خط خوردن سیدجلال از تیم ملی به سود پرسپولیس شد!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1288 ] - جمعه, 4 آبان 1397

خط خوردن سیدجلال از تیم ملی به سود پرسپولیس شد!

کاپیتان پرسپولیس می خواهد ثابت کند هنوز تمام نشده و بهترین محل برای اثبات این موضوع، لیگ قهرمانان آسیا بود. باورش خیلی سخت بود. اینکه با دست خالی بتوان به فین... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خط خوردن سیدجلال از تیم ملی به سود پرسپولیس شد!

کاپیتان پرسپولیس می خواهد ثابت کند هنوز تمام نشده و بهترین محل برای اثبات این موضوع، لیگ قهرمانان آسیا بود. باورش خیلی سخت بود. اینکه با دست خالی بتوان به فین...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس می خواهد ثابت کند هنوز تمام نشده و بهترین محل برای اثبات این موضوع، لیگ قهرمانان آسیا بود.

باورش خیلی سخت بود. اینکه با دست خالی بتوان به فینال آسیا رسید یک معجزه بود. اینکه مهدی طارمی، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و حتی محسن مسلمان جدا شوند، بروند و تیم را تنها بگذارند، اما پرسپولیس فینالیست شود، باورنکردنی بود، اما این اتفاق افتاد. پس از پایان بازی با السد همه به سمت سیدجلال حسینی رفتند. کاپیتان پرسپولیس که همین چند ماه پیش و در میان ناباوری از لیست تیم اعزامی به جام جهانی 2018 روسیه خط خورد!

آن روز همه سیدجلال حسینی را تمام شده دانستند. کاپیتانی پا به سن گذاشته که کارلوس کی روش او را هم مثل هادی عقیلی، آندرانیک تیموریان و... کنار گذاشت تا جا برای جوان تر ها باز شود، اما این یکی فرق می کرد. شاید از دیدن تیتر ما یکه خورده باشید، اما باور بفرمایید عین حقیقت است. چرا؟ به دو دلیل زیر؛

1- یکی از همکاران ما در خبرورزشی همان روزِ خط خوردن سیدجلال حسینی از لیست اعزامی به جام جهانی روسیه به چند بازیکن پرسپولیس زنگ زد بلکه مصاحبه ای در حمایت از کاپیتان بگیرد، اما زهی خیال باطل!

اغلب همبازیان سیدجلال حاضر به مصاحبه و حمایت از کاپیتان نشدند و همگی هم یک جمله را بر زبان می آوردند: «مگر روزی که ما خط خوردیم یا دعوت نشدیم، سیدجلال حسینی از ما دفاع کرد که حالا ما به خاطرش مصاحبه کنیم؟!»

کمتر بازیکن پرسپولیسی در آن روز حاضر به مصاحبه شد در حالی که همین اتفاق توانست سیدجلال را به بازیکنان نزدیک تر کند. پس از جام جهانی و وقتی لیست جدید کارلوس کی روش اعلام و فقط علیرضا بیرانوند دعوت شد، این بار سیدجلال حسینی در قامت یک کاپیتان از دعوت نشده ها حمایت کرد. او از شایستگی های همبازیانش حرف زد تا محبوب دل آن ها شود. به عبارت بهتر سیدجلال حسینی تبدیل به همان کاپیتانی شد که پرسپولیسی ها می خواستند.

2- دلیل دوم، اما انگیزه ای بود که کارلوس کی روش با تصمیم خود به سیدجلال حسینی بخشید. کاپیتان پرسپولیس می خواست ثابت کند هنوز تمام نشده و بهترین محل برای اثبات این موضوع، لیگ قهرمانان آسیا بود. جایی که سیدجلال گل حساس پرسپولیس را پس از خوردن گل اول از الدحیل در استادیوم آزادی زد. در ادامه و بعد از برد یک بر صفر تیمش برابر السد مثل یک مربی باتجربه از سختی های بازی برگشت سخن گفت و اعلام کرد فقط یک درصد راه را رفته اند و 99 درصد راه فینال باقی مانده است. او عصای دست برانکو شد و تیم محروم پرسپولیس را همراه همبازیانش به فینال آسیا رساند و تحسین همگان را برانگیخت. اتفاقی که شاید اگر سیدجلال از لیست جام جهانی خط نمی خورد، رخ نمی داد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • شعبانعلی میردارپاقلعه
    شعبانعلی میردارپاقلعه :
    وشماهمچون گذشته درقامت یک دشمن پرسپولیس ظاهرشدید....بنظرتان پرداختن به موضوعی که هیچ پایه واساسی نداره وصحت وسقم آن معلوم نیست چون بارویه ای که شماداریدقطعااسم اون بازیکنان رامیاوردیدهرچندمیشه ظن وگمان هاروفهمیدوخیلی زیرکانه بی آنکه ردی بزاریدیامتهم بشیدذهن بازیکنان تیموبرعلیهکاپیتان ناخنک زدید...جدا"پرداخت مجددبه این موضوع ودراین روزای حساس چه ضرورتی داشت؟ منصف باشید.اکنون که ازهمه سوبه پرسپولیس سنگ میزنن شماهم درپوشش یه حامی دشنه رادرقلبش فروکن ....خدایانسل دشمنان تیم محبوبموبکن.....آمین

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن