورود به این غائله را داشت که با دیدن کریم باقری به این جریان وارد نشد اما در کمال تعجب فرشاد فرجی بازیکن شماره سه تیم نساجی با بکار بردن الفاظی ناشایست پرسپولیسی ها را تهدید کرد که در بازی برگشت در قائم شهر حسابی از خجالت برانکو و تیمش در می آیند.

این درگیری های لفظی در نهایت بعد از دقایقی به پایان رسید.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  فقط همین مونده بود که این شفتک بخاد شاخ بشه..اخه سوتی نام تو اول ببین تا بازی برگشت روی نیمکت نساجی هستی و پرتت نمیکنن بیرون بعد کری بخون...
 • omid 110
  omid 110 :
  توی تیم ملی که فقط تکل میزد و پاس به عقب میداد...تا اون موقع هم از نساجی پرتش میکنن بیرون..عجیبه که ادعای مربیگری داره...علی حنطه و داود مهابادی توی مربیگری خیلی از این شفتک بهتر هستند
 • امیر نیکروش
  امیر نیکروش :
  دست پرورده کیروش همین میشه دیگه، فقط دلقک بازی کنار زمین در می آوردگ تقصیر مدیریت خودمان هم هست، زمانی که تحمت جاسوسی زدند باید ازشان شکایت میکردند که دهن کثیفشون بسته بشه، آخه دیگه اتوبوس پارک کردن جلو دروازه هم جاسوس میخواد؟
 • MAMAL MAMAL
  MAMAL MAMAL :
  جنبه نداره،میخاد جور دیکه نتیجه بگیره وقتی تو زمین نمیتونه،داور باید اخراجش میکرد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در این دوره از لیگ قهرمانان آسیا چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 28 آبان 1397 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
کاشیما آنتلرز
کاشیما آنتلرز
ورزشگاه : آزادی (فینال آسیا)
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
شنبه, 19 آبان 1397 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3کمال کامیابی نیا1
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن