پیوس: کی روش بیش از حد خودش را لوس می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1867 ] - جمعه, 23 شهریور 1397

پیوس: کی روش بیش از حد خودش را لوس می کند

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیگر نیازی کی روش بعد از جام ملت ها نیست، این مربی زیاد خودش را لوس می کند و بهتر است بعد از جام ملت ها با این مربی قطع همکاری... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پیوس: کی روش بیش از حد خودش را لوس می کند

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیگر نیازی کی روش بعد از جام ملت ها نیست، این مربی زیاد خودش را لوس می کند و بهتر است بعد از جام ملت ها با این مربی قطع همکاری...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیگر نیازی کی روش بعد از جام ملت ها نیست، این مربی زیاد خودش را لوس می کند و بهتر است بعد از جام ملت ها با این مربی قطع همکاری کرد.

فرشاد پیوس در گفت وگویی، در خصوص بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با ازبکستان اظهار داشت: بعد از مدت ها از جام جهانی بازی تدارکاتی خوبی برگزار شد و در نیمه اول تیم ملی شرایط خوبی داشت و بسیار جنگنده ظاهر شد.

وی افزود: در بازی شب گذشته مدل سیستم جام جهانی عمل کرده و فقط نسبت به آن مسابقات رو به جلو تر بازی و کمتر دفاع کردیم. امید ابراهیمی و سعید عزت اللهی بسیار خوب ظاهر شدند، دژاگه مثمرثمر بود اما جهانبخش در حد و اندازه های خود ظاهر نشد. قلی زاده بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و حتما آینده درخشانی در فوتبال ایران دارند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت: در نیمه دوم با انجام تعویض ها روند بازی تیم ملی بسیار بهتر شد و توانستیم گل بازی را به ثمر برسانیم اما معتقدم باید بیشتر برای تیم ملی وقت گذاشت و بیشتر بر روی فاز تهاجمی تیم کار کرد.

پیوس در مورد بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: بهتر است تیم ملی با تیم های قوی تری بازی کند تا بازیکنان تحت فشار باشند و نقاط ضعف تیم مشخص شود. ما تقریبا همیشه ازبکستان را برده ایم و این بازی ها کمکی به تیم ملی نمی کند. فدراسیون فوتبال اگر مایل به موفقیت تیم ملی در جام ملت ها است باید 2 تا 3 بازی بسیار خوب فراهم کند تا بازیکنان محک جدی بخورند.

وی در مورد حضور کی روش در تیم ملی بعد از جام ملت ها خاطرنشان کرد: دیگر نیازی به کی روش بعد از جام ملت ها نیست چون این مربی زیاد خودش را لوس می کند و بهتر است بعد از جام ملت ها با این مربی قطع همکاری کرد و از گزینه های دیگری برای هدایت تیم ملی استفاده کرد. روی کی روش به فدراسیون و بقیه افراد باز شده و این مربی خود را همه کاره می داند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن