عادت خوب برانکو؛ تقوی چهارمین قربانی اوست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 955 ] - شنبه, 3 آذر 1397

عادت خوب برانکو؛ تقوی چهارمین قربانی اوست؟

 از زمان حضور دوباره تراکتورسازی در لیگ برتر بازی این تیم مقابل پرسپولیس به یکی از حساس ترین و پرحاشیه ترین بازی های لیگ تبدیل شده است. شاید این بازی را ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
عادت خوب برانکو؛ تقوی چهارمین قربانی اوست؟

 از زمان حضور دوباره تراکتورسازی در لیگ برتر بازی این تیم مقابل پرسپولیس به یکی از حساس ترین و پرحاشیه ترین بازی های لیگ تبدیل شده است. شاید این بازی را ...

ارتش سرخ دات كام :

 از زمان حضور دوباره تراکتورسازی در لیگ برتر بازی این تیم مقابل پرسپولیس به یکی از حساس ترین و پرحاشیه ترین بازی های لیگ تبدیل شده است. شاید این بازی را بعد از دربی و پرسپولیس - سپاهان بتوان مهم ترین بازی لیگ نامید که حساسیت و اهمیت آن ارتباطی به رتبه های دو تیم در جدول و شرایط فنی آنها ندارد.

نکته جالب در مورد رقابت این دو تیم این است که آنها دو روند متفاوت را در تقابل با همدیگر داشته اند. در تقابل اولیه در روزهایی که پرسپولیس مربی دیگری جز برانکو را روی نیمکت می دید تراکتورسازی برنده یک طرفه این بازی ها بود. دنیزلی، دایی، درخشان و ژوزه مربیانی هستند که همه به تراکتورسازی باخته اند و بعضی از آنها مانند دایی و دنیزلی باخت های سنگینی را هم تجربه کرده اند.

این روند یک طرفه اما با آمدن برانکو برعکس شده است. برانکو از زمانی که روی نیمکت پرسپولیس نشست هیچ باختی به تراکتورسازی نداد و این تیم را با همه مربیانش برد. تونی اولیویرا در لیگ پانزدهم، امیر قلعه نویی در لیگ شانزدهم و گل محمدی در لیگ هفدهم حداقل یک بازی به پرسپولیس باختند. 4 برد و دو تساوی حاصل این نبردها بوده است. حالا اگر قرار باشد تقوی هم این مسیر را ادامه دهد باید مطمئن بود که پرسپولیس بازنده از میدان خارج نخواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن