پرسپولیس - تراکتور؛ جنگ برای 78 هزار صندلی!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 681 ] - چهارشنبه, 30 آبان 1397

پرسپولیس - تراکتور؛ جنگ برای 78 هزار صندلی!

همچون مسابقات قبلی پرسپولیس و تراکتورسازی، بار دیگر هواداران دو تیم اشتیاق زیادی برای حضور در ورزشگاه آزادی دارند. هفته آینده تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی د... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس - تراکتور؛ جنگ برای 78 هزار صندلی!

همچون مسابقات قبلی پرسپولیس و تراکتورسازی، بار دیگر هواداران دو تیم اشتیاق زیادی برای حضور در ورزشگاه آزادی دارند. هفته آینده تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی د...

ارتش سرخ دات كام :

همچون مسابقات قبلی پرسپولیس و تراکتورسازی، بار دیگر هواداران دو تیم اشتیاق زیادی برای حضور در ورزشگاه آزادی دارند.

هفته آینده تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. این بازی از زمان بازگشت تراکتور به لیگ و اوج گیری این تیم، یکی از حساس ترین مسابقات فصل بوده و همواره جذابیت های بسیاری را در خود داشته است. بازی های پرگل، حضور پرشور هواداران، ستاره های متعدد داخل زمین و البته رقابت های جدولی مهم ترین عوامل حساسیت این بازی هستند که در این بین، حضور پرشور هواداران رنگ و بوی خاصی به مسابقه می بخشد.

تراکتوری ها اغلب خواستار ظرفیت بیش از 10 درصد در ورزشگاه آزادی هستند اما در سه چهار سال اخیر و باتوجه به حساسیت بالای بازی این دو تیم، باشگاه پرسپولیس سعی کرده تا به صورت تمام و کمال از امتیاز میزبانی استفاده بکند.

این بار هم دو تیم در شرایطی مقابل هم قرار می گیرند که رقابت شدیدی در جدول دارند و این 3 امتیاز می تواند تکلیف رتبه شان در نیم فصل را تا حدودی روشن کند. از این رو تراکتوری ها عزم راسخی برای حضور پرتعداد در ورزشگاه آزادی دارند و از همین حالا اتوبوس های زیادی را برای سفر به تهران رزرو کرده اند. این در حالی است که عموما 5-6 هزار تراکتوری هم از شهر تهران به ورزشگاه آزادی می روند و باتوجه به اختصاص ظرفیت 10 درصدی ورزشگاه آزادی یعنی 7800 صندلی، مشخص نیست تراکتوری هایی که از شهرهای آذربایجان به تهران خواهند آمد، به چه شکلی در ورزشگاه مستقر خواهند شد.

بلیت فروشی بازی نیز از روی گذشته آغاز شده و هواداران مشتاق نزدیک به نیمی از بلیت ها را خریداری کرده و همچنان بلیت فروشی اینترنتی ادامه دارد. نکته جالب این که طرفداران هر دو تیم در شبکه های اجتماعی از مخاطبانشان درخواست می کنند که ابتدا بلیت جایگاه تیم مقابل را بخرند تا بتوانند ظرفیت بیشتری را از ورزشگاه در اختیار داشته باشند؛ اتفاقی که شاید تنها در ایران رخ می دهد! البته از طرف دیگر برگزاری بازی در یک روز تعطیل رسمی باعث می شود تا پرسپولیسی ها نیز بتوانند همچون هواداران تراکتور از ساعات ابتدایی ظهر راهی ورزشگاه شوند.

در این بین باید دید باشگاه پرسپولیس و شورای تامین چند درصد از ورزشگاه را در اختیار تیم میهمان قرار خواهند داد و از آن مهم تر، باید دید سامانه بلیت فروشی آیا می تواند به صورت عادلانه بلیت مسابقه را بفروشد و همچنین نیروهای انتظامی موفق به تخصیص درست جایگاه ها به هواداران دو تیم خواهند شد یا خیر؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانی
    امیر ایرانی :
    به هیچ عنوان این بازیو نباید هواداران عزیز اجازه بدهند که حتی یک صندلی خالی بمونه..یکی از مهمترین بازیهاست که لازمه پوزه خیلیها بخاک مالیده بشه..بخصوص اینکه اون مدیرش هم از تشویق تیم ژاپنی دفاع کرده که نشون میده نه تنها شعور مدیریت نداره«بلکه علنآ از آندسته از هوادارن بیوطن و پان ترک هم حمایت کرده ( منهای وطنپرستان وهوادارن فهیم آذری عزیز ) مدیری که مسلمآ از تازه بدوران رسیده های همون بخش خاص نهادیست که جدیدآ برای حضور در منابع اقتصادی« دیگه لازم نمیبینه که حتمآ با پیشونی مهر داغ شده وانگشتر وتسبیح وریش «حضور داشته باشه..( داشته باشین تا روزیکه گند این یکی هم مثل هدایتی بالا بزنه.)
    لذا خواهشابه هیچ عنوان کم نزارید و اینبار سعی کنید نود دقیقه را تمامآ تشویق کنید بدون کوچکترین اهانت و درگیر شدن با آنها «زیرا یکی از نقشه هاشون همین ایجاد درگیری برای محرومیتهای دوباره است..اینم خبریه که بسیار موثقه.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن