پرسپولیس - تراکتور؛ فراتر از مرزهای تهران و تبریز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 402 ] - پنجشنبه, 1 آذر 1397

پرسپولیس - تراکتور؛ فراتر از مرزهای تهران و تبریز

دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی هوادارانی را از نقاط مختلف ایران به ورزشگاه آزادی می کشاند. بعید است روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی صندلی خالی وجود داشته با... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پرسپولیس - تراکتور؛ فراتر از مرزهای تهران و تبریز

دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی هوادارانی را از نقاط مختلف ایران به ورزشگاه آزادی می کشاند. بعید است روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی صندلی خالی وجود داشته با...

ارتش سرخ دات كام :

 دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی هوادارانی را از نقاط مختلف ایران به ورزشگاه آزادی می کشاند.

بعید است روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی صندلی خالی وجود داشته باشد چرا که هواداران هر دو تیم پرسپولیس و تراکتور از همین حالا برای آغاز مسابقه لحظه شماری می کنند. در سامانه فروش بلیت الکترونیکی اکثر بلیت های بازی به فروش رسیده اند و همین موضوع اشتیاق طرفداران پرشور سرخ های تهران و تبریز را نمایان می کند.

 اما اگر فکر می کنید این بازی تنها برای هواداران تهرانی و تبریزی حساس است، سخت در اشتباه هستید. پرسپولیس که طبیعتا در جای جای ایران هواداران پرتعداد خود را دارد ولی نکته جالب این است که بسیاری از آن ها برای تماشای این بازی و حمایت از تیم محبوبشان قصد دارند به تهران بیایند! اوضاع برای تراکتوری ها کمی متفاوت است. تی تی ها در تهران آنقدری هوادار دارند که بتوانند 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی را پر کنند اما در آستانه بازی پرسپولیس و استقلال، اتوبوس های مختلفی از شهرهای آذربایجان برای سازماندهی تراکتوری ها به راه می افتد تا آن ها را به ورزشگاه آزادی برساند.

 هم اکنون آن چه شبکه های اجتماعی نشان می دهد، حداقل 10 اتوبوس از تبریز، مرند، اهر و... برای سفر یک روزه به تهران اعلام آمادگی کرده اند و همین موضوع باعث می شود تا احتمالا بخشی از هواداران مقیم تهران پشت در ورزشگاه بمانند.

 تراکتوری ها هر بار تمایل دارند بیش از 10 درصد از ورزشگاه آزادی را به دست خود در بیاورند اما واقعیت این است که در تمام دنیا، اگر پیش بینی ها بر این باشد که هواداران تیم میزبان تا شروع بازی می توانند 90 درصد خود را پر کنند، آن جایگاه ها به تیم میهمان نمی رسد. به طور مثال در بازی پرسپولیس - پدیده هیچگاه هواداران تیم مشهدی نمی توانند ظرفیت تماشاگران خود را پر کنند.

 همچنین نکته دیگر این است که احتمالا هواداران برای گرفتن جایگاه مدنظر خود باید زودتر به ورزشگاه بروند که این موضوع جذابیت پیش از بازی را افزایش می دهد اما سبب خستگی هواداران خواهد شد. بالاخره روزی باید سازوکار این فراهم شود که هواداران مثل تمام نقاط دنیا چند دقیقه پیش از بازی به ورزشگاه آزادی بروند.

در فوتبال جهان کمتر پیش می آید یک مسابقه داخلی فوتبال دوستانی از شهرهای مختلف را به ورزشگاه بکشاند. در چنین شرایطی بهتر است که هواداران دو تیم با خود کنترلی، اجازه سو استفاده به برخی را ندهند و هدفشان از حضور در ورزشگاه تنها تماشای 90 دقیقه فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : علیرضا فغانی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 25 بهمن 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن