برانکو: انتظار داریم ملی پوشانمان سالم به تیم بازگردند

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1046 ] - سه شنبه, 29 آبان 1397

برانکو: انتظار داریم ملی پوشانمان سالم به تیم بازگردند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:فوتبال ایران و پرسپولیس به بهترین شکل خود را به دنیا نشان دادند، هواداران بسیار جوانمردانه رفتار کردند و حتی باخت و از دست رفت... 5 out of 5 based on 5 ratings.
برانکو: انتظار داریم ملی پوشانمان سالم به تیم بازگردند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:فوتبال ایران و پرسپولیس به بهترین شکل خود را به دنیا نشان دادند، هواداران بسیار جوانمردانه رفتار کردند و حتی باخت و از دست رفت...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:فوتبال ایران و پرسپولیس به بهترین شکل خود را به دنیا نشان دادند، هواداران بسیار جوانمردانه رفتار کردند و حتی باخت و از دست رفتن قهرمانی را ورزشکارانه پذیرفتند.

برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران، گفت: ابتدا مایل هستم از همکارانم و مربیان ایرانی تشکر کنم. بازیکنان بزرگ سابق پرسپولیس مثل مهدوی کیا، میناوند، هاشیمان، کریمی و ... به ما تبریک گفتند.

وی افزود: نه تنها به من بلکه به کل تیم ما تبریک گفتند. هر موفقیتی که یک تیم ایرانی به دست بیاورد موفقیتی برای کل فوتبال ایران است.

* از مسئولیت این بازی بزرگ بر آمدیم
برانکو در مورد اینکه هر وقت عرصه تنگ شده پرسپولیس توانسته بهتر نتیجه بگیرد، خاطرنشان کرد: بابت برد در بازی دیروز بسیار خوشحال هستم. می دانید در چه وضعی بازی را بردیم. مقابل یک تیم خوب و باکیفیت برنده شدیم. یک تیم بسیار خوب مقابل ما بازی کرد. آنها بالانس خوبی داشتند. می دانید بعد از هر تعطیلی و وقفه ای بازی کردن سخت است. ما فقط یک روز تمرین داشتیم و به خوبی از عهده مسئولیت این بازی بزرگ بر آمدیم. به بازیکنانم به خاطر عملکرد خوبشان و شوقی که در بازی دیروز داشتند تبریک می گویم. آنها با لیاقت برنده شدند.

* داوران یک اوت هم به ما هدیه نکردند
برانکو در مورد اینکه باشگاه پیکان امروز با انتشار متنی داور را مقصر نتیجه دیروز قلمداد کرده است، گفت:: امروز دوباره فیلم بازی را نگاه می کنم. به نظر من داور بیشتر به سود پیکان سوت زده است. در مدتی که در ایران بودم داوران حتی یک اوت هم به ما هدیه نکردند. در بازی دیروز سه آفساید برای ما پرچم زده نشد. قبل از گل ما یک خطا روی امید عالیشاه اتفاق افتاد که داور باید 20 متر جلوتر خطا را اعلام می کرد اما توپ را 15 متر عقبتر برد.

* کمک نمی خواهیم فقط داوری منصفانه باشد
وی در پاسخ به این سوال که بین داوری در ایران و آسیا خیلی اختلاف هست و دیروز برای برخوردی که باعث آسیب دیدگی امید عالیشاه شد داور جریمه ای در نظر نگرفت، گفت: بله همینطور است. آن صحنه مقابل  داور چهارم و کمک داور اتفاق افتاد و عالیشاه ضربه خورد. ما در کارمان به کمک کسی نیاز نداریم و فقط داوری ها منصفانه باشد. ما مقابل سایپا هم گل آفساید خوردیم.

* بازیکنان ما باید به حریف اجازه می دادند کتکشان بزند؟
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود رای اعلام شده در مورد بازیکنان پرسپولیس در بازی با سایپا منصفانه بوده است، گفت: اگر طبق خواسته این افراد می خواستند رای بدهند باید 10 بازیکن سایپا را مادام العمر محروم می کردند. آیا بازیکنان ما باید اجازه به حریف اجازه می دادند آنها را کتک بزند و عصبی کند؟ اصلا نمی دانم چرا بازیکنان ما جریمه شدند.

*انتظار داریم ملی پوشانمان سالم و سرحال به تیم بازگردند
وی در مورد دیدار مقابل تراکتورسازی، گفت: با احترام به سایر حریفان بازی ما مقابل استقلال، تراکتورسازی و سپاهان  دربی است. انتظار دارم ورزشگاه پر شود و ملی پوشان ما سالم و سر حال به تیم بازگردند. تراکتورسازی بعد از شروع بدی که داشت در لیگ جا افتاده است. سه کاپیتان تیم ملی و آقای گل فعلی لیگ در این تیم حضور دارند و آنها  قوی هستند.

* بازیکنان لیاقت تمجید دارند
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه به او لقب پادشاه بازگشت داده شده است، گفت: من اینجا هستم که به بازیکنان برای ارائه توانایی هایشان کمک کنم. بیش از همه بازیکنان لیاقت تمجید دارند. شما دیدید بازیکنان چقدر با انگیزه بودند. اینجا هستیم که به این تیم کمک کنیم. بعد از این بازی سخت بازگشت تیم به حالت اولیه بسیار دشوار است. سال قبل در شرایطی که قوی تر بودیم مقابل پیکان یک بر صفر باختیم اما امسال حریف قوی تر از بود ولی دو بر یک پیروز شدیم.

*در مورد مسائل داخلی ایران نمی توانم صحبت کنم
وی در مورد اینکه بحث کنار رفتن حمیدرضا گرشاسبی مطرح شده و آیا این مسئله روی ادامه کار او هم تاثیر می گذارد، گفت: نمی دانم گرشاسبی می رود یا می ماند. خیلی وقت است این حرف ها را می شنوم. در مورد فدراسیون هم موضوعاتی از این قبیل شنیدیم.نمی توانم در مورد مقررات داخلی ایران  صحبت کنم.در ایران تغیرات خیلی زود به زود انجام می شود.گرشاسبی به خوبی به وظایف خود عمل کرده و امور تیم را درست در اختیار گرفت اما نمی توانم نظری در مورد این وضعیت بدهم چرا که قوانین ایران را نمی دانم.پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی سازمان های بزرگی هستند و قائم به فرد نیستند.شما دیدید چند بازیکن ما رفتند اما با این وجود همچنان قهرمان هستیم و به فینال آسیا رفتیم.

* هدف ما کسب بیشترین پیروزی ها است
برانکو در مورد اینکه این اخبار و حواشی بیشتر باعث شده هواداران در مورد آینده او نگران باشند، اظهار داشت: همیشه در ابتدای کارمان گفتیم هدف و فلسفه ما چیست. فرقی ندارد مدیرعامل کیست و چه کسی بازی می کند. فرقی نمی کند مربی چه کسی است. هدف ما کسب پیروزی در بیشترین بازی ها و کسب بیشترین قهرمانی است. این تعهد را در قبال هواداران به عمل رساندیم. 40 میلیون نفر پشت سر ما هستند و پرسپولیس یک موسسه بزرگ است.

* فوتبال ایران و پرسپولیس به بهترین شکل به دنیا نشان داده شد
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه او یک قهرمانی در آسیا به هواداران بدهی دارد و آیا این اتفاق رقم می خرود تصریح کرد: این موضوع هیچ وقت قابل پیش بینی نیست. افتخار می کنم به نیمه نهایی رفتیم و آنقدر به جام نزدیک شدیم. افتخار می کنم یک مراسم بسیار زیبا ورزشی را شاهد بودیم که تا به حال در آسیا اتفاق نیفتاده بود. فوتبال ایران و پرسپولیس به بهترین شکل خود را به دنیا نشان دادند. هواداران بسیار جوانمردانه رفتار کردند و حتی باخت و از دست رفتن قهرمانی را ورزشکارانه پذیرفتند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    آقای برانکو، از شما انتظار داریم بازیکنان مستعد امید ما مثل اسدی و حسین پور که دیروز بازی کردند بازم بازی کنند. همینطور طاهرخانی، احسان حسینی، بهاروند و . . .
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    آقای برانکو، دیدید چقدر بازیکنان امید ما خوب و مستعد بودند!!؟ ما باید به سمتی بریم که دو تیم خوب داشته باشیم. نیم فصل دوم و سال آینده، بازیها بسیار فشرده خواهد شد و ما باید آمادگی هر سه چهار روز بازی کردن را داشته باشیم. کاشیمای ژاپن 4روز قبل از بازی با پرسپولیس بازی می کرد ولی با تیم دوم. این بازیکنان باید کم کم در لیگ بازی کنند تا عصای دست پرسپولیس باشند. همین امثال طاهرخانی و حسین پور بودند که توی بازی با السد در قطر عصای دست پرسپولیس شدند.

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن