قنبرپور: در جلسه هماهنگی توافقی فراتر از قانون نشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 805 ] - یکشنبه, 4 آذر 1397

قنبرپور: در جلسه هماهنگی توافقی فراتر از قانون نشد

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه ما منتظر انجام یک بازی خوب بین دو تیم خوب و ریشه دار هستیم و درباره سهمیه تماشاگران هم تابع قانون هستیم و در جلسه هماه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
قنبرپور: در جلسه هماهنگی توافقی فراتر از قانون نشد

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه ما منتظر انجام یک بازی خوب بین دو تیم خوب و ریشه دار هستیم و درباره سهمیه تماشاگران هم تابع قانون هستیم و در جلسه هماه...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه ما منتظر انجام یک بازی خوب بین دو تیم خوب و ریشه دار هستیم و درباره سهمیه تماشاگران هم تابع قانون هستیم و در جلسه هماهنگی به هیچ وجه صحبت و توافقی فراتر از قانون نشد.

 مصطفی قنبر پور در گفتگویی، در پی بعضی اظهارات و انتشار پاره ای اخبار درباره سهمیه های اختصاص یافته به تماشاگران اظهار داشت: ما یک بازی حساس پیش رو داریم که طبعا حساسیت های خاص خودش را دارد و همه امیدواریم با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای  شاهد یک بازی خوب بین  دو تیم خوب و ریشه دار  فوتبال کشورمان باشیم. در این شرایط قطعا قانون فصل خطاب خواهد بود.

وی ادامه داد: در مورد سهمیه تماشاگران هم بر خلاف بعضی اخبار، توافق و صحبت خاصی در جلسه هماهنگی نشد و آقای انوری، نماینده فدراسیون می توانند این موضوع را تایید کنند. آن چه در قانون آمده است اجرا می شود و حق تماشاگران دو تیم قطعا محفوظ خواهد بود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: امیدواریم تماشاگران از دیدن بازی که قطعا کیفیت بالایی خواهد داشت، لذت ببرند و اجازه ندهند حاشیه های خارج از فوتبال، لذت دیدن یک بازی زیبا را از آنها بگیرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق بازگشت جدا شده های پرسپولیس در فصول گذشته به تیم هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپاهان
سپاهان
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
چهارشنبه, 8 خرداد 1398 / ساعت : 21:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کریشانتا پررا (سریلانکا)
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن