ورزشگاه آزادی و سازمان حمایت از مصرف کننده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1203 ] - پنجشنبه, 10 آبان 1397

ورزشگاه آزادی و سازمان حمایت از مصرف کننده

اگر صد جای ورزشگاه آزادی هم چکه می کرد، کسی به سمت درست کردنش نمی رفت، اما، چون AFC (که خودش هزار تا ایراد دارد) ما را ملزم به بازسازی آزادی کرده، داریم این ک... 4 out of 5 based on 3 ratings.
ورزشگاه آزادی و سازمان حمایت از مصرف کننده

اگر صد جای ورزشگاه آزادی هم چکه می کرد، کسی به سمت درست کردنش نمی رفت، اما، چون AFC (که خودش هزار تا ایراد دارد) ما را ملزم به بازسازی آزادی کرده، داریم این ک...

ارتش سرخ دات كام :

اگر صد جای ورزشگاه آزادی هم چکه می کرد، کسی به سمت درست کردنش نمی رفت، اما، چون AFC (که خودش هزار تا ایراد دارد) ما را ملزم به بازسازی آزادی کرده، داریم این کار را انجام می دهیم!

مدیر ورزشگاه آزادی خودش گفته اگر AFC نبود ما ورزشگاه آزادی را مرمت نمی کردیم! همین که خود ایشان چنین اعترافی می کند جالب است. کلاً ما این طوری هستیم که تا زور بالای سرمان نباشد، کاری را انجام نمی دهیم. تا دندان مان به عصب نرسد به دندانپزشکی نمی رویم و تا مجبور نشویم، آزمایش خون نمی دهیم.

با همین فرهنگ اگر صد جای ورزشگاه آزادی هم چکه می کرد، کسی به سمت درست کردنش نمی رفت، اما چون AFC (که خودش هزار تا ایراد دارد) ما را ملزم به بازسازی آزادی کرده، داریم این کار را انجام می دهیم!

سازمان حمایت از مصرف کننده (!) گفته لبنیات که هفته گذشته گران شده بود دوباره 8 تا 18 درصد گران می شود! به طور کلی همه چیز گران می شود مگر آن که خلافش ثابت شود. فقط نکته اینجاست که اسم آن سازمان محترم را گذاشته اند سازمان حمایت از مصرف کننده!

به هر حال می شود از کسانی که چنین اسمی روی این سازمان گذاشته اند به طور ویژه تقدیر کرد. ما که یاد سقف قرارداد فوتبالیست ها افتادیم. اول گفتند 350 میلیون بعد معلوم شد همه میلیاردی بسته اند و آن هایی که 50، 60 میلیونی بودند، شدند 350 میلیونی!

الان هم قیمت شیر و ماست و... دقیقاً همین روند رو به رشد را داشته و با اجازه سازمان حمایت از مصرف کننده کم کم می رود که مرز های جدیدی را درنوردد!

*فرهاد اشراقی

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن