بیانیه پیشکسوتان خطاب به هواداران پرسپولیس و تراکتور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 783 ] - پنجشنبه, 1 آذر 1397

بیانیه پیشکسوتان خطاب به هواداران پرسپولیس و تراکتور

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس بیانه ای را خطاب به هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی صادر کرد. شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس پیش از بازی تیم های پرسپولیس و تراکتورسا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
بیانیه پیشکسوتان خطاب به هواداران پرسپولیس و تراکتور

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس بیانه ای را خطاب به هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی صادر کرد. شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس پیش از بازی تیم های پرسپولیس و تراکتورسا...

ارتش سرخ دات كام :

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس بیانه ای را خطاب به هواداران پرسپولیس و تراکتورسازی صادر کرد.

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس پیش از بازی تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانه شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس به شرح زیر است:

خط سرخ شهادت از تبریز تا تهران در جریان است، ورزش بهانه ایست برای ورزیده شدن تن، ورزش جسم ها را آماده نگاه می دارد برای جهاد اصغر این خط سرخ است که در سرزمین سرخ در جریان است از ستارخان تا مصدق از خیابانی تا بهشتی، سرسبز ایران اگر سلامت است، به سرخی خون شفیع زاده و باغچیان و تجلایی هاست و فکوری فرمانده عشق تبریزی.

من از تهران قلب تپیده عشق سرخ، شهر باقری، شهر کلهر هر کوچه اش نامیده شده به نام یک شهید قدومت را ای هم وطن سرخ تبریزی را گرامی می دارد.

ورزش اگر در سیر جهاد اصغر است، کار من وتو هوادار سرخ تهرانی و تبریزی در آستانه چهل سالگی انقلابی که زنده به 15 خرداد تهران و اربعین شهدای انقلاب در تبریز است جهاد اکبر است. جهادی که برای چندمین بار دست بیگانه را قطع خواهد کرد و آنان را نا امید خواهد ساخت، دشمن سالهاست می خواهد بین ما اختلاف بیندازد و حکومت کند، دشمن این بار سکو های تماشاگران را نشانه رفته است، تا گل قومی ایجاد کند، زهی خیال باطل نمی داند ایران ما سالهاست مستست و مدهوش از عشق صایب تبریز، نمی داند نظری از سوی شمس تبریز خاک را کیمیا کند.

از دشمن چه باک وقتی سلیمانی هست، وقتی لشگر پشت لشگر ایستاده است به رزم، از لشگر 27 شهادت تا لشگر همیشه قهرمان عاشورایه تبریز، از 21 حمزه تا 23 آبشناسان.

این که گفتیم جهاد اصغر است، مسلمانی همیشه از نفاق خورده است از جاهل خورده است که صحن عملیاتی جهاد اکبر است.

صفین را از یاد خواهیم برد، زیرا که به فرموده اماممان بهترین ملت و امتیم، که ارزوی هر، ولی و وصی بوده است اکنون هر کدام یک عماریم ..

هوادار سرخ تبریز و تهران اشتباه کرده است و در بین خود جاهل و نادان را راه داده است و بستر را برای نفاق محیا کرده، تهران شهره است به مهمان نوازی و مردانگی و تبریز به شرف و غیرت شهری که خاک خورد و خاک نداد. از ایرانی به دور است بی ادبی. ما خون میدهیم تا برق ایران و اسلام بر تارک این جهان به اهتراز در آید.

هوادار تیمم هستم، اما سر تبریز سلامت سر ایران سلامت.

هوادار تیمم هستم، اما، جان فدای ایران میکنم.

توهین به اقوام از لانه روباه آغاز شد، همان لانه که میلیون ها ایرانی از تبریز تا بلوچستان را قربانی کرد و ایران را یتیم خانه ساخت. اینک روباه مجدد به فکر تکرار تاریخ است، آرزوی خورد شدن استخوان هایمان را دارد با تحریم های ناجوانمردانه، نمی داند ما مردمانیم با اراده هایی آهنین نمی داند ما همان ملت بشارت داده شده با اراده هایی محکم تر از آهنیم که علم را تا ثریا می پوییم.

این بار دشمن از روی سکو ها مشت خواهد خورد مشتی که بخون سرخ شهدا ارزشی همانند جانبازی مدافعان حرم بانو زینب دارد. ما پاسداریم ایرانمان را به مهر به عشق به جوانمردی و ادب.

این بار دشمن مشت از لیگ خلیج فارس خواهد خورد از تبریز از تهران و در ادامه از تمام سکو های ایران.

باز هم حماسه از تهران و تبریز آغاز خواهد شد؛ و داستان عاشقی ما ادامه دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : علیرضا فغانی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 25 بهمن 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن