افاضلی: داور باعث استرس بازیکنان پرسپولیس شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 963 ] - شنبه, 12 آبان 1397

افاضلی: داور باعث استرس بازیکنان پرسپولیس شد

مربی فوتبال کشورمان گفت: داور دیدار تیم های کاشیما ژاپن و پرسپولیس ایران عملکرد مناسبی نداشت. هومن افاضلی در گفتگویی، گفت:2 دلیل عمده باعث شد تا بازیکنان تیم ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
افاضلی: داور باعث استرس بازیکنان پرسپولیس شد

مربی فوتبال کشورمان گفت: داور دیدار تیم های کاشیما ژاپن و پرسپولیس ایران عملکرد مناسبی نداشت. هومن افاضلی در گفتگویی، گفت:2 دلیل عمده باعث شد تا بازیکنان تیم ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی فوتبال کشورمان گفت: داور دیدار تیم های کاشیما ژاپن و پرسپولیس ایران عملکرد مناسبی نداشت.

هومن افاضلی در گفتگویی، گفت:2 دلیل عمده باعث شد تا بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل کاشیما ژاپن در لیگ قهرمانان آسیا دچار مشکل بدنی شوند. اولین موضوع اختلاف ساعت بسیار زیاد ما بین کشور های ایران و ژاپن است و به هیچ وجه امکان ندارد تا در 2 روز بازیکنان با این وضعیت هماهنگ و همگام شوند.

افاضلی افزود: تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به سایر رقبا نفرات بسیار کمتری دارد و همین موضوع باعث شده فشار بیشتری را متحمل شوند. این مشکلات باعث می شود تا پرسپولیس به شدت تحت فشار باشند. حتی سفر هایی که این تیم انجام داده نیز بدون کمک دیگران بوده و آن ها نتوانسته اند در جریان سفر خود به دبی و پس از آن به کشور ژاپن وضعیت خوبی را داشته باشند.

سرمربی سابق تیم فوتبال نفت تهران بیان کرد: پرسپولیس حتی پرواز مستقیم به کشور ژاپن نداشت. در صورتی که این پرواز صورت می گرفت بازیکنان این تیم می توانستند استراحت و آمادگی خود را برای این دیدار حفظ کنند.

در فینال تیم ها از لحاظ قدرت به یکدیگر نزدیک می شوند
افاضلی گفت:در فینال مسابقاتی همچون لیگ قهرمانان آسیا، قدرت تیم ها به یکدیگر نزدیک می شود و رقابتی سخت میان آن ها صورت می گیرد و کوچکترین نکات و جزئیات در طول دیدار می تواند تعیین کننده نتیجه دیدار میان 2 تیم باشد.

شرقی ها هر موفقیتی را با کار دسته جمعی به دست می آورند
مربی کشورمان افزود: تیم های شرق آسیا تمامی موفقیت هایشان را با کار دسته جمعی به دست می آورند و مانند تیم های غرب آسیا از ستاره های فوتبال استفاده نمی کنند. در بازی برگشت پرسپولیس می تواند هر نتیجه ای را کسب کند و در صورتی که در نیمه اول و یا ابتدای نیمه دوم گلزنی کند، هر نتیجه ای امکان پذیر است.

بازیکنان پرسپولیس باید خودشان را کنترل می کردند
افاضلی در پایان اظهار کرد: داور در طول دیدار خوب سوت نزد و سبب شد تا بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس عصبی شوند و همچنین سیامک نعمتی نیز نباید آن کار را انجام می داد. در فینال هر رقابتی بازیکن باید خودش را کنترل کند. تیم فوتبال پرسپولیس تنها 12 بازیکن دارد و غیبت این بازیکن می تواند به ضرر پرسپولیسی ها باشد. همه امیدواریم تا سرخ پوشان ایران به موفقیت برسند. در دیدار رفت شاگردان برانکو اگر گلزنی می کردند همه چیز تغییر می کرد، اما این اتفاق نیافتاد. با این حال هر نتیجه ای می تواند در طول دیدار پایانی فینال لیگ قهرمانان آسیا میان تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن اتفاق بیافتد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات

نظرسنجی

موافق خروج نام ماهینی و انصاری تا پایان فصل از لیست تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی مرجان
دوشنبه, 28 آبان 1397 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
کاشیما آنتلرز
کاشیما آنتلرز
ورزشگاه : آزادی (فینال آسیا)
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
شنبه, 19 آبان 1397 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3کمال کامیابی نیا1
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن