بت بال

شیث: بمیرم هم از پرسپولیس شکایت نمی کنم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1839 ] - جمعه, 2 آذر 1397

شیث: بمیرم هم از پرسپولیس شکایت نمی کنم

شیث رضایی را با جنجال هایش در زمین فوتبال می شناسند. این روزها هم مصاحبه هایش جایگزین جنجال های فوتبالی اش شده است. او به خاطر مشکلاتی که با علی دایی داشت دل ... 3 out of 5 based on 6 ratings.
شیث: بمیرم هم از پرسپولیس شکایت نمی کنم

شیث رضایی را با جنجال هایش در زمین فوتبال می شناسند. این روزها هم مصاحبه هایش جایگزین جنجال های فوتبالی اش شده است. او به خاطر مشکلاتی که با علی دایی داشت دل ...

ارتش سرخ دات كام :

شیث رضایی را با جنجال هایش در زمین فوتبال می شناسند. این روزها هم مصاحبه هایش جایگزین جنجال های فوتبالی اش شده است. او به خاطر مشکلاتی که با علی دایی داشت دل خوشی از او ندارد و دایی را پرسپولیسی نمی داند. اما نظرش در مورد علی کریکی برعکس است. حرف های او را بخوانید:

زمان من پرسپولیس اوضاع خوبی نداشت
هر بازیکنی به پرسپولیس بیاید، داداش من می شود. همه جور هوایش را دارم و طرفدارش هستم. البته نادیده نگیرید زمانی که من در پرسپولیس بازی می کردم، شرایط خیلی سخت تر از امروز بود. بازیکنان باکیفیت زیادی در آن زمان در پرسپولیس نداشتیم. خیلی فرق دارد که شما در چه زمانی، در پرسپولیس بازی کنید. آن زمان، ما لیگ قهرمانان آسیا نمی رفتیم و به سختی بازیکنان به این تیم می آمدند، چون نه پول داشت، نه سفر خارجی، نه مدیریت و نه هیچ چیز دیگر. ما در آن زمان در پرسپولیس بازی می کردیم. به همین علت می گویم بازی زمان ما دشوارتر بود. الان هم سختی هایش را دارد، اما شما ببینید پرسپولیس در خط حمله، هافبک و دفاع هیچ مشکلی ندارد و در هر پست حداقل یک ستاره می بیند.

دربی اولین بازی آقازمانی بود
سامان آقازمانی برای اولین بار با پیراهن پرسپولیس در شهرآورد به میدان رفت! ما بودیم که با او حرف زدیم و برای بازی آماده اش می کردیم. حالا هم تأکید می کنم شجاع بازیکن خوبی است. کسی که برای پرسپولیس غیرت بگذارد، عزیز من است. اگر شیطنتی هم می بینید، طبیعی است. جای چنین بازیکنی واقعاً در پرسپولیس خالی بود، چون حواسش به همه چیز هست! او با غیرتش نمی گذارد بازیکنان سایر تیم ها برای بچه های ما عرض اندام کنند.

برانکو نشان داد به هیچ بازیکنی رو نمی دهد
هر مربی ای جای برانکو بیاید، نمی تواند موفقیت هایش را تکرار کند. این ادعای مرا بنویسید، خودم امضا می کنم؛ هیچ مربی دیگری نمی تواند در پرسپولیس چنین دیسیپلین و نظمی را در تیم وارد کند و چنین نتایجی بگیرد. او چند ماه پول نگرفت، هیچ اعتراضی نکرد و بدون بازیکن باز هم تیمش را به سمت پیشرفت برد. معتقدم بعد از برانکو هر مربی بیاید نمی تواند پرسپولیس را به همین جایگاهی که حضور دارد، برساند. من، برانکو را مربی بسیار خوب و بزرگی می دانم. او کسی است که ثابت کرد پرسپولیس نیازی به بازیکن ندارد و ناز بازیکنی را نمی کشد. او ثابت کرد پرسپولیس ناز هیچ بازیکنی را نمی کشد. این یعنی تیم بزرگ، این یعنی مربی باهوش. من این مربی را دوست دارم که به هیچ بازیکنی «رو» نمی دهد.

حرفم در مورد دایی ثابت شد
من اعتقاد دارم پرسپولیس از هر اسمی بزرگ تر است. خودتان هم دیدید در بازی پرسپولیس مقابل سایپا، مردم همه چیز را فهمیدند که پرسپولیس از همه نام ها و آدم ها بزرگ تر است. من همیشه گفته ام علی دایی پرسپولیسی نیست، بار دیگر هم حرفم ثابت شد. تیمی که شما در آن بازی کردی و می دانی مردم چه تعصبی به آن دارند، چرا برای کسب تساوی و گلزنی به این تیم، مشت گره می کنی؟ حالا ایرادی ندارد، مشتت را گره کن، اما حساسیت ها را هم ببین. همین آقا مصاحبه کرد و گفت افتخار می کنم خدا به من عزت داد تیمم بالاتر از پرسپولیس ایستاده، اما حالا همه فهمیدند پرسپولیس از این آقا بزرگ تر است. پرسپولیس قابل مقایسه با هیچ اسمی نیست. پرسپولیس خیلی گنده تر از آن است که بازیکن یا مربی بخواهد علیه اش مصاحبه کند.

کریمی عاشق پرسپولیس است
علی از بدنه پرسپولیس است. اگر روزی کریمی علیه پرسپولیس مصاحبه کرد، مرا به حبس ابد محکوم کنید! کریمی متعلق به مردم و پرسپولیس است. او در هر شرایطی تیم را حمایت می کند و به همین علت همه عاشقش هستند. مثل این می ماند که یک روز من از پرسپولیس شکایت کنم! به خدا قسم اگر از گرسنگی بمیرم هم از این باشگاه شکایت نمی کنم. من عاشق این تیم بودم و 8 سال برایش بازی کردم. همین الان تتوی پرسپولیس روی دست من است. چطور از این باشگاه شکایت کنم؟ الان هم فوتبال بازی نمی کنم و از این باشگاه طلبکارم، اما امکان ندارد شکایتی علیه باشگاه داشته باشم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
بت بال
چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    عابدزاده هم از پرسپولیس شکایت کرد..این چیزها ملاک نیست...شیث هیچوقت پرای پرسپولیس مفید نبود...یادم نمیره چه طوری دنبال فرهاد مجیدی میدوید در حالی که میتونست که به تکل بزنه...اگر همین شجاع خلیلزاده توی اون بازی بود با تکل فرهاد مجیدی رو میزد تا پرسپولیس دقیقه 90 گل نخوره

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00
پارس جم
پارس جم
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی جم
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن