خمارلو: قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ساختار متفاوتی دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 557 ] - شنبه, 3 آذر 1397

خمارلو: قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ساختار متفاوتی دارد

مدیر رسانه ای پرسپولیس گفت تیم های عربستانی و قطری و اماراتی نمی توانستند در یک گروه قرار بگیرند. در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتورسازی خبرنگاری از پندار... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خمارلو: قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ساختار متفاوتی دارد

مدیر رسانه ای پرسپولیس گفت تیم های عربستانی و قطری و اماراتی نمی توانستند در یک گروه قرار بگیرند. در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتورسازی خبرنگاری از پندار...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر رسانه ای پرسپولیس گفت تیم های عربستانی و قطری و اماراتی نمی توانستند در یک گروه قرار بگیرند.

در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتورسازی خبرنگاری از پندار خمارلو مدیر رسانه ای پرسپولیس در مورد اینکه چرا گروه های قرعه کشی شده در آسیا شرایط سختی داشت و اینکه فینال دو بازی یا تک بازی داشت، اظهار داشت: فینال دو بازی است و اگر امسال جام در غرب آسیا اهدا شده سال آینده جام در شرق آسیا اهدا خواهد شد و این روند نوبتی در آسیا اجرا می شود.

وی ادامه داد: در مورد قرعه کشی هم سایت باشگاه پرسپولیس خبر زد و اعلام کرد که قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا ساختار متفاوتی دارد. چهار گروه در غرب و چهار گروه در شرق آسیا هستند ضمن اینکه سهمیه ایران در لیگ قهرمانان 2+2 بود اما امارات، عربستان و قطر 3+1 سهمیه داشتند اما اینکه چرا در گروه C و A دو تیم پلی آفی حضور دارند. باید بگویم که تیم های قطری و عربستانی و اماراتی ابتدا در گروه های A و B و C قرعه کشی شد و چون تیم های عربستانی و قطری و اماراتی نمی توانستند در یک گروه قرار بگیرند این شرایط پیش آمد و کنفدراسیون فوتبال آسیا مجبور بود چنین کاری انجام بدهد.

خمارلو در انتها گفت: تیم عراق هم یک سهمیه مستقیم داشت اما اینکه این تصمیم و  این گونه قرعه کشی درست بوده و غلط من نمی توانم در مورد آن اظهارنظر کنم اما توضیحات کامل را دادم تا بدانید چرا دو گروه نسبت به دو گروه دیگر در غرب آسیا سخت تر شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی مسجد سلیمان
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن