بت بال

بزرگ و با تجربه مثل سیدجلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2316 ] - چهارشنبه, 18 مهر 1397

بزرگ و با تجربه مثل سیدجلال

سیدجلال حسینی به توصیه بزرگ فوتبالی سکوت کرد و حرفی علیه کارلوس کی روش نزد تا به وقتش همه چیز را روی دایره بریزد. به طور حتم بسیاری از شما دوشنبه شب پای گیرند... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بزرگ و با تجربه مثل سیدجلال

سیدجلال حسینی به توصیه بزرگ فوتبالی سکوت کرد و حرفی علیه کارلوس کی روش نزد تا به وقتش همه چیز را روی دایره بریزد. به طور حتم بسیاری از شما دوشنبه شب پای گیرند...

ارتش سرخ دات كام :

سیدجلال حسینی به توصیه بزرگ فوتبالی سکوت کرد و حرفی علیه کارلوس کی روش نزد تا به وقتش همه چیز را روی دایره بریزد.

به طور حتم بسیاری از شما دوشنبه شب پای گیرنده های خود نشستید که تماشاگر مصاحبه تلویزیونی سیدجلال حسینی با عادل فردوسی پور باشید. گپ و گفتی که تصور می شد با افشاگری و شاید مصاحبه جنجالی کاپیتان پرسپولیس علیه سرمربی تیم ملی همراه باشد، اما این طور نشد.

سیدجلال حسینی بیشتر ترجیح داد علیه علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس حرف بزند و ازسختی های جدال برگشت با السد قطر بگوید. به راستی چرا؟

چه شد که مدافع پرسابقه پرسپولیس به رغم ناراحتی شدید از سرمربی تیم ملی لام تا کام حرفی نزد و ناراحتی خود را بروز نداد؟

شاید دلیل اول این اتفاق عدم تمایل عادل فردوسی پور به جنجال علیه کارلوس کی روش و تیم ملی برمی گشت. مجری- تهیه کننده برنامه 90 که همیشه از چنین فرصتی برای جذاب تر و حتی جنجالی تر (!) کردن برنامه اش استفاده می کند این مرتبه رویه دیگری در پیش گرفت.

آب سرد بر پیکره این مصاحبه جنجالی شاید زمانی پاشیده شد که عادل فردوسی پور پس از پایان پرسش هایش در خصوص شرایط پرسپولیس با سؤال و جوابی عجیب سراغ بحث تیم ملی رفت. عادل رو به سیدجلال کرد و گفت: «البته تو به رغم ناراحتی که از خط خوردن آن هم در آستانه جام جهانی داشتی نه علیه کارلوس کی روش سرمربی خودت مصاحبه کردی و نه جنجال کردی و...»

بدین ترتیب مجری برنامه 90، سیدجلال حسینی را در یک رودربایستی شاید آگاهانه قرار داد که اگر هم دلش می خواست حرفی علیه سرمربی تیم ملی بزند سکوت کند و حرف خودش را به قول معروف بخورد!

شاید اگر پای هر کس دیگری وسط بود عادل رفتار دیگری بروز داده و حتی می پرسید که چرا سکوت کردی؟! اما عدم جنجال سازی یا مصاحبه نکردن سیدجلال حسینی مربوط به توصیه یکی از بزرگان فوتبال ایران به اوست. در همین راستا شنیدیم سیدجلال پس از خط خوردن از تیم ملی کلی با این ملی پوش مطرح و سابق تیم ایران درد دل کرده و حرف زده است. طرف هم به کاپیتان پرسپولیس توصیه کرده از جنجال سازی و مصاحبه علیه کارلوس کی روش پرهیز کند. چرا؟

این بازیکن سابق و مطرح به سیدجلال گفته با هرگونه مصاحبه علیه کارلوس کی روش آتو دست مرد پرتغالی می دهد تا ناکامی احتمالی در جام ملت های آسیا را گردن کاپیتان پرسپولیس بیندازد. بر همین اساس سیدجلال حسینی به توصیه بزرگ فوتبالی سکوت کرد و حرفی علیه کارلوس کی روش نزد تا به وقتش همه چیز را روی دایره بریزد.

سیدجلال می خواهد اول با پرسپولیس قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود و بعد خیلی چیز ها را ثابت کند. مصاحبه کاپیتان پرسپولیس علیه کارلوس کی روش سوخت و سوز دارد، اما دیر و زود ندارد!

*حمید صادق زاده

مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن