پروین: هواداران در بازی برگشت نقش فراوانی دارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 875 ] - یکشنبه, 13 آبان 1397

پروین: هواداران در بازی برگشت نقش فراوانی دارند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با پنجره بسته و یازده دوازده بازیکن تا اینجا شاهکار هم کرده است، اگر قهرمان نشود هم هیچ چیز نشده. علی پروین در گفت و... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پروین: هواداران در بازی برگشت نقش فراوانی دارند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با پنجره بسته و یازده دوازده بازیکن تا اینجا شاهکار هم کرده است، اگر قهرمان نشود هم هیچ چیز نشده. علی پروین در گفت و...

ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با پنجره بسته و یازده دوازده بازیکن تا اینجا شاهکار هم کرده است، اگر قهرمان نشود هم هیچ چیز نشده.

علی پروین در گفت وگویی، در خصوص شکست پرسپولیس مقابل کاشیما در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا، امیدواری پرسپولیسی ها برای بازی برگشت، شانس قهرمانی سرخپوشان در آسیا و ... صحبت های زیر را انجام داد:

*ابتدا در مورد شکست پرسپولیس در بازی روز گذشته صحبت کنید؟
پرسپولیس در نیمه اول خوب بود، اما در نیمه دوم کم آورد. من نمی دانم آیا به خاطر تغییر ساعت بود یا بازیکنان خسته شده بودند، به هر حال نیمه دوم خوبی نبود.

*استراتژی پرسپولیس برای بازی برگشت باید چه باشد؟
پرسپولیسی ها باید حواسشان باشد که در بازی برگشت اول گل نخورند و بعدا به فکر گلزنی باشند، چون اگر خدای نکرده پرسپولیس در تهران فقط یک گل بخورد آن وقت باید 4 گل بزند که خیلی سخت است. اگر پرسپولیس گل نخورد می تواند گل بزند و به قول معروف نباید بی گدار به آب زد.

*آیا واقعا پرسپولیس شانس و امید دارد که قهرمان آسیا شود؟
چرا امید نداشته باشد. فوتبال است، روی آن ننوشته شده که چه می شود. مگر ما بازی باخته 2-0 مقابل استرالیا را برنگرداندیم یا باخت 3-0 مقابل آلیما را با 5 گل عوض نکردیم؟ اگر بازیکنان پرسپولیس باهوش باشند همه چیز خوب می شود. پرسپولیس اگر نیمه اول را یک برصفر به رختکن برود قهرمان آسیا می شود.
 
*نقش هوداران در بازی برگشت چطور است؟
قطعا هواداران در آن بازی حرف اول را می زنند. آنها بازوی پرسپولیس در بازی برگشت هستند و می توانند نقش فراوانی داشته باشند.

*حالا اگر به هر دلیلی پرسپولیس قهرمان نشود چه اتفاقی می افتد؟
هیچ اتفاقی نمی افتد مگر رئال 5 گل از بارسلونا نخورد. خب چه شد؟ بعد هم پرسپولیس با پنجره بسته و یازده دوازده بازیکن تا اینجا شاهکار هم کرده است. اگر قهرمان نشود هم هیچ چیز نشده.

*مسئله عجیب در بازی روز گذشته اخراج سیامک نعمتی وبازی خشن شجاع خلیل زاده بود.
من اگر نعمتی را ببینم حتما به او می گویم. بازیکنی که خوب بازی می کند و مطرح می شود که نباید اینقدر عصبانی باشد و اصلا نباید نگاه کند چه کسی او را می زند. نمی دانم نعمتی و خلیل زاده چرا اینقدر عصبی و عصبانی بودند؟ اینها بازیکنان مطرحی هستند و نباید به همین راحتی اخطار بگیرند و یا اخراج شوند.

*به نوع بازی امید عالیشاه و شایان مصلح انتقادات زیادی می شود شما هم این انتقاد ها را قبول دارید؟
اتفاق اینها بد نیستند، منتهی تیم ژاپنی خیلی سرعت داشت. من حتی آن موقع که مقابل ژاپنی ها بازی می کردند از سرعتشان وحشت داشتم. دیروز هم دیدید که تا یک توپ به بازیکنان ما می رسید چند ژاپنی روی پای او می رفتند تا توپش را بگیرند.

*روی همین حساب بود که پرسپولیس به کاشیما باخت؟
باور کنید اگر پرسپولیس در نیمه دوم حساب کتاب بیشتری داشت گل نمی خورد. صحنه گل دوم را ببینید اگر بازیکن برزیلی هزار توپ دیگر را آنطور بزند گل نمی شود.

*راستی برای تماشای بازی بر گشت پرسپولیس و کاشیما به ورزشگاه آزادی می روید؟
حتما می روم. قرار است چند پیشکسوت را هم با خود ببرم تا ان شاءالله قدم ما خوب باشد و پرسپولیس قهرمان شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن