رکورد پرسپولیس با رادو؛ دو بزرگتر از یک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 5863 ] - جمعه, 23 شهریور 1397

رکورد پرسپولیس با رادو؛ دو بزرگتر از یک

اهمیت دروازه بان در فوتبال از همان شماره پیراهنش معلوم است. بازیکنی که شماره 1 را می پوشد و شروع یک تیم است. در اهمیت یک دروازه بان خوب برای موفقیت در یک تورن... 5 out of 5 based on 6 ratings.
رکورد پرسپولیس با رادو؛ دو بزرگتر از یک

اهمیت دروازه بان در فوتبال از همان شماره پیراهنش معلوم است. بازیکنی که شماره 1 را می پوشد و شروع یک تیم است. در اهمیت یک دروازه بان خوب برای موفقیت در یک تورن...

ارتش سرخ دات كام :

اهمیت دروازه بان در فوتبال از همان شماره پیراهنش معلوم است. بازیکنی که شماره 1 را می پوشد و شروع یک تیم است. در اهمیت یک دروازه بان خوب برای موفقیت در یک تورنمنت کسی شکی ندارد اما آن چیزی که شاید تا حدودی نادیده گرفته شده و به چشم نیامده اهمیت یک دروازه بان دوم خوب است. نقش او هنگامی که دروازه بان اصلی نیست و فرصت به شماره 2 می رسد مشخص می شود. اتفاقی که این فصل برای پرسپولیس افتاده و شاگردان برانکو نه تنها با رادوشویچ فقدان بیرانوند  را احساس نکرده اند که صاحب یک رکورد ویژه هم هستند.

پرسپولیس در این فصل سه بازی از رادو به جای بیرانوند استفاده کرده و هر سه برد فصل را با او بدست آورده است. این آمار برای تیمی که پیش از این تجریبات تلخی درون دروازه داشته آمار ارزشمندی است. در لیگ پانزدهم، ایمان صادقی گلر دوم پرسپولیس و ذخیره سوشا مکانی بود. او در آن فصل 7 بازی انجام داد که در آن 7 بازی، پرسپولیس فقط دو برد بدست آورد. صادقی یازده گل در 6 بازی لیگ برتری دریافت کرد و آمار بسیار بدی از خود برجای گذاشت و به واسطه گل های خورده او، 10 امتیاز از دست پرسپولیس پرید. عملکرد بد او باعث شد تا پرسپولیس لوبانف را جذب کند. دروازه بانی که به صورت چرخشی با مکانی درون دروازه قرار گرفتند و هیچ کدام کیفیت لازم را نداشتند.

با آمدن رادوشویچ و بیرانوند اما فصل جدیدی در دروازه بانی پرسپولیس شروع شد. بیرانوند اگرچه در مقاطعی مورد انتقاداتی قرار گرفت اما حضورش درون دروازه قوت قلبی برای قرمزهای پایتخت است. در روزهایی هم که او به هر دلیلی درون دروازه قرار نداشت رادوشویچ توانست به خوبی جای خالی اش را پرکند. اگر بازی هایی را که پرسپولیس در آنها ترکیب دوم یا بازیکنان ذخیره را به میدان فرستاده درنظر نگیریم، رادو در بازی هایی که بخاطر نبود بیرانوند در ترکیب اصلی قرار گرفته توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. او در لیگ شانزدهم 5هفته پیاپی بخاطر مصدومیت بیرانوند، درون دروازه ایستاد و دو گل خورد و سه برد و یک باخت و یک مساوی بدون گل برای پرسپولیس بدست آمد. فصل گذشته فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد و بیشتر در ترکیبی به میدان رفت که بازیکنان اصلی پرسپولیس در ترکیب نبودند و فقط در یک بازی که بیرانوند مصدوم بود توانست با پرسپولیس سه بر یک برنده شود. این فصل هم سه بازی و سه برد و یک گل خورده آماری رویایی از او به جای گذشته است. این موضوع، در شرایطی که پرسپولیس به خاطر تیم ملی و حضور در چند جام و کمبود بازیکن با مشکلات زیادی مواجه است یک نعمت بزرگ محسوب می شود. دروازه بانی که هم درون دروازه حرفه ای است و هم روی نیمکت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن