بازدید سرنوشت ساز نمایندگان AFC از ورزشگاه آزادی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 931 ] - شنبه, 12 آبان 1397

بازدید سرنوشت ساز نمایندگان AFC از ورزشگاه آزادی

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور تائید شرایط ورزشگاه آزادی برای برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان، سه شنبه بازدید نهایی از این ورزشگاه را انجام ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
بازدید سرنوشت ساز نمایندگان AFC از ورزشگاه آزادی

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور تائید شرایط ورزشگاه آزادی برای برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان، سه شنبه بازدید نهایی از این ورزشگاه را انجام ...

ارتش سرخ دات كام :

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور تائید شرایط ورزشگاه آزادی برای برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان، سه شنبه بازدید نهایی از این ورزشگاه را انجام می‎دهند.

پرسپولیس شنبه هفته آینده در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، میزبان تیم کاشیما آنتلرز ژاپن خواهد بود. ورزشگاه آزادی محل برگزاری این دیدار است که از ساعت 18:30 آغاز می شود.

برای برگزاری این دیدار نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا با وارد کردن ایراداتی به ورزشگاه آزادی خواستار رسیدگی و برطرف شدن آنها شده بودند. بر همین اساس از حدود یک ماه پیش اقدامات لازم برای اعمال تغییرات مورد نظر مسئولان AFC در ورزشگاه آزادی آغاز شد تا آنها در بازدید دوباره ای که پیش از دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان از این ورزشگاه خواهند داشت، نظر مثبت خود را نسبت به بازسازی و بهسازی های انجام شده، اعلام کنند.

بازدید نهایی نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه آزادی و برای بررسی شرایط میزبانی این ورزشگاه سه شنبه انجام می شود. بعد از این بازدید  AFC نظر نهایی خود را در رابطه با میزبانی آزادی در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان به صورت رسمی اعلام می کند. 

رسیدگی به وضعیت سیستم صوتی ورزشگاه، سیستم صوتی متصل به اسکوربورد، بهسازی تونل ورودی ورزشکاران (متصل به میکسدوزن)،  بهسازی محل تردد ورزشکاران برای ورود و خروج به رختکن،  بهسازی اتاق کار عکاسان، بهسازی محوطه اطراف زمین چمن (در برخی از بخش ها باید چمن مصنوعی نصب شود)، بهسازی سکوی تماشاگران و نرده کشی بین زون ها، آماده سازی درمانگاه و اتاق کنترل دوپینگ و تأمین امکانات پزشکی، ایجاد دبیرخانه AFC و مسابقات،  بهسازی اتاق مربوط به نشست خبری، بهسازی جایگاه وی آی پی، بهسازی اتاق داوران و ناظران، مکانیزه کردن سیستم بلیت فروشی و استفاده از گیت های ورودی برای کنترل دقیق تماشاگران مهمترین ایراداتی بود که مسئولان AFC خواستار رسیدگی به آنها در ورزشگاه آزادی شده بود. 

تیم فوتبال پرسپولیس امروز شنبه در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان با نتیجه 2 بر صفر مغلوب کاشیما آنتلرز ژاپن شد. این دیدار در توکیو برگزار شد. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن