سوژه روز؛ وضعیت متفاوت بازیکنان پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 778 ] - پنجشنبه, 1 آذر 1397

سوژه روز؛ وضعیت متفاوت بازیکنان پرسپولیس

اتفاق مهم در حاشیه دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان، وضعیت آسیب دیدگی برخی از بازیکنان تیم میزبان بود. واقعیت این است که تعدادی از شاگردان برانکو از مدت ها قبل د... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سوژه روز؛ وضعیت متفاوت بازیکنان پرسپولیس

اتفاق مهم در حاشیه دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان، وضعیت آسیب دیدگی برخی از بازیکنان تیم میزبان بود. واقعیت این است که تعدادی از شاگردان برانکو از مدت ها قبل د...

ارتش سرخ دات كام :

اتفاق مهم در حاشیه دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان، وضعیت آسیب دیدگی برخی از بازیکنان تیم میزبان بود. واقعیت این است که تعدادی از شاگردان برانکو از مدت ها قبل دچار آسیب دیدگی شده اند، اما باز هم با تمام وجود و علیرغم تحمل درد، برای تیم شان بازی می کنند و بهترین نتایج را نیز رقم می زنند.

به عنوان مثال سیدجلال حسینی از ناحیه عضله زیر زانو مدت هاست که دردی را تحمل می کند، اما بدون اشاره به مصدومیتش، همیشه در تمرینات و بازی ها حاضر است. او به تازگی وارد 37 سالگی شده و طبیعتا بدن یک بازیکن 37 ساله با بدن بازیکنان جوان، متفاوت است، ولی این مسائل، تمرکز کاپیتان را بهم نمی ریزد. شجاع خلیل زاده از ابتدای فصل تا کنون با درد شدید گردن می جنگد، اما همچنان با فیزیوتراپی و آب درمانی برای تیمش بازی می کند.

امید عالیشاه از ناحیه مچ پا مصدوم بود، محسن ربیع خواه هنوز به شرایط آرمانی نرسیده و به علت احساس درد در زانویش که فروردین ماه به علت پارگی رباط صلیبی جراحی کرد، از زمین بیرون آمد. بشار رسن هم در دیدار تدارکاتی تیم ملی عراق مقابل بولیوی از ناحیه کتف آسیب دیده است.

کمال کامیابی نیا همچنان از ناحیه کتف مصدوم است و سیامک نعمتی هم دردی در ناحیه هسترینگ احساس می کند، اما همه بازیکنان پرسپولیس برای تیم شان مقابل پیکان به میدان رفتند تا صاحب سه امتیاز این دیدار حیاتی شوند. حالا هم خود را مهیای تقابل با تراکتورسازی می کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن