betabad

منشا به مهاجم برزیلی کاشیما می رسد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1484 ] - دوشنبه, 14 آبان 1397

منشا به مهاجم برزیلی کاشیما می رسد؟

فارغ از اینکه گل دوم کاشیما آنتلرز آفساید بود یا نه، سرجینیو را باید خوش شانس بدانیم که توپ با اینکه درست روی پایش ننشست، پس از برخورد توپ به ساق و قوزک پایش ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
منشا به مهاجم برزیلی کاشیما می رسد؟

فارغ از اینکه گل دوم کاشیما آنتلرز آفساید بود یا نه، سرجینیو را باید خوش شانس بدانیم که توپ با اینکه درست روی پایش ننشست، پس از برخورد توپ به ساق و قوزک پایش ...

ارتش سرخ دات كام :

فارغ از اینکه گل دوم کاشیما آنتلرز آفساید بود یا نه، سرجینیو را باید خوش شانس بدانیم که توپ با اینکه درست روی پایش ننشست، پس از برخورد توپ به ساق و قوزک پایش تبدیل به گل شد. حال آنکه مهاجم خارجی پرسپولیس یعنی گادوین منشا عملکردی به مراتب ضعیف تر از بازی های قبلی داشت و تا بازی برگشت که معلوم نیست پایش به گل باز شود یا نه، باید در حسرت هشتمین گل آسیایی خود بماند اما آیا می توان امیدوار بود که او هم مثل مهاجم برزیلی کاشیما یکی از گلزنان فینال لیگ قهرمانان آسیا لقب بگیرد؟
 
یک به چهار
سرجینیو از مرحله یک چهارم نهایی به کاشیما اضافه شد و عملکرد بسیار خوبی هم داشت. این مهاجم برزیلی در 5 بازی، 5 گل زده و میانگین یک گل در هر بازی را دارد. حال آنکه مهاجم خارجی پرسپولیس پس از گلزنی برابر نسف قارشی نتوانست فرم خوبش را حفظ کند و برای زدن گل بعدی تا مرحله یک هشتم نهایی صبر کرد و از روی نقطه پنالتی یک گل به الجزیره زد. منشا در بازی با الدحیل هم گل زد تا شمار گل های آسیایی اش در این فصل را به عدد 3 برساند. منشا در 12 بازی آسیایی پرسپولیس 657 دقیقه بازی کرده که البته تنها 6 بازی را ثابت بوده و در باقی دیدارها به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده است.
 
سرجینیو، هر 89 دقیقه یک گل
 مهاجم جوان کاشیما به طور میانگین هر 89 دقیقه یک گل زده و امیدوار است این آمار را با گلزنی در بازی برگشت حفظ کند. نکته مهم اینکه هیچکدام از گل های او از روی نقطه پنالتی نبوده و هر 5 تا را در جریان بازی به ثمر رسانده است.

 سرجینیو 8 شوت در چارچوب زده و دقت شوت 1/57 درصد را دارد. او همچنین نرخ تبدیل شوت به گل 62.5 درصد را به ثبت رسانده که آمار فوق العاده ای به حساب می آید، این آمار برای منشا 30 درصد است و به عبارتی او از هر 10 شوت در چارچوب سه تا را وارد دروازه حریفان می کند. سرجینیوی برزیلی در این مدت کوتاه 3 پاس گل هم داده است. در سانترها اما عملکرد منشا بهتر از مهاجم خارجی تیم کاشیما است. او که در بازی با السد با سانتری زیبا زمینه ساز گل سیامک نعمتی شد، 4 سانتر صحیح انجام داده و دقت سانتر 28 درصدی دارد.
 
تخصص منشا: توپ ربایی
آنالیزها نشان می دهند آمار سرجینیو در تکل و دفع توپ بهتر است اما مهاجم نیجریه ای در توپ گیری و توپ ربایی موفق تر عمل کرده است. گادوین منشا با 2 تکل موفق و آمار 40 درصد تکل صحیح به همراه 5 توپ ربایی به استقبال بازی برگشت می رود و انتظارمان از او این است که با استفاده از فیزیک قدرتمندش، از پس مدافعان ژاپنی بربیاید.
 
دریبل زنی منشا مقابل دقت پاس سرجینیو
این را باید در نظر گرفت که منشا دقایق بیشتری نسبت به سرجینیو بازی کرده اما آمار فوق العاده مهاجم پرسپولیس در دریبل زنی را هم نمی توان کتمان کرد. او 10 دریبل موفق دارد و این در حالی است که همتای برزیلی اش در کاشیما در 5 بازی تنها یک بار توانسته بازیکنان پیش روی خودش را دریبل بزند.

همچنین تعداد بالای بازی منشا باعث شده ضریب اشتباهاتش در پاس ها افزایش یابد و سرجینیو در دقت پاس از او پیشی بگیرد. گادوین منشا خطای بیشتری را هم نسبت به سرجینیو انجام داده که این را می توان ناشی از فیزیک قدرتمند این بازیکن دانست.
 
دوئل آخر برای جام
مهاجمان خارجی کاشیما و پرسپولیس حالا امیدوار به قهرمانی در آسیا هستند. گادوین منشا تلاش خواهد کرد تا همچون بازی با الدحیل و السد در قامت یک ناجی ظاهر شود و از آن سو سرجینیو به تهران می آید تا در نخستین ماه های حضورش در کاشیما، جام قهرمانی آسیا را لمس کند و البته به رکورد فوق العاده گلزنی اش هم ادامه بدهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن