فینال را فراموش نشدنی بکنید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 291 ] - شنبه, 19 آبان 1397

فینال را فراموش نشدنی بکنید

سالها بود که این گونه فرصتی نداشتیم. فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاهی که می تواند رکورد حضور تماشاچیان را در این تورنمنت بشکند. این فینال در حضور مقامهای ف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فینال را فراموش نشدنی بکنید

سالها بود که این گونه فرصتی نداشتیم. فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاهی که می تواند رکورد حضور تماشاچیان را در این تورنمنت بشکند. این فینال در حضور مقامهای ف...

ارتش سرخ دات كام :

سالها بود که این گونه فرصتی نداشتیم. فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاهی که می تواند رکورد حضور تماشاچیان را در این تورنمنت بشکند. این فینال در حضور مقامهای فیفا و کنفدراسیون آسیا و هزاران تماشاچی انجام خواهدشد. این فینال باید باشکوه باشد و برای رسیدن به این هدف همه باید دست به دست هم دهیم.

1/بازیکنان: آنها باید بهترین بازی خود را انجام دهند . فرصت برای آمادگی جسمی و تاکتیک های متنوع و تکنیک تمام شده است اما برای آمادگی روحی این فرصت وجود دارد. آنها باید شجاعت را با خشونت و عصبی بودن اشتباه نگیرند. متاسفانه در بسیاری از اوقات جو ورزشگاه تیمهای ما را عصبی و کنترل روحی و روانی و در نتیجه اجرای بهینه تکنیک های فردی و تاکتیکهای تیمی را با کاهش کیفیت مواجه می کنند.

بازیکنان باید بدانند تماشاچیان تنها برد و زدن سه گل از آنها و باز نشدن دروازه نمی خوانند. آنها بهترین نمایش را می خواهند. نمایشی بر پایه تسلط و شجاعت و استعدادها که دارند. این مهم است که بازی با قهرمانی نماینده ایران زمین به پایان برسد اما تیم باید مسلط وتماشائی و پر امید تا آخرین دقیقه و فوتبال نه جنگ عصبی بازی کند.

به داور و بازیکنان حریف احترام بگذارید. بازیکنان ژاپنی ترفندهای بازی روانی را بلد هستند و بازیکنان ما باید بدل آنها را بلد باشند که چیزی جز تمرکز بر بازی و آرامش نیست. داور قاضی میدان است حتی اگر ضعفهایی داشته باشد جدال با او بی ثمرترین کار است.

2/تماشاچیان: باید به تیم تهور و شجاعت و نه ترس و استرس داد. تیم را باید تشویق کرد حتی اگر خدای ناکرده نتیجه مورد نظر را نگرفت.  به داوران توهین نکنیم. رفتارهای غیر معقول چون پرتاب مواد محرقه و بطری آب و لیزر و... نشانه های بدی از ملت ما خواهد بود.

بانوان تماشاگر را امروز خواهیم داشت. به جماعتی که با این بدیهی ترین مخالفند نشان دهیم با خضور بانوی ایرانی در ورزشگاه ها احترام و آرامش و شادمانی و امید که شانس قهرمانی به سراغمان آمده است.

این بازیکنان لایق تشویق و حمایت هستند. اگر پرسپولیس برد پیروزی را جشن بگیرید و اگر نایب قهرمان شدند آنها را بخاطر سعی و تلاشی که کردند و سد رسیدن به فینال را پس از 8 سال با این بضاعت انسانی شکستند و لحظه های ناب و پر از شادمانی که دادند تشویق کنند.

یاد بگیریم که فوتبال را جشن بگیریم و از یاد نبریم هنر شاد بودن از درون ما نشات گیرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الاهلی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن