برانکو، مردی از جنس تعصب و غیرت

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1340 ] - پنجشنبه, 3 آبان 1397

برانکو، مردی از جنس تعصب و غیرت

صعود به فینال. واژه ها توان توصیف ندارند. توصیف هر لحظه از این مسیر پر پیچ و خم و سخت. پرسپولس به فینال رسید. برانکو و مردانش کاری کردند محال. غیرممکن را ممکن... 5 out of 5 based on 5 ratings.
برانکو، مردی از جنس تعصب و غیرت

صعود به فینال. واژه ها توان توصیف ندارند. توصیف هر لحظه از این مسیر پر پیچ و خم و سخت. پرسپولس به فینال رسید. برانکو و مردانش کاری کردند محال. غیرممکن را ممکن...

ارتش سرخ دات كام :

صعود به فینال. واژه ها توان توصیف ندارند. توصیف هر لحظه از این مسیر پر پیچ و خم و سخت. پرسپولس به فینال رسید.

برانکو و مردانش کاری کردند محال. غیرممکن را ممکن کردند. شکست السد، تیم متول آسیا و رسیدن به فینال. یک نیمکت خالی با بازیکنان مصدوم که یک بازی در میان به کمک آمپول و باند خودشان را مسابقه می رساندند. آنها امید، تعصب و غیرت داشتند که از استاد خودشان، برانکو آموختند. استادی که حدود 6 ماه است هیچ مبلغی از باشگاه دریافت نکرده.

برانکو درس غیرت و تعصب را نه فقط به بازیکنان پرسپولیس که به همه مربیان و بازیکنان ایران آموخت. برانکو نشان داد به جای فریاد کشیدن و شمشیر را از رو بستن می توان بدون حاشیه و آرام پیروز شد. نشان داد شرط پیروزی و موفقیت صداقت و تلاش است است.

برانکو از اولین فصل حضور در پرسپولیس آجرها و خشت هایش را درست و منظم روی یکدیگر قرار داد. دقیق و بدون نقص. یکدلی را میان بازیکنان و هواداران بازگرداند. حتی بیشتر از اولین فصل حضور افشین قطبی ... برانکو نماد ایستادگی و مرد روزهای سخت است. او با تیم کاری کرده که هواداران پرسپولیس، رفتنِ ستاره های فصل گذشته را به یاد نیاورند و جای خالی هیچ کدام را احساس نکنند. «پرسپولیس برانکویی داره که نمیذاره نبودنِ چندتا آجر باعث شه کاخِ باشکوهش فرو بریزه».

مرد جنتلمن کروات چنان با موفقیت هایش اعتماد و دل هواداران را بدست آورده که جمله «هرچی برانکو بگه» را بر زبان ها انداخته که با ورودش به ورزشگاه یکصد هزار نفر با تمام وجود و احساس نامش را فریاد می زنند. برانکووو...؛ ایوانکوویچ ....

او به بازیکنانش چیزهایی یاد داد که سال هاست فوتبال ایران از آن خالی است. تعصب واقعی بدون پول. تعصب به پیراهن و از جان گذشتگی برای باشگاه. او تیمی ساخته آرام و بدون حاشیه که از نقش کریم باقری در آرامش رختکن هم نباید چشم پوشی کرد... پرسپولیسِ برانکو به هیچ چیز فکر نمی کند جز پیروزی، که با وجود همه محرومیت ها و کمبودها، آنها هم در لیگ شانس قهرمانی دارند هم به فینال آسیا رسیده اند. او می توانست مدت ها قبل به علت عدم پرداخت دستمزدش باشگاه را ترک کند یا با فشار آوردن به آن ها مطالباتش را دریافت کند، اما بدون اعتراض ماند و ففط به هدف و ماموریتش فکر کرد و خود را الگو برای دیگران قرار داد.

بدون شک بهترین مربی تاریخ پرسپولیس برانکو خواهد بود که لازم است مجمسه اش در باشگاه ساخته شود و حتی لقب «سر برانکو ایوانکوویچ» پرسپولیس را به او بدهند! برانکویی که مدت هاست با هواداران یکی شده و چه ببازد و چه ببرد مرد اول پرسپولیس به شمار می رود و همه به او اعتماد دارند، اعتماد و پیوند قلبی که باعث می شود بتواند سال های سال با این تیم همه افتخارات را بدست آورد ..

امروز پرسپولیس در فینال آسیاست. برانکو و شاگردانش نشان دادند که قطعا برای رسیدن به فینال فقط هزینه های زیاد و بازیکنان بزرگ کافی نیستند، باید واقعا بزرگ بود و بزرگ فکر کرد. آنها یک قدم تا فتح آسیا فاصله دارند. فتح آسیا با نیمکت خالی اما سرشار از تعصب. برانکو و شاگردانش نزدیک تر از همیشه برای فتح سه گانه اند. قهرمانی لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا. آنها می توانند، آن ها می توانند .. چون راه موفقیت را شناخته اند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • شعبانعلی میردارپاقلعه
    شعبانعلی میردارپاقلعه :
    بامیـــــــــــــــــــدقهرمانی وبالابردن جام قهرمانی آسیاباتدبیرپرفسوروبادستان کاپیتان توانمندمان سیدجلال....ـــــ.انشاءا....

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن