آرزوی رادو؛ خداحافظی از فوتبال در پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 890 ] - پنجشنبه, 1 آذر 1397

آرزوی رادو؛ خداحافظی از فوتبال در پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان دوم پرسپولیس، با شخصیتی که از خودش نشان داده نزد پرسپولیسی ها به شدت محبوب شده. او بسیار متعصب است و تعصبش روی پرسپولیس باور نکردن... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آرزوی رادو؛ خداحافظی از فوتبال در پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان دوم پرسپولیس، با شخصیتی که از خودش نشان داده نزد پرسپولیسی ها به شدت محبوب شده. او بسیار متعصب است و تعصبش روی پرسپولیس باور نکردن...

ارتش سرخ دات كام :

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان دوم پرسپولیس، با شخصیتی که از خودش نشان داده نزد پرسپولیسی ها به شدت محبوب شده. او بسیار متعصب است و تعصبش روی پرسپولیس باور نکردنی است.

حالا او از ماندن در پرسپولیس و علاقه اش به خداحافظی از فوتبال در پرسپولیس گفته است: «من حس فوق العاده ای در پرسپولیس دارم. در تک تک لحظات تمرین و بازی های پرسپولیس با تمام وجود کار می کنم. حضور در این تیم و کنار کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس برای من افتخار بسیار بزرگی به حساب می آید. باشگاه ما فراتر از سایر تیم هاست و بزرگترین تیم ایران است و هر بازیکنی آرزو دارد که در این تیم حضور داشته باشد. خودم به شخصه خیلی دوست دارم تا پایان دوران فوتبالم در پرسپولیس باشم و با پیراهن این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کنم. البته نمی توان چیزی را پیش بینی کرد و باید دید در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.»

رادشویچ مشکلی در این باره ندارد و حتی می گوید همسرش هم به ایران و تهران علاقمند است: «همسرم هم از اینکه کنارم حضور دارد راضی و خشنود است. او تهران را دوست دارد و از زندگی در ایران راضی است. او به فوتبال علاقه دارد و همه بازی های پرسپولیس را دنبال می کند. او علاقه زیادی دارد تا به ورزشگاه بیاید و از نزدیک بازی های پرسپولیس را ببیند، ولی با توجه به شرایط موجود فعلاً این مسئله امکان پذیر نیست، ولی اگر شرایطش مهیا شود همسرم به ورزشگاه می آید.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه :
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن