betabad

راهکارهایی برای ریمونتادا

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1401 ] - شنبه, 12 آبان 1397

راهکارهایی برای ریمونتادا

بارسلونا و شاید بهتر باشد بگوئیم طرفداران فوتبال بارسلونا اصطلاحی را در بازی برگشت بارسلونا و پاری سن ژرمن دودوره گذشته به جهان فوتبال معرفی کردند ریمونتادا ا... 4 out of 5 based on 5 ratings.
راهکارهایی برای ریمونتادا

بارسلونا و شاید بهتر باشد بگوئیم طرفداران فوتبال بارسلونا اصطلاحی را در بازی برگشت بارسلونا و پاری سن ژرمن دودوره گذشته به جهان فوتبال معرفی کردند ریمونتادا ا...

ارتش سرخ دات كام :

بارسلونا و شاید بهتر باشد بگوئیم طرفداران فوتبال بارسلونا اصطلاحی را در بازی برگشت بارسلونا و پاری سن ژرمن دودوره گذشته به جهان فوتبال معرفی کردند "ریمونتادا" این کلمه را می توان "بازگشت"  وشاید به معنی واقعی تری که رخ داد یعنی "بازگشت شکوهمندانه" ترجمه کرد.

بازی های برگشت برای تیم هایی که در بازی برگشت شکست خورده اند با این کلمه  همراه باشد"ریمونتادا". پرسپولیس در بازی رفت شکست خورد. باخت با دو گل بدون گل زده در خانه حریف نتیجه اسفناکی نیست اما نیاز به یک ریمونتادا دارد به خصوص آن که پرسپولیس در بازی برگشت یکی از مهره موثرش یعنی سیامک نعمتی را هم به همراه نداشته باشد.

تنها چند روز به بازی بازگشت باقی مانده و پرسپولیس باید به دنبال ابزازهایی برای جبران این نتیجه باشد. پرسپولیس چه چیزهایی لازم دارد؟

یک/ بزرگترین مشکل پرسپولیس در بازی رفت و خصوصا در نیمه دوم  ضعف شرایط روحی ناشی از بی تجربگی  بود. پرسپولیس عملا پس از خوردن گل از بعد روانی دچار مشکل شد. این مشکل آنقدر حاد بود که گل دیگری خورد و یک بازیکنش یعنی نعمتی را از دست داد و شجاع با اشتباه داور اخراج نشد. پرسپولیس از نقطه نظر روحی آنقدر دچار مشکل بود که حتی دست به دو تغییری که می توانست تیم را دچار شرایط بهتری کند نیز نکرد. شاید آمدن همتی بجای نعمتی یک اخطاره شرایط را بهتر می کرد اما بر روی نیمکت پرسپولیس هم شرایط روحی مناسبی حکمفرما نبود و شاهد بودیم که چگونه بخاطر هر خطائی همه بازیکنان نیمکت به داخل زمین می آمدند و برانکو عملا کنترل تیم از دستش خارج بود. پرسپولیس باید در باری برگشت تمرکز و خونسردی چون نیمه اول بازی رفت داشته باشد همان تمرکزی که پس از خوردن گل از الدوحیل و السد در تهران داشت و سرافراز بازی را به پایان برد.

دو/ پرسپولیس طرح جانشینی یا به قولی پلان بی پس از خوردن گل نداشت. پرسپولیسی ها عملا تغییر تاکتیکی ندادند. پرسپولیسی ها عالیشاه را به زمین آوردند که بسیار بد بود و از خیر دو تعویض خود و حضور مردانی چون همتی و ... گذشتند. پرسپولیسی ها باید به یاد داشته باشند آنها می توانند از همه نیروهای خود استفاده کنند هرچند که به شدت در این بعد در مضیقه هستند.

سه/ تماشاگران کاشیما نشان دادند که چگونه می توانند از تیمشان طرفداری کنند. ورزشگاه یک صد هزار نفری باید همراه تیم باشد و در طول 90دقیقه و شاید 120دقیقه از تیم حمایت کند. از یاد نبریم که شرایط میزبانی بازی برگشت امتیاز بزرگی برای پرسپولیسی ها است.

چهار/ کار سختی پرسپولیس در بای برگشت دارد اما امید نباید به ورطه فراموشی سپرده شود. این که در گذشته چه رخ داده است و این که رسیدن به فینال هم با این بضاعت کار عالی است در شرایط فعلی زود است. پرسپولیسی ها باید تا آخرین نفس برای قهرمانی در حضور هزاران تماشاچی در ورزشگاه و میلیون ها ایرانی بجنگند و این جنگ منطقی و به خصوص با داوری نباشد. پرسپولیسی ها باید سعی کنند روزهای تلخ فوتبال ایران که در مقابل نیسان و جوبیلیو ایوانا حاضل شد، جبران شود و برای این کار باید از همه تجربه و قوای جسمی و روحی و تاکتیک و تکنیک بهره ببرند و حالا آنها یک تجربه بار ارزش از بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده اند امید که از آن بهره بگیرند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  برای کامیک باید
  1_ بشدت روی روحیه و بخصوص اعصاب بازیکنان کار بشه
  2_ استادیوم را حداقل صد تا صدوبیست دقیقه و مداوم برای حریف ،جهنم کرد
  دو مسئله بسیار مهمی که متاسفانه در هر دو تا ،مشکل داریم و کم کاریم،
 • فاراقلیط فاراقلیط
  فاراقلیط فاراقلیط :
  آرزوی قهرمانی به باد رفت.سایپا رو نتونستیم ببریم.کاشیما با اون خط حمله زهر دارو بعیده.تازه سیامک هم که نیست.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن