betabad

خلیل زاده: خدا را شکر یکی مثل برانکو را داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1821 ] - یکشنبه, 6 آبان 1397

خلیل زاده: خدا را شکر یکی مثل برانکو را داریم

 مدافع تیم پرسپولیس گفت: روزهای واقعاً سختی را سپری کردیم تا به اینجا رسیدیم اما خدا را شکر که یکی مثل برانکو را داریم که همیشه پشت بازیکنانش است. شجاع خ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
خلیل زاده: خدا را شکر یکی مثل برانکو را داریم

 مدافع تیم پرسپولیس گفت: روزهای واقعاً سختی را سپری کردیم تا به اینجا رسیدیم اما خدا را شکر که یکی مثل برانکو را داریم که همیشه پشت بازیکنانش است. شجاع خ...

ارتش سرخ دات كام :

 مدافع تیم پرسپولیس گفت: روزهای واقعاً سختی را سپری کردیم تا به اینجا رسیدیم اما خدا را شکر که یکی مثل برانکو را داریم که همیشه پشت بازیکنانش است.
شجاع خلیل زاده در گفت وگویی در خصوص آخرین وضعیت تیم پرسپولیس قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا و اتفاقاتی که بعد از بازی سایپا و پرسپولیس رخ داد، صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.

فردا عازم امارات می شوید تا به ژاپن بروید. شرایط پرسپولیس در این روزهای حساس چطور است؟
خوشبختانه شرایط خوبی داریم و تمرینات منظمی هم انجام می دهیم امیدوارم که مسئولان در این روزهای حساس به ما کمک کنند تا بتوانیم نتیجه خوبی در این بازی حساس بگیریم.امیدوارم همانطور که خدا در این مدت به ما کمک کرد از این به بعد هم هوای ما را داشته باشد و به دل بچه های تیم و هواداران مان نگاه کند. ما واقعاً خسته هستیم و با تلاش زیاد به اینجا رسیدیم.امیدوارم هواداران مثل همیشه به ما انرژی مثبت بدهند و بتوانیم دل آنها را چه در ژاپن و چه در بازی برگشت در تهران شاد کنیم.

صحبت از کمک کردی. انتظار کمک از چه افراد یا سازمان هایی داری؟
باید همه به ما کمک کنند چرا که ما در روزهای حساسی به سر می بریم تا اینجا فقط هواداران پرسپولیس از ما حمایت کردند و راه سختی را با حمایت آنها رفتیم. امیدوارم مثل همیشه هواداران به ما کمک کنند چرا که هر چه داریم از آنهاست و حمایت شان را تا آخر از ما ادامه دهند. هواداران پرسپولیس می دانند که ما چه روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و در نقل و انتقالات مشکل داشتیم. تا اینجا هم سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان تیم همیشه دغدغه ها و مشکلات تیم را گفته و به عنوان بزرگ تر صحبت بازیکنان را مطرح کرده است. برانکو همیشه به ما کمک می کند و به تنهایی جلوی مشکلات ایستاده و حالا که تیم به فینال آسیا رسیده باید همه از پرسپولیس حمایت کنند چرا که این تیم اگر قهرمان آسیا شود افتخارش برای کل کشور ایران است. بعد از مدت ها یک تیم ایرانی شانس قهرمانی در آسیا را دارد و جا دارد که همه از نماینده ایران حمایت کنند.

از کاشیما آنتلرز حریف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا چقدر شناخت دارید؟
هنوز فرصت نشده که این تیم را آنالیز کنیم چرا که پشت سر هم بازی داشتیم اما قطعاً وقتی به ژاپن برویم کادر فنی این تیم را برای ما آنالیز خواهد کرد. امیدوارم دعای خیر هواداران مثل همیشه بدرقه راه ما باشد و ما هم بتوانیم جواب خوبی به محبت ها و حمایت های آنها بدهیم. مردم از ما حمایت کردند و این پرسپولیس متعلق به آنهاست، همه ما یک روز می آییم و می رویم اما چیزی که می ماند پرسپولیس و هوادارانش است و این افتخارات برای آنها باقی خواهد ماند.

تیم کاشیما در خط حمله قدرتمند است و این در حالی است که پرسپولیس هم از خط دفاع پرقدرتی بهره می برد. تقابل این خط حمله خوب با خط دفاع مستحکم پرسپولیس چه سرانجامی خواهد داشت؟
فوتبال ورزشی نیست که بتوان آن را پیش بینی کرد در فوتبال هر چیزی احتمال رخ دادن دارد. ما باید تمرکز خوبی داشته باشیم و با تمرکز بالا به بازی برویم.در این بین برخی ها با یکسری کارها می خواهند تمرکز ما را به هم بزنند اما آنها بدانند که تمرکز ما با این کارها از بین نخواهد رفت.

نمی خواهی از کسانی که تمرکز پرسپولیس را به هم زدند صحبت کنی؟
از فرد خاصی نام نمی برم اما ما تا اینجا زحمات زیادی کشیدیم و فقط حمایت هواداران مان را با خودمان به همراه داشتیم. تا اینجا همه پشت هم بودیم و امیدوارم از این به بعد هم همین مسئله ادامه داشته باشد.ما اگر افتخاری کسب کنیم این افتخار برای کل مردم ایران است و امیدوارم در این شرایط از ما حمایت شود.

به دلیل فاصله غرب تا شرق آسیا از نظر زمانی و ساعت خواب قطعاً دچار مشکلاتی خواهید شد. با این مسئله چطور کنار خواهید آمد؟
ببینید ما سخت تر از این مسائل را هم تا اینجا پشت سر گذاشتیم و این چیزها موضوعی نیست که بابت آن نگران باشیم. ما سختی های زیادی کشیدیم و خدا را شکر که از مدیرعامل باشگاه گرفته تا سرمربی همه پشت هم بودیم و مثل یک تیم واحد کار کردیم. مطمئن باشید در این روزهای حساس مثل همیشه پشت همدیگر خواهیم بود و از هم حمایت می کنیم تا بتوانیم افتخار بزرگی برای فوتبال ایران کسب کنیم.

علی دایی مصاحبه ای کرده و درباره تو و اتفاقاتی که روز گذشته بعد از بازی با سایپا رخ داد حرف هایی زده است.
من یاد گرفتم که هیچگاه جواب بزرگ تر از خودم را ندهم و همه چیز از اتفاقات شب گذشته کاملاً مشخص است. آقای دایی با من صحبتی نکرده و طبیعی است که از بازیکن خودش حمایت کند. احترام آقای دایی بر من واجب است و حرفی در جواب او نمی گویم. به هر حال بازیکن جوان آنها فحاشی هایی انجام داد اما من نمی خواهم درباره این مسائل صحبت کنم. هواداران پرسپولیس همه چیز را رصد کردند و به اتفاقاتی که رخ داده کاملاً واقف هستند. آنها همه چیز را دیدند و بهترین قاضی خود هواداران هستند.

اما به هر حال نام تو در اتفاقات رخ داده برده شده و حتی علی دایی اعلام کرده که همه از سابقه فوتبالی تو مطلع هستند.
من از کسی جز خدا نمی ترسم اما از آقای دایی یک انتظار دارم و آن این است که اگر می خواهد اینگونه من را مقصر جلوه دهد بهتر است ابتدا حرف های من را بشنود و بعد حکم صادر کند! من نیازی به دروغ گفتن ندارم و از کسی هم نمی ترسم اما بهتر است آقای دایی ابتدا حرف های من را می شنید بعد این صحبت ها را مطرح می کرد.

برخی از مسئولان تیم سایپا بعد از بازی شب گذشته علیه تو صحبت کردند.

درباره علی حاتم باید بگویم که من او را نمی شناسم و نمی دانم چه سمتی دارد اما او اجازه ندارد درباره من اینگونه حرف بزند. اگر او سرپرست تیم سایپاست باید به بازیکن جوان تیمش ادب یاد بدهد نه اینکه از بی ادبی یک بازیکن بی تجربه اینگونه حمایت کند. من از آقای دایی انتظار دارم که یک طرفه به قاضی نرود و بدون اینکه حرف های من را بشنود این صحبت ها را مطرح نکند.

به نظر می رسد همه  چیز بعد از گلی که تیم سایپا زد اتفاق افتاد. حتی برخی ها عکسی را در فضای مجازی دست به دست می کنند که در آن علی دایی به طرف برانکو مشت گره کرده است.
من در این باره نظری ندارم و صحبتی هم نمی کنم اما شاید خواسته اند خوشحالی کنند و اینگونه خوشحالی کردند! من در این باره چیزی نمی توانم بگویم و نظری هم در این خصوص ندارم.

از این صحبت ها بگذریم. با تغییر پست کنار آمده ای؟
خیلی ها این مسئله را از من می پرسند اما باید بگویم که هر کجا آقای برانکو بگوید من بازی می کنم. وظیفه من است که با نظر سرمربی تیم به میدان بروم و مطمئن باشید هر پستی که آقای برانکو مرا بگذارد بازی خواهم کرد و هیچ مشکلی با این موضوع ندارم. حتی اگر سرمربی تیم بخواهد روی نیمکت و یا روی سکو می نشینم و در آن صورت برای موفقیت پرسپولیس دعا می کنم. مهم موفقیت پرسپولیس است چرا که ما بازیکنان می آییم و می رویم اما آنچه می ماند پرسپولیس و هوادارانش است.

چند روز دیگر فینال آسیا را در پیش دارید. فکر می کنی بتوانید قهرمان آسیا شوید؟
ما تا اینجا با هر سختی و زحمتی که بود آمدیم و به این مرحله سخت و حساس رسیدیم. الان شرایط به گونه ای است که همه توان مان را می گذاریم تا بتوانیم قهرمان شویم و دل ایرانیان را شاد کنیم.فقط این را به هواداران مان که همیشه از ما دفاع کردند می گویم که ما واقعاً خسته هستیم چرا که روزهای بسیار سنگینی را پشت سر گذاشتیم اما من یک سوال از مسئولان محترم دارم؛ آیا بازی کردن در زمین تختی و در این شرایط صلاح بود؟ واقعاً دیروز هر لحظه امکان داشت که یکی از بازیکنان مصدوم شود اما خدا را شکر که مشکلی پیش نیامد. باید بگویم که خدا را شاکریم که یکی مثل برانکو را داریم و او بالای سر تیم ماست.برانکو پشت بازیکنان تیم است و از این بابت از او ممنون هستیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن