بازگشت عالیشاه به روزهای خوب

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 752 ] - سه شنبه, 29 آبان 1397
بازگشت عالیشاه به روزهای خوب

وینگر تکنیکی پرسپولیس توانست بعد از مدتها افول، بازی درخور تحسینی از خود نشان بدهد. دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان در دیداری معوقه از هفته ی نهم رقابت های لیگ ...

ارتش سرخ دات كام :

وینگر تکنیکی پرسپولیس توانست بعد از مدتها افول، بازی درخور تحسینی از خود نشان بدهد.

دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان در دیداری معوقه از هفته ی نهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان این مسابقه این تیم پرسپولیس بود که با نتیجه 2 بر 1 بر حریف سرسخت خود غلبه کرد و سه امتیار حساس این بازی را به حساب خود واریز کرد.

ستاره ی پرسپولیس در این دیدار امیدعالیشاه بود که بالاخره بعد از مدتها توانست نمایشی از خود نشان بدهد که همواره از او انتظار می رفته است.

عالیشاه در این مسابقه موفق شد بارها و بارها از یار مستقیم خود عبور کرده و برای پرسپولیس ایجاد موقعیت بکند امری که برانکو را بیش از پیش به بازگشت امید به فرم ایده آل گذشته امیدوار کرد.

موردی که در این مسابقه بیش از پیش در مورد عالیشاه جلب توجه می کرد دهان خونی این بازیکن بود. در اواسط نیمه ی اول در برخوردی که با علی حمودی داشت دهان او دچار خونریزی شد و تا پایان مسابقه با دهان پر از خون که دائما توسط دستمال تمیز می شد به بازی ادامه داد و تحسین هواداران پرسپولیس را برانگیخت.

در روزهایی که پرسپولیس فشرده ترین برنامه ی تاریخ خود را سپری می کند و باید در لیگ برتر یکی پس از دیگری به مصاف تیمهای مدعی برود بازگشت امید عالیشاه به روزهای اوج خبر فوق العاده ای برای برانکو خواهد بود تا او بتواند با توجه به کمبود نفراتی که با آن دست و پنجه نرم می کند، پرسپولیس را بهتر از گذشته آماده ی رقابت با تیمهای متمول و مدعی در لیگ برتر کند.

از ابتدای فصل تاکنون عالیشاه نتوانسته بود عملکرد خوبی از خود نشان دهد که همین امر باعث شده بود شایعه ی جدایی این بازیکن در نیم فصل به گوش برسد. مخصوصا که در نیم فصل و در بخش تهاجمی بازیکنان بزرگی به تیم پرسپولیس اضافه خواهند شد و ترافیک در خط هافبک این تیم به اوج خود خواهد رسید و باید ببینیم عالشاه می تواند این فرم خوب خود را حفظ کرده و به عنوان یار ثابت پرسپولیس به میدان برود یا خیر.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • OMID PERSI
    OMID PERSI :
    بهترین خبر تو این بی بازیکنی اینه که بهترین پاسور لیگ به روزای اوجش داره برمیگرده
    عالی بود عالیشاه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن