betabad

با وجود ضرر میلیاردی/ اقدام شایسته گرشاسبی در مورد بلیت فروشی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 681 ] - شنبه, 19 آبان 1397

با وجود ضرر میلیاردی/ اقدام شایسته گرشاسبی در مورد بلیت فروشی

باشگاه پرسپولیس می توانست از راه بلیت فروشی فینال لیگ قهرمانان آسیا چیزی بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان درآمدزایی داشته باشد، اما پشت هوادارانش ایستاد و... 5 out of 5 based on 4 ratings.
با وجود ضرر میلیاردی/ اقدام شایسته گرشاسبی در مورد بلیت فروشی

باشگاه پرسپولیس می توانست از راه بلیت فروشی فینال لیگ قهرمانان آسیا چیزی بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان درآمدزایی داشته باشد، اما پشت هوادارانش ایستاد و...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس می توانست از راه بلیت فروشی فینال لیگ قهرمانان آسیا چیزی بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان درآمدزایی داشته باشد، اما پشت هوادارانش ایستاد و به عشق آن ها تن به ضرر داد.

بلیت فروشی فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیما آنتلرز برای باشگاه پرسپولیس می توانست یک درآمدزایی تاریخی را به دنبال داشته باشد و آن ها رکورد همه باشگاه ها را در این امر بشکنند، اما حمیدرضا گرشاسبی این موضوع را مدیریت کرد تا باشگاه تا حدی متضرر شود، اما تماشاگرانش را از دست ندهد.

گویا پیشنهاد اسپانسر این بوده که بلیت ها به قیمت 150 هزار، 250 هزار و 350 هزار تومان فروخته شود و باشگاه و سایر عوامل اجرایی بابت این بلیت فروشی، صاحب پول آنچنانی شوند، اما گرشاسبی مانع این کار شد. به گرشاسبی گفته بودند قیمت بلیت فینال باید با سایر رقابت ها تفاوت داشته باشد و این یک امر طبیعی است، اما او با بالا رفتن بی رویه قیمت کاملاً مخالف بود و از این رو پای ضرر باشگاه به خاطر هواداران ایستاد.

همان طور که طی روز های گذشته نوشتیم، برای بازی رفت قیمت بلیت ها در ژاپن از 20، 25 و 30 دلار شروع می شد و هواداران ژاپنی کاشیما با این قیمت ها توانستند بلیت تهیه کنند، اما گرشاسبی به خاطر این که هواداران پرسپولیس فشار اقتصادی مضاعفی را تحمل نکنند، پای ضرر پرسپولیس ایستاد و تن به طرح اسپانسر نداد.

طرح اسپانسر باشگاه این بود که با گران کردن قیمت بلیت، هم هزینه های میزبانی را به ورزشگاه آزادی بپردازد و هم سود سرشاری را به جیب باشگاه سرازیر کند، اما گرشاسبی مخالفت کرد و در پاسخ به طراحان این مدل اقتصادی جهت درآمدزایی گوشزد کرد قیمت بلیت ها باید طوری باشد که هواداران از هر قشری بتوانند آن را خریداری کنند.

بد نیست بدانید پرسپولیس بابت میزبانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا و پذیرایی از مهمانان خارجی خود، به صورت مجموع جهت برگزاری بازی بیش از 2 میلیارد تومان هزینه را تحمل کرد و می توانست از راه بلیت فروشی چیزی بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان درآمدزایی داشته باشد، اما باشگاه پرسپولیس پشت هوادارانش ایستاد و به عشق آن ها تن به ضرر داد.

فقط در یک قلم، 300 میلیون تومان اجاره ورزشگاه آزادی برای تمرین روز جمعه کاشیما و پرسپولیس و همچنین بازی پرسپولیس در فینال امروز هزینه داشت و به این ارقام باید هزینه اجاره 70 اتاق در هتل اسپیناس برای مهمانان را نیز اضافه کنید ولی پاسخ گرشاسبی به طرح اغواکننده افزایش پول بلیت برای جبران هزینه ها، منفی بود تا طرفداران پرسپولیس با رقمی منطقی بلیت فینال را خریداری کنند و ورزشگاه پر از تماشاگر شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  دمش گرم
  گرشاسبی خیلی زحمت برای مان کشید.
  کاش بماند
 • omid 110
  omid 110 :
  گرشاسبی عالیه...چرا تاج باید و باند اصفهانی میخان بمونن ولی گرشاسبی باید بره...ارتش در مورد گرشاسبی مطلب بنویس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن