بت بال

بازگشت به لیگ با طلسم شکنی؛ سیزده شیرین

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 943 ] - دوشنبه, 28 آبان 1397

بازگشت به لیگ با طلسم شکنی؛ سیزده شیرین

زدن گل اول را می توان مثل یک کلید گنج برای حریفان پرسپولیس برانکو دانست. کلیدی که اگر به آن دست پیدا کنند می توانند از این که با امتیاز زمین بازی را ترک می کن... 5 out of 5 based on 4 ratings.
بازگشت به لیگ با طلسم شکنی؛ سیزده شیرین

زدن گل اول را می توان مثل یک کلید گنج برای حریفان پرسپولیس برانکو دانست. کلیدی که اگر به آن دست پیدا کنند می توانند از این که با امتیاز زمین بازی را ترک می کن...

ارتش سرخ دات كام :

زدن گل اول را می توان مثل یک کلید گنج برای حریفان پرسپولیس برانکو دانست. کلیدی که اگر به آن دست پیدا کنند می توانند از این که با امتیاز زمین بازی را ترک می کنند مطمئن باشند. پیکان که پیش از این هم از این فرمول استفاده کرده و برنده شده بود در این بازی نتوانست به هدف خود برسد و با اشتباه دروازه بان شان این کلید ارزشمند را از دست دادند.

پرسپولیس موفق برانکو یک نقطه ضعف بزرگ به نام کامبک دارد. مربی ای که از ابتدای حضورش در پرسپولیس در لیگ چهاردهم در 23 بازی گل اول را دریافت کرده و تنها در دو بازی برنده از میدان خارج شده است. این فصل تنها دیدار که پرسپولیس عقب افتاد مقابل صنعت نفت آبادان بود که در نهایت توانست با تساوی زمین را ترک کند.

فصل گذشته آنها در 5 بازی گل اول بازی را دریافت کردند؛ دو بازی را با مساوی و سه بازی را با باخت به پایان رساندند و هیچ بردی را در این 5 بازی تجربه نکردند. هیچ تیمی در لیگ بعد از خوردن گل اول، کمتر از پرسپولیس امتیاز نگرفت. لیگ شانزدهم هم سه باخت و سه مساوی حاصل تلاش آنها برای جبران نتیجه بود. در آن فصل هم هیچ تیمی در بازی هایی که گل اول را خورد کم امتیازتر از پرسپولیس نبود.

لیگ پانزدهم یک کامبک مقابل نام شاگردان برانکو دیده می شود. هفته بیست و چهارم و در بازی مقابل سیاه جامگان اتفاقی تاریخی برای مربی کروات محسوب می شود. این تنها دیداری بود که تا قبل از بازی امروز مقابل پیکان پرسپولیس توانست بعد از باز شدن دروازه اش با گل افتتاحیه سه امتیاز را هم  از آن خود کند. اتفاقی که چهار هفته بعد مقابل نفت تهران موفق به تکرار آن نشد و بعد از گل اول باز هم باخت. آنها در آن فصل 9 بازی گل خوردند و یک برد و 4 باخت و 4 مساوی بدست آوردند.

یک بازی و یک باخت در لیگ چهاردهم آمار برانکو را به 23 بازی و 2 کامبک می رساند. آنها در بازی مقابل پیکان بعد از 13 بازی که نتوانسته بودند با خوردن گل اول برنده از میدان خارج شوند رکوردشکنی کردند و شاگردان جلالی را شکست دادند. آنها در این بازی کلید گنج را از دست جلالی و شاگردانش درآوردند تا بتوانند در کورس قهرمانی باقی بمانند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن