احتمال غیبت کاشیما آنتلرز در لیگ قهرمانان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1493 ] - پنجشنبه, 1 آذر 1397

احتمال غیبت کاشیما آنتلرز در لیگ قهرمانان

این احتمال وجود دارد که تیم کاشیما آنتلرز در لیگ قهرمانان 2019 حضور نداشته باشد. با توجه به تقسیم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به منطقه شرق و غرب آسیا، تیم قهرما... 5 out of 5 based on 1 ratings.
احتمال غیبت کاشیما آنتلرز در لیگ قهرمانان

این احتمال وجود دارد که تیم کاشیما آنتلرز در لیگ قهرمانان 2019 حضور نداشته باشد. با توجه به تقسیم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به منطقه شرق و غرب آسیا، تیم قهرما...

ارتش سرخ دات كام :

این احتمال وجود دارد که تیم کاشیما آنتلرز در لیگ قهرمانان 2019 حضور نداشته باشد.

با توجه به تقسیم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به منطقه شرق و غرب آسیا، تیم قهرمان سهمیه فصل بعد این مسابقات را ندارد چرا که در آن صورت احتمال هم گروهی دو تیم از یک کشور به وجود می آید که در تضاد با قوانین AFC است. پیش تر زمانی که لیگ قهرمانان 28 تیمی بود، قهرمان فصل قبل به طور مستقیم در مرحله حذفی حضور پیدا می کرد و از آنجا کارش برای قهرمانی آغاز می شد.

امسال لیگ ژاپن 2+2 سهمیه دارد که به قهرمان، نایب قهرمان و تیم سوم جی لیگ به همراه قهرمان جام حذفی ژاپن اختصاص می یابد. اکنون تیم کاوازاکی فرونتاله به عنوان قهرمان لیگ یک سهمیه را برای خود کنار گذاشته اما تکلیف 3 سهمیه دیگر مشخص نیست.

4 تیم اوراواردز، کاشیما آنتلرز، وگالتا و مونتدیو در مرحله نیمه نهایی جام حذفی حضور دارند و برای قهرمانی تلاش می کنند. 2 بازی نیمه نهایی حدود یک و نیم ماه بعد برگزار می شود و 4 روز پس از آن هم بازی فینال در ورزشگاه معروف سایتاما به انجام می رسد.

اوضاع در لیگ کمی پیچیده تر است و در فاصله دو هفته تا پایان لیگ، 7 تیم برای دو سهمیه باقی مانده تلاش می کنند. حالا تیم سانفریس هیروشیما و کاشیما آنتلرز در رتبه دوم و سوم قرار دارند اما با اختلاف یک تا 4 امتیاز، تیم هایی چون اف سی توکیو، اوراواردز و... در تعقیب آن ها هستند.

در دو هفته باقی مانده کاشیما آنتلرز با تیم های میانه جدولی وگالتا و ساگان توسو بازی خواهد کرد و می تواند با کسب 2 پیروزی حضورش در پلی آف لیگ قهرمانان 2019 را قطعی کند.

نکته جالب این که در لیگ قهرمانان 2018 اوراواردز ژاپن به عنوان مدافع عنوان قهرمانی حضور نداشت و این بار هم احتمال دارد کاشیما آنتلرز غایب بزرگ معتبرترین تورنمنت باشگاهی آسیا باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه :
پنجشنبه, 9 اسفند 1397 / ساعت : 18:30
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن