betabad

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی: آزادی مهیای برگزاری فینال آسیاست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 780 ] - سه شنبه, 8 آبان 1397

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی: آزادی مهیای برگزاری فینال آسیاست

 مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی گفت: ورزشگاه آزادی مهیای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیاست. حسن کریمی مدیرعا... 5 out of 5 based on 4 ratings.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی: آزادی مهیای برگزاری فینال آسیاست

 مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی گفت: ورزشگاه آزادی مهیای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیاست. حسن کریمی مدیرعا...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی گفت: ورزشگاه آزادی مهیای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیاست.

حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی گفت: ورزشگاه آزادی مهیای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا است و تا 17 آبان استادیوم را تحویل مسئولان می دهیم. پروژه ای که 50 سال عمر کرده باشد، نیازمند مرمت و نگهداری است و این مهم منوط به این است که عوامل اجرایی نسبت به نگهداری  توجه بیشتر  و اقدامات لازم را انجام دهند. مرمت، تجهیز و رفع مشکلات استادیوم آزادی برنامه جاری این شرکت است.

وی ادامه داد:تغییراتی که  AFC به فدراسیون فوتبال کشورمان برای برگزاری این رویداد ارائه کرده، شامل بهسازی رختکن داورها، جدایی محل استراحت داورها از ورزشکاران و محل استقرار خبرنگاران از ورزشکاران است.فضاهایی که داشتیم فضاهای بسیار خوبی بود اما سیاست جدید فیفا باعث شد تغییراتی بدهیم و ساختمان ها جابه جا شود که این کار  در حال انجام است. تغییرات جزئی هم  در اطراف  زمین از جمله  نور  و  صوت استادیوم بود که AFC اعلام کرده بود و  باید انجام می شد. همچنین به دلیل اینکه مهمان خارجی داریم تغییراتی را  در چیدمان صندلی ها در VIP  ایجاد کردیم. این که گفته می شود ایرادات 200 مورد بوده است را تکذیب می کنم. قسمتی که به ما مربوط است و باید انجام شود 24 مورد بود.

کریمی اظهار داشت: حدود 16 مورد آن انجام شده و  9 مورد در دست اجرا است که تمام تلاش خود را می کنیم تا پیش  از بازی فینال کار به اتمام برسد. برای تحقق فروش بلیت الکترونیکی از  اسفند سال گذشته اقدامات لازم را به اجرا در اوردیم ضمن اینکه  FIFA و AFC  مواردی را در مورد حضور مردم و فروش بلیت اعلام کرده بودند. به این ترتیب  ما به صورت داربست، فضایی را آماده کردیم که بازرسی بدنی و کنترل بلیت ها انجام شود. این اقدام از اسفند گذشته صورت گرفته و هم اکنون به نتیجه رسیده و با بازی همزمان شده است.گیت های  استاندارد و پیشرفته ای  را راه اندازی کرده ایم که نصب آن  آغاز شده است .ضمن اینکه  از این پس برای رویدادهای ورزشی در استادیوم آزادی سیستم فروش الکترونیکی هم به اجرا در خواهد آمد تا هر کسی در هر جای ایران بتواند  بلیت خریده و صندلی اش  را انتخاب کند. برای این بازی 50 درصد گیتها  رونمایی می شود و تا پایان سال تمامی  تونل ها و ورودی های درب غربی و شرقی  مجهز به گیت های استاندارد خواهند شد.آبان همه کارها به پایان می رسد و ورزشگاه آزادی آماده برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیاست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن