داورزنی: مجمع تکلیف پرسپولیس و استقلال را مشخص می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 517 ] - دوشنبه, 28 آبان 1397
داورزنی: مجمع تکلیف پرسپولیس و استقلال را مشخص می کند

 معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش، گفت: پرسپولیس و استقلال در زمره دستگاه های اجرایی هستند که باید از این قانون عمل کنند اما تکلیف این دو باشگاه را هیأ...

ارتش سرخ دات كام :

 معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش، گفت: پرسپولیس و استقلال در زمره دستگاه های اجرایی هستند که باید از این قانون عمل کنند اما تکلیف این دو باشگاه را هیأت مدیره و مجمع مشخص می کند.

محمدرضا داورزنی معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش در حاشیه افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر ورزشی، گفت: یکی از اقدامات وزارت ورزش که با همکاری ادارات کل صورت گرفته سرمایه گذاری روی استعدادها و شناسایی آنها است. ما در رشته های مختلف مثل والیبال تعداد زیادی نوجوان یا جوان در تیم ملی داریم که در همین فرایند استعدادیابی شناسایی شده اند.

وی افزود: بعد از این مسابقات برنامه ای برای استعدادها دیده شده به این صورت که آنها رصد و مانیتور می شوند که ببینیم وضعیت رو به بهبود آنها چگونه است. این ورزشکاران تا المپیک بعدی ارزیابی می شوند و می توانم بگویم هر سال خون تازه ای از نیروهای جوان به فدراسیون ها تزریق می شود.

داورزنی در ادامه درباره قانون منع به کارگیری بازنشسته ها و اینکه اعلام شده که به چند فدراسیون بودجه داده نمی شود، تشریح کرد: موضوع بازنشسته ها به دفعات پاسخ داده شده است. چرا اصرار دارید این موضوع را مطرح کنید؟ همان قانونی که منع به کارگیری بازنشسته ها را گفته در جای دیگر این اجازه را به جانبازان و آزادگان داده تا افرادی که قبل از تصویب قانون بازنشسته شده اند، می توانند به خدمت برگردند. ما نمی توانیم این حق را از کسانی که شامل ماده 60 جامعه ایثارگری می شوند، سلب کنیم. آنها می توانند ادامه کار داشته باشند.

معاون وزیر افزود: از زمان اجرای قانون که البته بین دیوان محاسبات و سازمان بازرسی اختلاف وجود دارد. بعد از اتمام قانون نمی توانیم به فدراسیون هایی که بازنشسته دارند، پول دهیم. ما از زحماتی که همه بچه ها کشیدند تشکر می کنیم. در کشور تعداد زیادی جانباز و ایثارگر داریم اما این روندی را که مطبوعات دنبال می کنند می بینم، احساس می کنم نگاه بعضی دوستان باید تغییر کند. حق آنها نیست این طور برخورد شود. خیلی از جانبازان ما خدمت کرده اند، مطمئن باشید دوستان هم تمکین می کنند، ما هم موظف هستیم قانون را اجرا کنیم.

داورزنی درباره مسائل مطرح شده در فوتبال تصریح کرد: اجازه دهید فوتبال در آرامش کارش را دنبال کند. مجمع بالاترین تصمیم گیرنده است. ما نیاز داریم این آرامش را حفظ کنیم بعضی ها می گویند می خواهند قانون را دور بزنند مگر می شود؟ مطمئن باشید دوستان در فدراسیون فوتبال دنبال حفظ آرامش هستند. نباید بیش از اندازه به یک موضوع بپردازیم، ما باید قانون را اجرا کنیم. حق رئیس یا دبیر فدراسیون هم این است که از فرصت قانونی استفاده کند. خلاف قانون عمل نکردیم به عنوان دستگاه اجرایی این هماهنگی را داریم که نه لطمه ای به فدراسیون بخورد و نه به دوستان.

وی در پاسخ به فارس، درباره وضعیت گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس و استقلال در زمره دستگاه های اجرایی هستند که باید از این قانون عمل کنند اما تکلیف این دو باشگاه را هیأت مدیره و مجمع مشخص می کند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای درباره اتمام دوره 4 ساله شایسته در فدراسیون تنیس، گفت: تا همین چند روز آینده زمان انتخابات مشخص می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن