شهید کاظمی برای بازی های لیگ آماده می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 749 ] - دوشنبه, 28 آبان 1397

شهید کاظمی برای بازی های لیگ آماده می شود؟

طبق خواسته کادرفنی، پرسپولیسی ها تا پایان سال برای انجام تمرینات خود به کمپ شهید کاظمی برنمی گردند. برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
شهید کاظمی برای بازی های لیگ آماده می شود؟

طبق خواسته کادرفنی، پرسپولیسی ها تا پایان سال برای انجام تمرینات خود به کمپ شهید کاظمی برنمی گردند. برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعا...

ارتش سرخ دات كام :

طبق خواسته کادرفنی، پرسپولیسی ها تا پایان سال برای انجام تمرینات خود به کمپ شهید کاظمی برنمی گردند.

برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل این باشگاه خواسته به علت کیفیت پایین چمن ورزشگاه شهید کاظمی، سرخپوشان حداقل تا پایان سال به کمپ خودشان برنگردند و در ورزشگاه های دیگر که از چمن مطلوب و باکیفیتی بهره می برد، استفاده کنند.

آن ها فعلا چند زمین چمن مثل پژوهشگاه نفت، تهرانسر، خیریه عمل و... را انتخاب کرده اند تا تمرینات را آنجا ادامه دهند و با شروع فصل بهار و مطلوب شدن کیفیت چمن شهید کاظمی، به کمپ اصلی خود برگردند.

در این زمینه شنیدیم حتی این امکان وجود دارد که در صورت کاشت دوباره چمن و برطرف کردن ایرادات اساسی آن، باشگاه پرسپولیس بتواند برخی از بازی های لیگ برتر یا جام حذفی اش را در همین استادیوم برگزار کند، زیرا هم شرایط مکانی خوبی دارد و هم هواداران می توانند به راحتی از روی سکو های این ورزشگاه، شاهد و ناظر بازی ها باشند. از سوی دیگر، اجاره کمرشکن ورزشگاه آزادی هم از بین می رود و چمن آزادی برای بازی های حساس تیم ملی و یا بازی های مهم پرسپولیس استراحت بیشتری خواهد داشت.

فعلا برانکو تیمش را از ورزشگاه شهید کاظمی دور کرده تا احتمال مصدومیت بازیکنانش را کاهش دهد، اما با توجه به هزینه های سرسام آور کشت چمن و اصلاح سطح و زیرسازی آن، بعید است پرسپولیسی ها در ورزشگاه کاظمی تا این حد خرج کنند!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن