منشا: نوبت ماست که به ژاپنی ها حضور هوادارانمان را نشان دهیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 854 ] - دوشنبه, 14 آبان 1397

منشا: نوبت ماست که به ژاپنی ها حضور هوادارانمان را نشان دهیم

 مهاجم نیجریه ای پرسپولیس پیش از دیدار با کاشیما آنتلرز گفت: وقتی به ورزشگاه کاشیما در بازی رفت رسیدیم هواداران ژاپنی را احساس کردیم و اکنون نوبت ماست که... 5 out of 5 based on 3 ratings.
منشا: نوبت ماست که به ژاپنی ها حضور هوادارانمان را نشان دهیم

 مهاجم نیجریه ای پرسپولیس پیش از دیدار با کاشیما آنتلرز گفت: وقتی به ورزشگاه کاشیما در بازی رفت رسیدیم هواداران ژاپنی را احساس کردیم و اکنون نوبت ماست که...

ارتش سرخ دات كام :

 مهاجم نیجریه ای پرسپولیس پیش از دیدار با کاشیما آنتلرز گفت: وقتی به ورزشگاه کاشیما در بازی رفت رسیدیم هواداران ژاپنی را احساس کردیم و اکنون نوبت ماست که هواداران در تهران به ورزشگاه بیایند و ژاپنی ها ببینند.

گاودین منشا، مهاجم نیجریه ای پرسپولیس پیش از دیدار با کاشیما آنتلرز در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در مصاحبه با سایت AFC گفت: ما تا الان در خانه در لیگ قهرمانان آسیا نباختیم و این امتیاز خوب ماست. به همین خاطر مهمترین چیز برای ما گل زدن است. امیدوارم علی علیپور به من کمک کند تا گلزنی کنم. این برای تیم مهم است و چون آنها نیاز دارند که من گل بزنم.

وی افزود: ما مقابل تیم های زیادی بازی کردیم که بهتر از کاشیما آنتلرز بودند. به نظرم السد بسیار قوی تر از کاشیما بود اما ما به راحتی آنها را کنار گذاشتیم. ما در بازی برگشت تلاش می کنیم تا در خانه همه چیز را به نفع خودمان تمام کنیم.

مهاجم پرسپولیس ادامه داد: وقتی به ورزشگاه کاشیما در بازی رفت رسیدیم هواداران ژاپنی را احساس کردیم و اکنون نوبت ماست که هواداران در تهران به ورزشگاه بیایند و ژاپنی ها ببینند. ما انتظار داریم که هواداران ما را حمایت کنند. نتیجه در بازی رفت کار ما را سخت کرده است و ما تلاش می کنیم تا در خانه بهترین نتیجه را بگیریم. ما تلاش می کنیم تا به پیروزی برسیم اما الان شرایط سخت است چون فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

منشا در انتها گفت: ما همه به هوادارانمان ایمان داریم و تلاش می کنیم تا به گل اول برسیم سپس گل های بعدی را به ثمر برسانیم. مهمترین چیز این است که پا پس نکشیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ایبو صامت
    ایبو صامت :
    بادوتا حرکت خوب هوادارراسرذوق بیارتاورزشگاه رابذاریم روی سرمان
    وآوارشوین برسرچشم بادامی های ژاپنی

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن