betabad

حضور در فینال آسیا، خوشبختی بزرگ جوان های پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1307 ] - چهارشنبه, 9 آبان 1397

حضور در فینال آسیا، خوشبختی بزرگ جوان های پرسپولیس

از بین آن همه جوان، آقای سرمربی تنها چهار بازیکن را برای حضور در بازی رفت فینال برگزید: حمیدرضا طاهرخانی، احسان علوان زاده، سعید حسین پور و احسان حسینی. اما خ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حضور در فینال آسیا، خوشبختی بزرگ جوان های پرسپولیس

از بین آن همه جوان، آقای سرمربی تنها چهار بازیکن را برای حضور در بازی رفت فینال برگزید: حمیدرضا طاهرخانی، احسان علوان زاده، سعید حسین پور و احسان حسینی. اما خ...

ارتش سرخ دات كام :

از بین آن همه جوان، آقای سرمربی تنها چهار بازیکن را برای حضور در بازی رفت فینال برگزید: حمیدرضا طاهرخانی، احسان علوان زاده، سعید حسین پور و احسان حسینی.

اما خب این دلیل نمی شود که مثلا محمدامین اسدی و احمد بهاروندی و سعید کریمی و ابوالفضل درویش وند برای نیمکت نشینی در بازی برگشت شانسی نداشته باشند.

آنها دست کم 10 روز دیگر وقت دارند تا شانس خود را برای بازی دوم برابر کاشیما و البته نیمکت نشینی در این بازی بیازمایند که بزرگ ترین خوشبختی شان هم همین است.

درست است که فرصت زیادی برای بازی کردن به این جوان ها نرسیده اما همین که به لطف محرومیت باشگاه فرصت نشست روی نیمکت تیمی مثل پرسپولیس را داشته اند، برایشان امتیاز است و خوشبخت تر از همه، آن چهار بازیکنی که قرار است با تیم به ژاپن بروند.

بدون شک بازیکنان بزرگ و شناخته شده زیادی در فوتبال ایران بوده اند که حسرت بازی کردن در مهم ترین رقابت باشگاهی قاره را به دوش می کشند اما حالا جوان هایی مثل حسین پور و حسینی که معمولا در لیگ برتر هم فرصت بازی پیدا نمی کنند، طعم شیرین حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را خواهند چشید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن