عصبانیت برانکو از داور؛ دلیل داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 997 ] - سه شنبه, 29 آبان 1397

عصبانیت برانکو از داور؛ دلیل داشت

برانکو ایوانکویچ بار ها در طول دو نیمه بازی با پیکان از عملکرد تیم داوری گلایه کرد و اعتراضش را با سر دادن فریاد های بلند، نشان داد. با توجه به سابقه رفتاری ا... 5 out of 5 based on 8 ratings.
عصبانیت برانکو از داور؛ دلیل داشت

برانکو ایوانکویچ بار ها در طول دو نیمه بازی با پیکان از عملکرد تیم داوری گلایه کرد و اعتراضش را با سر دادن فریاد های بلند، نشان داد. با توجه به سابقه رفتاری ا...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکویچ بار ها در طول دو نیمه بازی با پیکان از عملکرد تیم داوری گلایه کرد و اعتراضش را با سر دادن فریاد های بلند، نشان داد.

با توجه به سابقه رفتاری او کنار زمین عصبانیت برانکو چندان طبیعی نبود. اعتراض او دلیل واضحی داشت. در واقع سرمربی سرخپوشان می داند از این به بعد هر کدام از بازیکنانش مصدوم شوند، دیگر جایگزین ندارند و او مجبور می شود در 5 بازی پیش رو تا پایان نیم فصل، از یاران جوان و بی تجربه اش سود ببرد. از این رو، بابت بی توجهی داور نسبت به بازی فیزیکی بازیکنان پیکان، چند مرتبه از کوره در رفت و به تیم داوری اعتراض کرد.

برانکو 5، 6 بار به سمت داور چهارم و ناظر بازی رفت و بابت بی تفاوتی های قاضی میدان نسبت به خشونت بیش از حد بازیکنان پیکان و افزایش احتمال مصدومیت بازیکنان تیمش اعتراض کرد. موضوع عجیب تر اینجاست که عملکرد مهدی مرجان زاده داور بازی به گونه ای بود که صدای اعتراض مجید جلالی سرمربی و سایر ارکان فنی در تیم پیکان را هم در آورده بود!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن