نقطه قوت پرسپولیس؛ پاشنه آشیل حریف ژاپنی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1840 ] - پنجشنبه, 10 آبان 1397

نقطه قوت پرسپولیس؛ پاشنه آشیل حریف ژاپنی

هر چه پرسپولیس در خط دفاعی منسجم و هماهنگ است، کاشیما متزلزل و نامنظم نشان داده و در طول این دوره از مسابقات بارها ترکیب چهار نفره خط دفاعی این تیم دچار تغییر... 5 out of 5 based on 4 ratings.
نقطه قوت پرسپولیس؛ پاشنه آشیل حریف ژاپنی

هر چه پرسپولیس در خط دفاعی منسجم و هماهنگ است، کاشیما متزلزل و نامنظم نشان داده و در طول این دوره از مسابقات بارها ترکیب چهار نفره خط دفاعی این تیم دچار تغییر...

ارتش سرخ دات كام :

هر چه پرسپولیس در خط دفاعی منسجم و هماهنگ است، کاشیما متزلزل و نامنظم نشان داده و در طول این دوره از مسابقات بارها ترکیب چهار نفره خط دفاعی این تیم دچار تغییر شده است. شاید اگر خط میانی و خط حمله قدرتمند این تیم نبود، حالا کاشیما فینالیست نمی شد.

کاشیما در فهرست آسیایی خود 10 مدافع دارد که از این جمع فقط کوکی ماچیدا بازی نکرده است. تومویا اینوکای با حضور در 10 مسابقه بیشترین بازی را در بین مدافعان این تیم داشته و یوتو میسائو تنها یک بار در این مسابقات در ترکیب قرار گرفته است. شوتو یاماماموتو 33 ساله 8 بار در این فصل از لیگ قهرمانان بازی کرده است. کوکی آنزای هم همین تعداد بازی را دارد، هر چند در برخی مسابقات از جمله دیدار برگشت نیمه نهایی در خط میانی قرار گرفت. گن شوجی در 7 مسابقه بازی کرده و آتسو یوشیدا مدافع کناری مشهور، جئونگ سئونگ هیون مدافع میانی کره ای، یوکیتوشی ایتو و دایگو نیشی 4 بار در لیگ قهرمانان 2018 بازی کرده اند.

کاشیما در بازی رفت نیمه نهایی مقابل سوون سامسونگ خط دفاعی اش را با یوشیدا - یاماماتو - سئونگ هیون - اینوکای آرایش داد اما در بازی برگشت شوجی - یاماماتو - سئونگ هیون - نیشی بازی کردند و همین دو تغییر نشان می دهد شرایط خط دفاعی این تیم ژاپنی جالب نیست.

آنها در دو مسابقه نیمه نهایی 5 گل از حریف کره ای شان دریافت کردند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن