خلیل زاده: می خواهیم در ژاپن نتیجه آبرومندانه بگیریم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 791 ] - یکشنبه, 6 آبان 1397

خلیل زاده: می خواهیم در ژاپن نتیجه آبرومندانه بگیریم

شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس می گوید برف و باران و ساعت بازی برای تیمی مثل پرسپولیس که می خواهد قهرمان شود مهم نیست. پس از تمرین امروز مدافع تیم پرسپولیس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خلیل زاده: می خواهیم در ژاپن نتیجه آبرومندانه بگیریم

شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس می گوید برف و باران و ساعت بازی برای تیمی مثل پرسپولیس که می خواهد قهرمان شود مهم نیست. پس از تمرین امروز مدافع تیم پرسپولیس...

ارتش سرخ دات كام :

شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس می گوید برف و باران و ساعت بازی برای تیمی مثل پرسپولیس که می خواهد قهرمان شود مهم نیست.

پس از تمرین امروز مدافع تیم پرسپولیس در میان خبرنگاران حاضر شد و در ابتدای مصاحبه گفت: خداراشکر اوضاع تیم فعلا خوب است. همه آماده هستند برای این بازی حساس، به نظر من یک بازی تاریخ ساز یا یکی حساس ترین بازی های تاریخ باشگاه پرسپولیس که امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی درباره تغییر ساعت بازی با کاشیما اظهار داشت: تیمی که می خواهد برای قهرمانی برود، هیچ چیز نباید برایش مهم باشد. برف و باران و ساعت بازی نباید مهم باشد و ما با تمام توان به زمین میرویم که نتیجه بگیریم.

او درباره درگیری پس از بازی سایپا هم گفت: این چیز طبیعی است و چنین موضوعاتی در فوتبال پیش بیاید، نمی خواهم زیاد راجع به آن موضوع صحبت کنم چون بازیکنان ما یک درصد هم مقصر نبودند، سابقه بازیکنان حریف مشخص است و من نمی خواهم درباره این چیزها صحبت کنم و تمرکزم روی فینال است، مهم ترین بازی ماست، امیدوارم نتیجه خوب در ژاپن بگیریم و در بازی برگشتبا حمایت هواداران یک نتیجه خوب بگیریم و قهرمان شویم.

شجاع درخصوص سفر دو مرحله ای به ژاپن هم خاطرنشان کرد: ما یک مسیر سخت و طولانی طی کردیم از اول لیگ قهرمانان و امیدوارم که این بازی که خیلی برایمان حساس و  سخت است بتوانیم با این مراحل سخت طی کنیم و نتیجه بگیریم. نمی دانم نگاه به پرسپولیس ملی هست یا نه.

او درباره کاشیما هم پاسخ داد: هنوز آنالیز نکردیم، آنالیز فکر کنم فردا در دبی انجام می شود و فقط امیدوارم یک نتیجه خوب و آبرومندانه و در شان پرسپولیس بگیریم و قهرمان شویم.

خلیل زاده راجع به مصدومان تیم هم توضیح داد: دکتر تیم باید راجع به نوراللهی نظر بدهد، چند بازیکن مصدوم داریم و بچه ها با مصدومیت بازی می کنند و امیدوارم این نیم فصل را خدا به خیر کند.

شجاع درپاسخ به این سوال که آیا برنامه ای برای شادی گل دارد و آیا قول گلزنی می دهد؟ گفت: ما قول گلزنی نمی دهیم و قول می دهیم تیم گل نخورد و امیدوارم همچین چیزی پیش بیاید. هواداران هم حمایت و دعا کنند و امیدوارم همه مردم ایران دعا کنند و یک دل شویم و بعد از مدت ها که تیمی قهرمان نشده، بتوانیم قهرمان شویم.

او درباره صحبت های مسئولان سایپا هم اظهار داشت: به احتمال زیاد با خود و خانواده شان بودند، همه بازیکنان تیم می دانند کسی با من کار نداشته باشد، من آزارم به یک مورچه هم نمی رسد، از هر بازیکنی می خواهید بپرسید! من شاید شوخ طبع ترین بازیکن تیم باشد، کاری به کسی ندارم، کسی که بی احترامی کند بی احترامی هم می بیند، کلا فوتبال همین است، درست صحبت کنند و درست جواب بشنود!

او در پاسخ به این سوال که آیا درگیری پس از بازی به زد و خورد برای او هم کشیده شد یا خیر؟ پاسخ داد: این در بازی پیش آمده! کسی که همچین کاری نمی تواند بکند! مدیرعامل و مربی سایپا مصاحبه کردند، من نمی خواهم جوابشان را اینجا بدهم، می گویم شما که چیزی را نمی دانید اظهار نظر صحبت نکنید بهتر است، خدا بالای سرمان است و می داند چه اتفاقی افتاده و بعدا راجع به این موضوع صحبت می کنیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مرتضي شيرمحمدي
    مرتضي شيرمحمدي :
    جوانمردي بازي كردن هنر است آقايان سايپاي

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن