رفیعی: خودم موهای سر شجاع را می زنم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2042 ] - 6 روز پیش

رفیعی: خودم موهای سر شجاع را می زنم!

شرایط بازیکنان پرسپولیس، هافبک جدید این تیم را امیدوار کرده تا روز شنبه نمایش خوبی برابر نماینده ژاپن داشته باشند و به قهرمانی برسند. سروش رفیعی در گفت وگویی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رفیعی: خودم موهای سر شجاع را می زنم!

شرایط بازیکنان پرسپولیس، هافبک جدید این تیم را امیدوار کرده تا روز شنبه نمایش خوبی برابر نماینده ژاپن داشته باشند و به قهرمانی برسند. سروش رفیعی در گفت وگویی ...

ارتش سرخ دات كام :

شرایط بازیکنان پرسپولیس، هافبک جدید این تیم را امیدوار کرده تا روز شنبه نمایش خوبی برابر نماینده ژاپن داشته باشند و به قهرمانی برسند.

سروش رفیعی در گفت وگویی درباره دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: این مسابقه حساس ترین و مهم ترین بازی تاریخ پرسپولیس است و در این مقطع برای ما خیلی اهمیت دارد.

او ادامه داد: خیلی امیدوار هستم تیم قهرمان شود؛ الان هم در کنار بچه ها بودم، ناهار را کنار آنها خوردم، استراحت کردم و شرایط تیم را دیدم؛ خدا را شکر تمام شرایط خوب است؛ امیدوار هستم روز شنبه، تاریخی شود.

رفیعی درباره شکست بازی رفت پرسپولیس در ژاپن اظهار کرد: خیلی حرص و جوش خوردم چون تیم کاشیما آنتلرز در حد السد هم نبود ولی شاید یک مقدار خستگی بازیکنان و تغییر ساعت به ضرر تیم شد؛ البته یک مقدار هم این مسابقه فرق می کرد؛ بالاخره جو و شرایط فینال، متفاوت با سایر بازی ها است.

هافبک جدید پرسپولیس اضافه کرد: مطمئن باشید در تهران هم چنین شرایطی برای ژاپنی ها اتفاق می افتد؛ به هر حال بازی در ورزشگاه آزادی، آن هم با این مدت زمان پرواز تیم حریف که به ایران آمدند و خستگی دارند، روی کارشان تاثیر می گذارد.

رفیعی ابراز کرد: خیلی امیدوار هستم؛ اطمینان دارم بازیکنان نمایش فوق العاده ای دارند و هواداران پرسپولیس سنگ تمام می گذارند؛ خودم هم 100 درصد در ورزشگاه خواهم بود و فکر می کنم روز استثنایی پیش روی همه ما خواهد بود.

او ادامه داد: به نظرم نیمه اول پرسپولیس یک یا دو گل می زند؛ اگر یک گل بزند که خیلی امیدوار کننده خواهد بود ولی اگر دو گل بزند، احتمالا کار تمام باشد و بازی را با اختلاف ببریم؛ البته این اتفاق به همین راحتی نیست و کار سختی خواهد بود؛ کاشیما تیم قدرتمندی است، به فینال رسیده و مسابقه رفت را برده است؛ از طرفی بازیکنان باهوش و خوبی دارد ولی به نظرم در آخر پرسپولیس نتیجه بگیرد.

سروش رفیعی که رابطه نزدیکی با شجاع خلیل زاده دارد، راجع به وعده این مدافع که عنوان کرده در صورت قهرمانی آسیا موهای سر خود را می تراشد، گفت: اصلا قرار است خودم ماشین اصلاح را به ورزشگاه بیاورم و بعد از بازی که پرسپولیس قهرمان شد، موهای سر شجاع را بزنم!

او عنوان کرد: ان شاالله تیم قهرمان شود، مردم خوشحال و شاد باشند و ما هم لذت ببریم که این اتفاق از هر چیز مهم تر است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در این دوره از لیگ قهرمانان آسیا چه کسی بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی مرجان
دوشنبه, 28 آبان 1397 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
کاشیما آنتلرز
کاشیما آنتلرز
ورزشگاه : آزادی (فینال آسیا)
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
شنبه, 19 آبان 1397 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3کمال کامیابی نیا1
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن