بت بال

کلانی: آقایان کمی دندان روی جگر بگذارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1007 ] - جمعه, 2 آذر 1397

کلانی: آقایان کمی دندان روی جگر بگذارند

 بازیکن پیشین تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: آیا اساسا وظیفه یک نماینده محترم مجلس این است که اینچنین برای فوتبال خط و نشان بکشد؟ حسین کلانی در گفت و گوی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کلانی: آقایان کمی دندان روی جگر بگذارند

 بازیکن پیشین تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: آیا اساسا وظیفه یک نماینده محترم مجلس این است که اینچنین برای فوتبال خط و نشان بکشد؟ حسین کلانی در گفت و گوی...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن پیشین تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: آیا اساسا وظیفه یک نماینده محترم مجلس این است که اینچنین برای فوتبال خط و نشان بکشد؟

حسین کلانی در گفت و گویی، درباره مباحث منتشرشده پیرامون وضعیت فدراسیون فوتبال و موضوع بازنشستگان عنوان کرد: خیلی متاسفم در این مقطع بسیار حساس به جای اینکه شاهد حمایت از فوتبال باشیم، با وضعیتی که برخی افراد درست کرده اند فضای پرتنشی ساخته شده که عبور از این بازه زمانی بسیار سخت خواهد بود. خطابم به این آقایان است که برای فوتبال نقشه کشیده اند. آقایان!کمی صبر کنید و دندان روی جگر بگذارید فوتبال را دودستی تا دو هفته بعد تحویل خواهید گرفت. متاسفم بگویم که برخی برای فوتبال خواب بدی دیده اند.

وی ادامه داد: فقط فراموش نکنید فوتبالی را تحویل می گیرید که تیم ملی اش سالهاست تیم اول آسیا است و با اقتدار برای دومین بار متوالی به جام جهانی می رود. فوتبال ساحلی اش اول جهان و فوتسال آن سوم جهان شده اند و نوجوانانش تیم آلمان را در جام جهانی درهم می کوبند.بانوان فوتسال هم قهرمان آسیا می شوند . در زمینه ساخت و ساز هم یک مرکز بزرگ با کلی تجهیزات در خدمت تیم های ملی است .

کلانی افزود: در تعجب و بسی تاسفم که یک نماینده مجلس در رسانه ملی اطلاعات نادرستی را مطرح می کند و یک نفر هم نیست که پاسخش را بدهد. ولی من با این موی سفیدم اجازه نمی دهم کسانی که آگاهی از فضا ندارند، برایش نسخه بپیچند. فوتبال دلخوشی و زندگی مردم ماست و در چنین مقاطعی سکوت جایز نیست.

وی ادامه داد: ایشان گفته اند که فوتبال چون مالیات نمی دهد دولتی نیست. این چه اظهارنظری است؟ کل فوتبال از فدراسیون تا سازمان لیگ و باشگاهها همه مالیات می پردازند و من در خبرها شنیدم که حساب مدیران سازمان لیگ پس از پرداخت 2 میلیارد به امور مالیاتی باز شد. یا اینکه این نماینده گفته ورزشگاهها رایگان در اختیار فوتبال است که این هم واقعیت ندارد. مثل دیگر اظهارنظر ایشان مبنی بر اینکه فوتبال ردیف بودجه دارد که اصلا واقعیت ندارد.جدا از همه این ها من نمی دانم اساسا وظیفه یک نماینده محترم مجلس آیا این است که اینچنین برای فوتبال خط و نشان بکشد؟ آیا ایشان سخنگوی قوه محترم قضاییه هستند؟ آیا ایشان سخنگوی دولت هستند یا روابط عمومی امور مالیاتی هستند؟

کلانی در پایان گفت: امیدوارم فوتبال ما به مسیر باثبات خود ادامه دهد و روزی نرسد که حسرت چنین روزهایی را بخوریم و دیگر تکرار این افتخارات رویا شود. حق مردم شادی است و این اتفاقی است که همین چند ماه پیش و بعد از عملکرد موفق در جام جهانی همگان دیدند .


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن