نمازی: باید 100 هزار تماشاگر به ورزشگاه بروند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1443 ] - یکشنبه, 13 آبان 1397

نمازی: باید 100 هزار تماشاگر به ورزشگاه بروند

سرمربی سابق تیم زیر 18 سال آمریکا و حال حاضر ذوب آهن به تحلیل بازی پرسپولیس و کاشیما پرداخت و گفت: کافی است پرسپولیس در بازی برگشت یک گل زودهنگام بزند. * به ع... 5 out of 5 based on 2 ratings.
نمازی: باید 100 هزار تماشاگر به ورزشگاه بروند

سرمربی سابق تیم زیر 18 سال آمریکا و حال حاضر ذوب آهن به تحلیل بازی پرسپولیس و کاشیما پرداخت و گفت: کافی است پرسپولیس در بازی برگشت یک گل زودهنگام بزند. * به ع...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی سابق تیم زیر 18 سال آمریکا و حال حاضر ذوب آهن به تحلیل بازی پرسپولیس و کاشیما پرداخت و گفت: کافی است پرسپولیس در بازی برگشت یک گل زودهنگام بزند.

* به عنوان فردی که در کشور دیگری هم مربیگری کرده اید، باخت پرسپولیس به کاشیما در بازی رفت فینال آسیا را چطور ارزیابی می کنید؟ آیا پرسپولیس می تواند این باخت را در آزادی جبران کند؟
- به نظرم در مجموع فوتبال شرق آسیا از غرب آسیا بالاتر است. منظورم این نیست که استقلال و پرسپولیس و یا تیم های ایرانی در آن حد نیستند بلکه کلا شرق آسیا از جمله کره و ژاپن لیگ های قدرتمندتر است و کیفیت بازیکنانی که از خارج هم می آورند، بهتر است. پرسپولیس در بازی برگشت کار سختی دارد. درست است 100 هزار تماشاگر به ورزشگاه می روند ولی کار سخت است؛ هرچند نشدنی نیست. کافی است پرسپولیس یک گل زودهنگام به کاشیما بزند و بعد با فشار و حمایت تماشاگرانش انرژی مضاعفی بگیرد.

* عمده دلیل باخت پرسپولیس در بازی رفت را چه می دانید؟
- اختلاف زمانی بین ایران و ژاپن در این نتیجه و عملکرد بازیکنان تاثیرگذار بود. به ازای هر یک ساعت اختلاف زمانی، یک روز برای تطبیق با شرایط جدید لازم است. البته این مشکل را ژاپنی ها هم خواهند داشت. باید از این مسئله استفاده کنیم. پرسپولیس باید بر بازی سوار شود و کارش را انجام بدهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات

نظرسنجی

موافق خروج نام ماهینی و انصاری تا پایان فصل از لیست تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی مرجان
دوشنبه, 28 آبان 1397 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
کاشیما آنتلرز
کاشیما آنتلرز
ورزشگاه : آزادی (فینال آسیا)
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
شنبه, 19 آبان 1397 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3کمال کامیابی نیا1
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن