زیکو؛ حسرت قهرمانی آسیا مثل جام جهانی؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 864 ] - 7 روز پیش

زیکو؛ حسرت قهرمانی آسیا مثل جام جهانی؟

پرسپولیسی ها امیدوارند همانطور که زیکو از قهرمانی در جام جهانی بازماند، دستش از لمس جام آسیا نیز باز بماند. ستاره سال های دور تیم ملی برزیل از سال ها قبل در ژ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
زیکو؛ حسرت قهرمانی آسیا مثل جام جهانی؟

پرسپولیسی ها امیدوارند همانطور که زیکو از قهرمانی در جام جهانی بازماند، دستش از لمس جام آسیا نیز باز بماند. ستاره سال های دور تیم ملی برزیل از سال ها قبل در ژ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها امیدوارند همانطور که زیکو از قهرمانی در جام جهانی بازماند، دستش از لمس جام آسیا نیز باز بماند.

ستاره سال های دور تیم ملی برزیل از سال ها قبل در ژاپن حضور دارد و در تیم کاشیما آنتلرز و تیم ملی ژاپن فعالیت هایش را به عنوان بازیکن، مربی و حالا مدیر افتخاری ادامه می دهد. او که سابقه بازی در بزرگترین تیم های برزیل را داشته و روزگاری مرد اول میدان بازی های تیم ملی هم بود، حالا امیدوار است به یکی از حسرت هایش پایان دهد و لیگ قهرمانان آسیا را با کاشیما فتح کند.

زیکو در جام های جهانی 78، 82 و 86 حضور داشت اما نتوانست با برزیل به قهرمانی جهان برسد. این بدون شک بزرگترین حسرت اسطوره برزیلی است چرا که سلسائو تاکنون بیش از تمام تیم های جهان موفق به قهرمانی در جام جهانی شده و این که زیکو نتوانسته در هیچ یک از 5 قهرمانی سهمی داشته باشد، برای او ناراحت کننده است.

حالا پرسپولیسی ها امیدوارند با رقم زدن بردی پرگل در بازی شنبه، اجازه ندهند هافبک هجومی سابق تیم فلامینگو به جام قهرمانی آسیا برسد. در بازی رفت جام قهرمانی با دستان این اسطوره وارد زمین شد و حالا خودش هم به تهران آمده تا در صورت قهرمانی کاشیما در جشن قهرمانی حضور داشته باشد.

زیکو 13 سال پیش با تیم ملی ژاپن به تهران آمد تا برابر شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی قرار بگیرد که آن بازی با پیروزی 2 گله ایران با گل های وحید هاشمیان خاتمه یافت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات

نظرسنجی

موافق خروج نام ماهینی و انصاری تا پایان فصل از لیست تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پیکان
پیکان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی مرجان
دوشنبه, 28 آبان 1397 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 0
کاشیما آنتلرز
کاشیما آنتلرز
ورزشگاه : آزادی (فینال آسیا)
داور مسابقه : احمد الکاف (عمان)
شنبه, 19 آبان 1397 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور3
2سیامک نعمتی2
3کمال کامیابی نیا1
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن