پیوس: کی روش بیش از حد خودش را لوس می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1871 ] - جمعه, 23 شهریور 1397

پیوس: کی روش بیش از حد خودش را لوس می کند

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیگر نیازی کی روش بعد از جام ملت ها نیست، این مربی زیاد خودش را لوس می کند و بهتر است بعد از جام ملت ها با این مربی قطع همکاری... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پیوس: کی روش بیش از حد خودش را لوس می کند

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیگر نیازی کی روش بعد از جام ملت ها نیست، این مربی زیاد خودش را لوس می کند و بهتر است بعد از جام ملت ها با این مربی قطع همکاری...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیگر نیازی کی روش بعد از جام ملت ها نیست، این مربی زیاد خودش را لوس می کند و بهتر است بعد از جام ملت ها با این مربی قطع همکاری کرد.

فرشاد پیوس در گفت وگویی، در خصوص بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با ازبکستان اظهار داشت: بعد از مدت ها از جام جهانی بازی تدارکاتی خوبی برگزار شد و در نیمه اول تیم ملی شرایط خوبی داشت و بسیار جنگنده ظاهر شد.

وی افزود: در بازی شب گذشته مدل سیستم جام جهانی عمل کرده و فقط نسبت به آن مسابقات رو به جلو تر بازی و کمتر دفاع کردیم. امید ابراهیمی و سعید عزت اللهی بسیار خوب ظاهر شدند، دژاگه مثمرثمر بود اما جهانبخش در حد و اندازه های خود ظاهر نشد. قلی زاده بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و حتما آینده درخشانی در فوتبال ایران دارند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت: در نیمه دوم با انجام تعویض ها روند بازی تیم ملی بسیار بهتر شد و توانستیم گل بازی را به ثمر برسانیم اما معتقدم باید بیشتر برای تیم ملی وقت گذاشت و بیشتر بر روی فاز تهاجمی تیم کار کرد.

پیوس در مورد بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: بهتر است تیم ملی با تیم های قوی تری بازی کند تا بازیکنان تحت فشار باشند و نقاط ضعف تیم مشخص شود. ما تقریبا همیشه ازبکستان را برده ایم و این بازی ها کمکی به تیم ملی نمی کند. فدراسیون فوتبال اگر مایل به موفقیت تیم ملی در جام ملت ها است باید 2 تا 3 بازی بسیار خوب فراهم کند تا بازیکنان محک جدی بخورند.

وی در مورد حضور کی روش در تیم ملی بعد از جام ملت ها خاطرنشان کرد: دیگر نیازی به کی روش بعد از جام ملت ها نیست چون این مربی زیاد خودش را لوس می کند و بهتر است بعد از جام ملت ها با این مربی قطع همکاری کرد و از گزینه های دیگری برای هدایت تیم ملی استفاده کرد. روی کی روش به فدراسیون و بقیه افراد باز شده و این مربی خود را همه کاره می داند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن