betabad

خبیری: بازیکنان سایپا به اندازه دهان شان صحبت کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1859 ] - شنبه, 5 آبان 1397

خبیری: بازیکنان سایپا به اندازه دهان شان صحبت کنند

 مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برای داور بازی احترام قائلیم اما هر بار حسین زرگر بازی پرسپولیس را سوت زده برای ما حاشیه درست شده است. حسین خبیری در... 5 out of 5 based on 5 ratings.
خبیری: بازیکنان سایپا به اندازه دهان شان صحبت کنند

 مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برای داور بازی احترام قائلیم اما هر بار حسین زرگر بازی پرسپولیس را سوت زده برای ما حاشیه درست شده است. حسین خبیری در...

ارتش سرخ دات كام :

 مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برای داور بازی احترام قائلیم اما هر بار حسین زرگر بازی پرسپولیس را سوت زده برای ما حاشیه درست شده است.

حسین خبیری در گفت وگویی در خصوص درگیری های بعد از بازی سایپا و پرسپولیس و صحبت هایی که برخی از بازیکنان و مسئولان این تیم انجام دادند، گفت: همه اهالی فوتبال می دانند که بازیکنان پرسپولیس از نظر اخلاقی و فنی جزو بهترین های ایران هستند و متأسفم که برخی ها صحبت های کذب و وارونه انجام دادند. بازیکنان پرسپولیس توهین نکردند اما برخی از بازیکنان سایپا که پیش از این هم سابقه داشتند کارهایی کردند که واقعاً دور از شأن یک ورزشکار بود.

وی ادامه داد: ما باشگاه سایپا را باشگاه بزرگ و با فرهنگی می دانیم اما برخی از بازیکنان این تیم نشان دادند که اخلاق و شخصیت مناسبی ندارند و چه در زمین و چه بعد از بازی کارهایی کردند که پیش از این بارها انجام داده بودند. بازیکنان پرسپولیس حجب و حیا داشتند اما قرار نیست کسی به خودش اجازه بدهد علیه بازیکنان پرسپولیس اینگونه حرف بزند. ما اجازه نمی دهیم که کسی بخواهد با صحبت هایش به زعم خودش بازیکنان ما را بخواهد کوچک کند. آن بازیکنی که درباره طاهرخانی صحبت کرده باید یاد بگیرد اندازه دهنش صحبت کند. همین طاهرخانی جوان دو قهرمانی لیگ با پرسپولیس به دست آورده و حالا به فینال آسیا رفته است که آرزوی خیلی از بازیکنان است و بهتر است این بازیکنان اندازه دهن شان صحبت کنند. این حرف من خطاب به صادق بارانی و بقیه بازیکنان است و اگر لازم باشد از طریق کمیته انضباطی این مسئله را پیگیری خواهیم کرد. ما پشتیبان بازیکنان مان هستیم و از آنها حمایت می کنیم.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص قضاوت حسین زرگر در این بازی هم خاطرنشان کرد: هرگاه آقای زرگر برای پرسپولیس سوت زده حاشیه های عجیب و غریبی به راه افتاده و جنجال درست شده است. این مسئله ربطی به یکی دو بازی هم ندارد و همیشه همین بوده و نمی دانم چرا کمیته داوران باز هم این آقا را برای قضاوت بازی های پرسپولیس می گذارد. ما قصد زیر سؤال بردن هیچ داوری را نداریم و همواره چه در تهران و چه در شهرستان ها بهترین همکاری را با تیم داوری انجام دادیم اما سؤال من از کمیته داوران این است که چرا حسین زرگر را برای ما انتخاب می کنند.

وی افزود: به گواه آمار هر بار آقای زرگر بازی های پرسپولیس را قضاوت کرده یک اتفاقی رخ داده و نمی دانم چه اتفاقی باید بیافتد تا کمیته داوران در این تصمیمش تجدیدنظر کند. برای آقای زرگر احترام قائلیم اما امیدواریم که دیگر بازی های پرسپولیس را قضاوت نکند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن