بحران کتف در پرسپولیس؛ بشار مثل کمال؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 787 ] - پنجشنبه, 1 آذر 1397
بحران کتف در پرسپولیس؛ بشار مثل کمال؟

بحران مصدومیت در تیم فوتبال پرسپولیس آنقدر همه گیر شده که مشخص نیست تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر، برانکو دیگر بازیکنی برای چیدن 11 بازیکن اصلی در ترکیب رسمی ...

ارتش سرخ دات كام :

بحران مصدومیت در تیم فوتبال پرسپولیس آنقدر همه گیر شده که مشخص نیست تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر، برانکو دیگر بازیکنی برای چیدن 11 بازیکن اصلی در ترکیب رسمی تیمش خواهد داشت یا نه! بعد از مصدومیت محسن ربیع خواه از ناحیه رباط صلیبی که منجر به دوری 6 ماهه او از فوتبال شد، سپس حسین ماهینی در دربی اخیر از همین ناحیه دچار آسیب دیدگی شدید شد تا فصل برای این بازیکن بوشهری این گونه به پایان برسد. در جدیدترین بدشانسی پرسپولیسی ها، محمد انصاری در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا هم با پارگی رباط صلیبی روبه رو شد تا او هم نتواند تا آخر فصل تیم پرسپولیس را همراهی کند. حالا به این شرایط باید کتف و گردن درد شجاع خلیل زاده، مصدومیت سیدجلال حسینی از ناحیه مچ پا و مصدومیت شدید امید عالیشاه را که باعث شد در بازی مقابل کاشیما آنتلرز به میدان نرود هم اضافه کرد تا مشخص شود که تیم پرسپولیس چه وضعیت بغرنجی از نظر نیروی انسانی دارد، آن هم پرسپولیسی که دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم بوده و نه تنها بازیکن هم نتوانسته بگیرد بلکه بازیکنانی نظیر مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، صادق محرمی و وحید امیری را هم از دست داده که هرکدام از آنها می توانند در هر تیمی یک وزنه باشند.

بشار، کمال دوم!
موضوع دیگری که تیم پرسپولیس و سرمربی آن را اذیت می کند، مصدومیت های بی موقع و ناگهانی کمال کامیابی نیا از ناحیه کتف است، به طوری که باعث شده این بازیکن ارزشمند چندبار با دررفتگی کتف روبه رو شود و نتواند در برخی بازی ها هم تیمی هایش را در پرسپولیس همراهی کند. حالا به این شرایط باید بشار رسن را هم اضافه کرد. بازیکن تکنیکی تیم پرسپولیس که از ملی پوشان تیم ملی عراق هم به حساب می آید هم جدیدا دچار دررفتگی از ناحیه کتف شده و این موضوع دشواری های تیم پرسپولیس را برای استفاده از بازیکنان بیشتر از پیش عیان می کند.

افشای مشکل رسن در ژاپن
برای اولین بار پرسپولیسی ها در ژاپن متوجه شدند که بازیکن عراقی تیم شان از ناحیه کتف مشکل جدی و مشابه کامیابی نیا دارد. این بازیکن در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیما آنتلرز از ناحیه کتف مصدوم شد و وقتی به بیرون از زمین رفت، به پزشکان تیمش اعلام کرد که خودش می تواند کتفش را جا بیندازد و این مصدومیت برای او مشکل ساز نیست. پزشکان پرسپولیس اما بعدا متوجه شدند که این بازیکن پیش از این هم دچار این مصدومیت شده بود اما با خوش شانسی در یک سالی که در پرسپولیس حضور دارد، این اتفاق برایش رخ نداده بود اما در ژاپن با این مصدومیت روبه رو شد و حالا در تیم ملی عراق هم با این وضعیت روبه رو شده است. بشار جمعه در تمرین تیم ملی عراق در بازی دوستانه به مصاف تیم ملی بولیوی رفت که در این بازی از ناحیه کتف باز هم مصدوم شد و بعد از معاینات پزشکی مشخص شد این بازیکن باز از ناحیه کتف با دررفتگی روبه رو شده و با این وضعیت به بازی مقابل حریف تدارکاتی تیم ملی عراق ادامه نداد.

او قرار است امروز راهی تهران شود و از جمعه در تمرینات پرسپولیس برای بازی حساس مقابل تراکتورسازی حضور پیدا کند. در این میان برانکو که تیمش بازی های حساس و سختی در پیش دارد با یک لشکر بازیکن مصدوم و مستعد به مصدومیت روبه رو است و نمی داند در این شرایط باید چه کاری انجام دهد. به هرحال فشردگی بازی های پرسپولیس در چند ماه اخیر و حضور همزمان برخی بازیکنان ملی پوش در تیم های ملی ایران و عراق، شرایط بدنی بازیکنان را تحلیل برده و آنها بیشتر از هر زمان دیگری مستعد مصدومیت هستند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

با بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 16 بهمن 1396 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن