betabad

یک احتمال؛ شاید ربیع خواه فیکس شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2130 ] - پنجشنبه, 17 آبان 1397

یک احتمال؛ شاید ربیع خواه فیکس شود

پرسپولیس با دست خالی و پنچره بسته در شرایطی که در برخی از بازی ها برای تکمیل 11 نفر اصلی دچار مشکل شده بود به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافت. با توجه ... 3 out of 5 based on 6 ratings.
یک احتمال؛ شاید ربیع خواه فیکس شود

پرسپولیس با دست خالی و پنچره بسته در شرایطی که در برخی از بازی ها برای تکمیل 11 نفر اصلی دچار مشکل شده بود به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافت. با توجه ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس با دست خالی و پنچره بسته در شرایطی که در برخی از بازی ها برای تکمیل 11 نفر اصلی دچار مشکل شده بود به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافت. با توجه به پاک شدن اخطار بازیکنان یک کارته در بازی فینال، خیال پرسپولیس از عدم محرومیت بازیکنان خود راحت بود ولی کارت قرمز بی مورد دقایق پایانی سیامک نعمتی، کار را برای نماینده ایران در مهم ترین دیدار تاریخ خود مشکل کرد.

پس از محرومیت نعمتی، امید عالیشاه گزینه اصلی حضور در ترکیب اصلی به حساب می آید این بازیکن اما در روزهای گذشته دچار مصدومیت شد تا در خصوص حضور این بازیکن از ابتدای بازی نتوان با قطعیت صحبت کرد و ظاهرا شرایط پرسپولیس دوباره مشابه دیدار رفت با السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا است که در تکمیل فهرست 11 نفره به مشکل خورد.

در آن دیدار، برانکو ایوانکوویچ به ادم همتی اعتماد کرد و این بازیکن در آن مسابقه حساس و به یادماندنی نمره قبولی گرفت و به نظر می رسد در صورت آماده نشدن عالیشاه، این بازیکن گزینه اصلی پرفسور خواهد بود.

ولی این دیدار یک تفاوت عمده با بازی با السد دارد.اولویت اصلی پرسپولیس در آن بازی، بازی تدافعی بود ولی این تیم شنبه، به دنبال یک بازگشت بزرگ است و احتیاج به یک بازی هجومی دارد و شاید احسان علوان زاده مهره تهاجمی تر از ادم همتی به نظر می رسد و همین امر این بازیکن را به ترکیب اصلی نزدیک تر کند .

برانکو اما یک گزینه دیگر برای دیدار فینال نیز دارد که آن نیز بستگی به میزان آمادگی محسن ربیع خواه دارد. بازیکن محبوب پرفسور، پس از طی کردن دوران طولانی مصدومیت، آماده حضور در میادین شده و در 3 دیدار در لیگ، حذفی و آسیا مجموعا حدود 20 دقیقه به میدان رفته و مشخص نیست توان 90 دقیقه بازی کردن آن هم در بزرگترین بازی باشگاهی آسیا را دارد یا خیر.

اگر این بازیکن آمادگی بازی داشته باشد دست برانکو کمی بازتر می شود. ربیع خواه که به آچار فرانسه پرسپولیس ملقب است. توانایی بازی در سه پست دفاع میانی، دفاع چپ و هافبک دفاعی را دارد. استفاده از ربیع خواه در هافبک دفاعی برای این بازی شدنی ولی غیرمنطقی است. در این شرایط پرسپولیس در روزی که باید حداقل 2 گل بزند از دو هافبک دفاعی (کامیابی نیا و ربیع خواه) استفاده خواهد کرد و نوراللهی نیز به هافبک چپ یا راست منتقل خواهد شد. اما حضور ربیع خواه در خط دفاعی، مخصوصا در قلب دفاع منطقی تر است. با این تغییر ربیع خواه تازه از مصدومیت برگشته در خط دفاعی قرار می گیرد که احتمالا فشار زیادی به آن تحمیل نشود و محمد انصاری نیز در پست تخصصی خود دفاع چپ جای می گیرد و شایان مصلح که خصوصیت تهاجمی بالایی دارد در هافبک چپ بازی خواهد کرد.

شایان مصلح در 12 بازی در فصل گذشته و 2 دیدار در این فصل لیگ در هافبک چپ به بازی گرفته شده و کارنامه مصلح در این بازیها یک گل و یک پاس گل بوده است. البته شایان در همه این بازیها به عنوان بازیکن تعویضی پا به میدان گذاشته و هیچگاه هافبک چپ ترکیب اصلی پرسپولیس نبوده است اما برانکو از این بازیکن در مواقعی در این پست استفاده کرده که نیاز به گل داشته و در بسیاری از موارد نیز گره گشا بوده است. حال باید تا روز شنبه صبر کرد و دید برانکو چه تصمیم سرنوشت سازی برای این تاریخی خواهد گرفت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن