رسن: در ایران به هواداران مدیون شده ام

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2025 ] - پنجشنبه, 3 آبان 1397

رسن: در ایران به هواداران مدیون شده ام

هافبک پرسپولیس با نمایشی دلچسب در طول 90 دقیقه در پایان بازی با توجه به فوت مادرش کاملا احساساتی شد تا اشک هایش به سوژه جالب صعود به فینال تبدیل شود. پرسپولیس... 5 out of 5 based on 6 ratings.
رسن: در ایران به هواداران مدیون شده ام

هافبک پرسپولیس با نمایشی دلچسب در طول 90 دقیقه در پایان بازی با توجه به فوت مادرش کاملا احساساتی شد تا اشک هایش به سوژه جالب صعود به فینال تبدیل شود. پرسپولیس...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک پرسپولیس با نمایشی دلچسب در طول 90 دقیقه در پایان بازی با توجه به فوت مادرش کاملا احساساتی شد تا اشک هایش به سوژه جالب صعود به فینال تبدیل شود.

پرسپولیس برانکو با توجه به محرومیت از نقل و انتقالات اما توانست به فینال لیگ قهرمانان راه یابد تا بزرگترین افتخار باشگاهی تاریخ را در انتظار باشد. برای تیم او که با محرومیت و مصدومیت ها توانسته بود به این مرحله برسد، از دست دادن ستاره ای مثل بشار رسن با توجه به اتفاق تلخی که برایش رخ داده بود می توانست یک خبر بد تلقی شود. اما این هافبک عراقی که طی روزهای بعد از فوت مادرش با سیل پیام های دلگرم کننده هواداران و هم تیمی هایش مواجه شده بود، با یک نمایش دلچسب، احساسات خود را به بعد از بازی اختصاص داد.

اشک های بشار رسن و نگاه او به آسمان در فراغ مادرش چهره غمبار این ستاره 22 ساله را به یکی از صحنه های تلخ صعود پرسپولیس به فینال تبدیل کرد که در ادامه با آغوش کاپیتان سیدجلال آرام می گرفت. بشار رسن اما هدف بزرگی در سر دارد و امیدوار است بتواند به هدف مهمی که با پوشیدن پیراهن پرسپولیس و صحبت هایش با مادرش داشته دست یابد. بشار در این رابطه می گوید: من این پیروزی را به مادرم، خانواده و البته هوادارانی که در این مدت چه در عراق و چه ایران احساسات شان را با من در میان گذاشتند تقدیم می کنم. این پیروزی متعلق به هوادارانی است که در اوج مشکلات و سختی هایی که تحمل کردند در کنار ما بودند و هدفی جز موفقیت پرسپولیس نداشتند.

وی ادامه داد: این یک روز خاص برای ما بود. روزی که توانستیم برای اولین در تاریخ باشگاه به فینال راه پیدا کنیم. این خواست در همگی ما وجود داشت، هرچند در فصل گذشته نیز شایستگی آن را داشتیم اگر اتفاقاتی علیه ما رخ نمی داد. ما در کنار هواداران مان علیه محرومیت ها و مشکلات جنگیدیم و نشان دادیم که در کنار هم قادر خواهیم بود به اتفاقات بزرگی برسیم. در فصل گذشته بزرگترین مشکل ما این بود که در بیشتر بازی ها آنها را در کنار خودمان نداشتیم و این سخت ‎ترین محرومیت ما محسوب می شود. در کنار آنها می توان همه چیز را فراموش کرد و برای اتفاقات بزرگ کاملا آماده شد و جنگید و این را نشان دادیم.
 
ستاره جوان و بی حاشیه پرسپولیس در خصوص السد قطر می گوید: این تجربه بزرگی برای ما بود. السد از همه نظر تیم قابل احترامی است. هم کیفیت بازیکنان و هم نمایش فنی آنها. ما اما یک خواست بزرگ برای پیروزی داشتیم و باید پایان این مسیر چیزی فراتر از فصل گذشته می شد. ما چهار بار با آنها بازی کردیم و کاملا می توانم ادعا کنیم که باکیفیت ترین بازی های این فصل بود. یک شکست سخت داشتیم اما بعد از آن قوی تر شدیم و راه خودمان را پیدا کردیم. اینجا باید از آقای برانکو و کادرش هم تشکر کنم. آنها کاملا نشان دادند که باید در طول بازی چه کاری انجام دهیم و بازیکنان هم واقعا تلاش بزرگی در این مسیر داشتند. ما یک تیم کامل بودیم. تیمی که مدیریت، کادرفنی، بازیکنان و هواداران به عنوان تمامی اجزای آن به درستی و با کمترین اشتباه در تلاش است به موفقیت برسد. السد را شکست دادیم اما هیچ چیز تمام نشده است و باید اکنون برای فینال آماده شویم. جایی که خودمان را متعلق به آن می دانستیم و اکنون فرصتی است تا باشگاه و هواداران را به افتخار بزرگی برسانیم.

بشار رسن درباره هواداران پرسپولیس و سورپرایزهای آنها، اشک های بعد از بازی و همچنین جشن بازیکنان برای او در رختکن صحبت هایش را اینچنین ادامه می دهد: من نزدیک به یک سال و چند ماه در ایران هستم. یک رابطه عمیق اما با هواداران دارم. آنها واقعا مرا مدیون خود کرده اند. برای آنهایی که به دنبال کنار زدن غم از من بودند بهترین خوشحالی را آرزو می کنم. انرژی بزرگی از کنار آنها دارم و واقعا از این موقعیت خوشحالم و لطف خداوند را در این اتفاق بزرگ می دانم. تلاش خواهیم کرد تا این راه را در کنار هم تیمی هایم که برادران بزرگترم هستند به بهترین شکل به پایان برسانیم. از هم تیمی هایم و از برادران بابت این لطف بزرگ و همدردی شان تشکر می کنم.

هافبک پرسپولیس درباره شانس قهرمانی تیمش در این رقابت ها می گوید: ما با شایستگی به این مرحله رسیدیم. هیچ تیمی نمی تواند بر پایه شانس و اقبال خود را به موفقیت برساند چرا که فوتبال یک بازی تیمی است و همه برای آنها تلاش می کنند. حریف هم مطمئنا برای قهرمانی برنامه خواهد داشت. ما این شانس را در خانه داریم تا جشن قهرمانی بگیریم و هیچکس دلش نمی خواهد آن را از دست بدهد. الان وقت جنگیدن و تلاش برای قهرمانی است. نباید در پایان بازی حسرت بخوریم که چرا کار نهایی و ممکن را برای موفقیت نداشتیم و از تمام توان باید در این دو بازی سود ببریم تا کاری که تا اینجا پیش برده ایم به پایان برسد. امیدوارم اکنون که به سختی به این مرحله رسیده ایم در پایان شانس قهرمانی خودمان را افزایش دهیم و یک افتخار بزرگ کسب کنیم. من بار دیگر از هواداران تیمم تشکر می کنم و امیدوارم سزاوار این محبت آنها باشم و آن را با شادی برای آنها جبران کنم.

بشار رسن در پایان گفت: من اهداف بزرگی در پرسپولیس داشتم. خوشحالم که اکنون اینجا هستم. یک قهرمانی بزرگ در لیگ کسب کردم و توانستیم به فینال آسیا هم برسیم. این یک موفقیت بزرگ برای ماست اما هنوز چیزی کامل نشده است و باید برای اتفاقات بزرگتر بجنگیم. با اینحال خوشحالم در کنار دوستانی حاضر بودم که بعد از فوت مادرم بزرگترین دلگرمی برای من بودند. تلاش خواهم کرد تا در کنار این دوستان که از هواداران، کادرفنی و بازیکنان تشکیل شده است یک افتخار بزرگ کسب کنیم و این هدف بزرگ ما خواهد بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن